Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie macie doświadczenia związane z urzytkowaniem zmywarki?
Autor Wiadomość
aca
Nowicjusz

Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 38
Wysłany: 2012-10-18, 10:48   Jakie macie doświadczenia związane z urzytkowaniem zmywarki?

Czy możecie się podzielić swoimi doświadczeniami w trakcie użytkowania zmywarki? Na co zwracać uwagę aby było oszczędne i skuteczne mycie. Na co zwracać uwagę przy wyborze tej odpowiedniej?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-10-18, 11:12   

 
     
wezrob
Budowlaniec

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-10-18, 11:12   

Myślę że cena zmywarki i dobry producent zapewni skuteczność zmywania i suszenia oraz niskie zużycie wody. Z mojej strony polecam zmywarki Bosch. Mają świetne filtry i programy. Niestety za opcję połowa załadunku zazwyczaj trzeba dopłacić 200-300 zł, ale nie każdemu to potrzebne. Dla mnie była ważna funkcja strefy intensywnej, która pozwala myć naczynia na jednym z koszy mocniejszym strumieniem wodnym niż na drugim. Przydatna funkcja jeśli chcemy jednocześnie umyć np. brudne garnki oraz delikatne szklanki. Mi zależało aby przede wszystkim oszczędzić czas i faktycznie jest duża oszczędność czasu no i zużycie wody się zmniejszyło za to energii zwiększyło dlatego przyda się dobra klasa energetyczna no i dla komfortu niski poziom hałasu to ten parametr oznaczony w dB(decybele) im mniejszy tym lepiej.
 
     
Niewiadomski
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 18
Wysłany: 2012-10-24, 09:54   

Zmywarka to bardzo przydatne urządzenie w każdej kuchni,pozwala zaoszczędzić czas oraz zużycie wody. Wszystko zależy od tego jaki budżet posiadasz,od tego uzależniony jest wybór konkretnego modelu. Nie wyobrażam sobie kuchni bez zmywarki.


www.Niewiadomski.com.pl
 
     
Gorzata
Nowicjusz

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-10-31, 22:10   

Najlepiej kierować się firmą (opiniami o nich). Teraz w naprawdę przyzwoitych cenach można kupic dobre energoszczędne zmywarki.
 
     
Donicestalowe
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 94
Wysłany: 2012-11-02, 13:50   

No z jednej strony tak,ale tych opinii jest bardzo wiele. W zasadzie tyle ilu forumowiczów. Kieruj się też ceną i okresem gwarancyjnym jaki dostajesz na dany model zmywarki.
_________________
http://jobbrsenews.wordpress.com
 
     
jerryy 
Budowlaniec


Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 168
Wysłany: 2014-11-07, 14:49   

Odkąd mam w domu zmywarkę nie wyobrażam sobie życia bez niej :) Co do modelu to mam ten: https://www.maxelektro.pl...dg5010-587.html i jeśli zastanawiasz się nad wyborem, to w ciemno kupuj ten. Zmywarka posiada 6 programów, kilkuletnią gwarancję oraz bardzo cicho pracuje. Co do bardziej szczegółowych parametrów to wszystko jest na stronie.
 
     
SecuritySystems24_pl
Nowicjusz

Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 41
Wysłany: 2014-11-20, 11:13   

Zmywarka to bardzo duże ułatwienie w kuchni,ponieważ mamy spokój z naczyniami,z doświadczenia wiem,że przy 4 osobowej rodzinie potrafi się ich nagromadzić naprawdę sporo więc jedna osoba musiałby cały czas stać i myć,a tak to mamy problem z głowy. Podczas wyboru kieruj się też klasą energooszczędności.
_________________
SecuritySystems24.pl
 
     
patison
Nowicjusz

Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 23
Wysłany: 2015-05-12, 20:35   

Dokładnie zakup zmywarki według mnie jest najbardziej racjonalny jak rodzina liczy co najmniej 4 osoby no chyba że ktoś nie ma co z pieniędzmi robić:) Jak ktoś się decyduje na zakup to warto wziąć taką o dużej pojemności, wysokiej klasie energetycznej. My mamy RealLife i jak na razie nie narzekamy. Fajna jest też funkcja opóźnionego stary zwłaszcza jak ktoś ma prąd w dwóch taryfach.
 
     
DanielaCypr 
Prawie ekspert

Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 374
Wysłany: 2015-05-13, 07:47   

Ja niestety nie mam jeszcze zmywarki ze względy na brak miejsca ale marzy mi się, marzy...
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2015-07-01, 08:26   

Zmywarka jest bardzo pożyteczna i polecam każdemu,teraz trudno byłoby się bez niej obejść a poza tym w grę wchodzą również aspekty ekonomiczne,bo zmywarka zużywa zdecydowanie mniej wody niż podczas tradycyjnego mycia.
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
gomez 

Wiek: 42
Dołączył: 03 Sie 2015
Posty: 3
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2015-08-03, 09:09   

Wcale nie trzeba kupować drogich kapsułek do zmywarki bo te tańsze działają tak samo wszystko zależy od tego czy filtr jest czysty
 
     
Invective
Nowicjusz

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 26
Wysłany: 2015-09-14, 03:08   

Prawda, jak korzystasz z real life'a na przykład, masz zmywarkę o zwiększonej pojemności (15 kompletów), to automatycznie jest to pewna oszczędność - możesz zmyć więcej naczyń przy porównywalnym zużyciu wody i prądu. Warto też pamiętać, by była cicha, zważywszy że nastawia się ją najczęściej na noc. Dodatkowe programy np. chroniące szkło również będą na pewno przydatne.
 
     
CzesciAGD.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 35
Wysłany: 2015-10-15, 10:02   

Wystarczy tylko uzupełniać na bieżąco czy to kapsuły czy czyścić filtry,dysze od nabłyszczacza i nie powinno być żadnego problemu. Dla 4 osobowej rodziny wystarczy zmywarka o mniejszej szerokości,do 45cm. Zwróć uwagę także na dostępność części na wypadek awarii,akurat tutaj możemy pomóc,to nasza specjalizacja.
_________________
www.CzesciAGD.pl
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2016-04-13, 06:29   

A jaką konkretnie markę polecicie?
 
     
mareczek
Budowlaniec

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2016-04-13, 11:19   

Moim zdaniem Candy. Firma ma jedne z lepszych zmywarek obecnie na rynku. Na stronie jest ich katalog:
http://www.candy.pl/pl/pr...szenie/zmywarki

Posiadam aktualnie ich zmywarkę i jestem bardzo zadowolony. Warto jest wyrbać model na 60 cm bo jest o wiele wygodniejszy i bardziej pojemny. Zmywarka ma klasę A +++ tak więc zużywa niewiele prądu i niewiele wody. Poza tym ma sporo programów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13