Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Podłoga w kuchni
Autor Wiadomość
Lisa 

Dołączyła: 21 Maj 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-05-21, 12:55   Re: Podłoga w kuchni

jarecky napisał/a:
Wiem, że są osob które kładą wyłącznie panale, są też osoby, który przekonały się do płytek w kuchni. Jakie są wasze doświadczenia odnośnie położenia gresu na podłogę? Przeglądam różne portale i zdania są podzielone, jedni bardzo są zadowoleni. Inni narzekają na czyszczenie gresu. A jeśli nie gres to co?


Ja myślę o położeniu płytek imitujących panele, będą łączone z panelami w salonie. Myślałam czy fajnie by wyglądało jakby wykończenie płytek to były listwy drewniane przypodłogowe. Myślę, żę ładniej wyglądają takie niż kawałek płytki na ścianie, poza tym byłyby w kuchni i salonie te same jako całość, a łączyłaby się tylko podłoga.
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 31
Wysłany: 2015-05-23, 20:38   

 
     
jandia 
Nowicjusz

Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 31
Wysłany: 2015-05-23, 20:38   

Całkiem fajnie to wygląda. Jak z montażem? Jeśli chodzi o podłogę w kuchni to jednak nie drewno. Wiem co mówię. Teraz tylko płytki - wygodniej. A przecież jest tyle świetnych wzorów płytek naśladujących drewno, że jest w czym wybierać.
Te są rewelacyjne
https://www.facebook.com/...787145071363832
 
     
MebleMWM.pl
Nowicjusz

Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 19
Wysłany: 2015-06-11, 08:52   

Wygląda dosyć ładnie,ale jednak mimo wszystko wg mnie najlepszym rozwiązaniem na podłogę w kuchni są płytki w ładnym kolorze oraz z ciekawym wzorem. Sprawdzą się zdecydowanie najlepiej,będą solidne i trwałe.
_________________
www.MebleMWM.pl
 
     
gabriell86 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 115
Wysłany: 2015-11-17, 12:18   

W kuchni, podobnie jak w łazience rewelacyjnie sprawdzają się płytki marmurowe - pod względem estetycznym nie mają sobie równych, a poza tym są wyjątkowo trwałe. Tutaj znalazłem przy ostatnim remoncie takie płytki marmurowe http://www.eborys.pl - dobrym pomysłem są też płytki z trawertynu.
 
     
iwonaa92 
Budowlaniec

Wiek: 31
Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 100
Wysłany: 2015-12-10, 12:25   

Osobiście jestem zwolenniczką drewnianej podłogi w kuchni. W takim przypadku najlepiej zastosować lite deski, o jak najmniejszym skurczu i możliwie dużej twardości, wykonane najlepiej z takich gatunków jak dąb i modrzew. Tutaj http://www.parkietykrakow.pl niedaleko Krakowa znalazłam dobrej jakości podłogi.
 
     
jandia 
Nowicjusz

Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 31
Wysłany: 2015-12-27, 15:38   

gabriell86 napisał/a:
W kuchni, podobnie jak w łazience rewelacyjnie sprawdzają się płytki marmurowe - pod względem estetycznym nie mają sobie równych, a poza tym są wyjątkowo trwałe. Tutaj znalazłem przy ostatnim remoncie takie płytki marmurowe http://www.eborys.pl - dobrym pomysłem są też płytki z trawertynu.


Pewnie, że kamienne płytki wyglądają bardzo elegancko jednak cena jest nieco wyższa zdaje się. Wśród wielu kolekcji znajdziesz i takie które do złudzenia przypominają kamień lub marmur, aczkolwiek jeśli chodzi o kuchnię to wolałabym albo właśnie drewnopodobne albo kamienne tylko, że jasne. Zresztą na jednym z przykładów kolekcji jest świetne połączenie kolekcji Drevo z szarością płytki kamiennej.
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2016-01-18, 12:44   

ja wolę jednak drewno:)
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2016-01-26, 08:50   

Drewno nie do końca sprawdzi się w kuchni ze względów czysto praktycznych i wytrzymałych,tutaj najlepszą opcją są płytki,które dodatkowo nie wymagają specjalnej impregnacji czy pielęgnacji,wystarczy wybrać tylko ładny,ciekawy kolor,wzór.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
Wywerna
Nowicjusz

Wiek: 41
Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-02-01, 16:01   

Podłoga w kuchni musi byc taka, żeby nie trzeba jej było codziennie czyścić dwa razy. Najlepsze są wzorki na płytkach a jak deski, to jasne. Ja kiedyś miałam ciemną podłoge w kuchni i zmieniłąm po dwóch latach, bo tak mnie denerwowało to codzienne mycie.
 
     
Kameno.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 41
Wysłany: 2016-02-23, 12:42   

Jasne deski dopiero trzeba regularnie czyścić,szczególnie w kuchni kiedy widać najdrobniejszą plamę,więc odradzam. Tutaj także uważam,ze płytki to fajna i ponadczasowa opcja,szczególnie dla tych którzy cenią sobie praktyczność.
_________________
www.Kameno.pl
 
     
iwonaa92 
Budowlaniec

Wiek: 31
Dołączyła: 24 Paź 2015
Posty: 100
Wysłany: 2016-02-25, 16:20   

Ja mam w kuchni drewnianą podłogę i moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie. W przypadku drewnianej podłogi w takim miejscu jak kuchnia, najlepiej zastosować lite deski, o jak najmniejszym skurczu i możliwie dużej twardości, wykonane z takich gatunków jak dąb, czy modrzew - ewentualnie tek, merbau, doussie lub padouk. Tutaj, niedaleko Krakowa http://www.parkietykrakow.pl znalazłam dobrej jakości deski na podłogę.
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2016-02-28, 18:47   

W temacie płytek do łazienek i ogólnego remontu łazienki warto uderzyć od ludzi ze sklepu http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/marazzi/. Prowadzą ten biznes już kupę lat, sporo ludzi się do nich zgłosiło, więc wiedzą czego się od nich oczekuje.
 
     
Bmamba
Nowicjusz

Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-02-29, 13:38   

Ja mam w kuchni kafelki. Uważam, że z kafelkami jest wygodniej, jak coś się rozleje czy rozsypie bez problemu się zmyje i po kłopocie.
 
     
ireneuszwol 

Wiek: 69
Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-02-29, 15:26   

Ja u siebie w kuchni mam szklane panele kuchenne. Ze względu na dużą wilgotność są dużo bardziej użyteczne niż na przykład winylowe. Poza tym, jak się coś rozleje albo pokruszy nie ma problemu z myciem. Poza tym gdy się je zmyje robią bardzo efektowne wrażenie. Moja żona twierdzi, że to są panele właśnie dla tych którzy prowadzą intensywny tryb życia. Ten producent ma duży wybór, kontakt - http://matpol-skawina.pl/kontakt.
 
     
DanielaCypr 
Prawie ekspert

Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 374
Wysłany: 2016-03-01, 09:00   

Panele chyba nie są zbyt praktycznym rozwiązaniem - chyba, że ktoś w ogóle nie gotuje i kuchnia ma się tylko ładnie prezentować ;) Mam u siebie białe kafelki i to też niezbyt praktyczne rozwiązanie ponieważ w kuchni często podłoga się po prostu brudzi. Jeśli mógłbym to zmienić to wybrałabym jakiś kolor melanż.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 12