Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pralko co jest najważniejsze.
Autor Wiadomość
aca
Nowicjusz

Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 38
Wysłany: 2012-12-27, 14:06   Pralko co jest najważniejsze.

Na innych forach jest tego dużo ale i szczegółowo trzeba mi ogólnych wskazówek(podsumowania). Wybór jest ogromny więc proszę o najważniejsze cechy pralki aby wyeliminować jak najwięcej i ułatwić sobie wybór tej najlepszej. Sprzedawcy w moim regionie niekoniecznie podchodzą do tematu uczciwie.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-12-27, 15:07   

 
     
wezrob
Budowlaniec

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2012-12-27, 15:07   

Jak dla mnie w moim podsumowaniu pralka musi być energooszczędna klasa A+++ i bardzo cicha parametr mierzony w [dB] im niejszy tym lepiej, do tego dorzucam przedział cenowy i producenta i mam już niewielki wybór bo funkcje wszędzie są podobne.Z funkcji to najlepiej aby niezależnie od programu dało się samu ustawiać temperaturę prania.
 
     
24bud_pl
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 46
Wysłany: 2013-01-05, 10:20   

To racja,najlepiej jeżeli pralka jest w miarę energooszczędna a do tego cicha. Wiem,że teraz bardzo fajne modele oferuje firma BEKO oraz Indesit. Zależy od samego budżetu,ale te lepszej klasy trzeba liczyć tak około 1200zł.
_________________
www.24bud.pl
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2013-01-10, 12:45   

Pralka musi być energooszczędna, mieć stosunkowo niskie zużycie wody, dla mnie ważne było jeszcze to, aby miała sporą ładowność. Teraz pralki mają różne ciekawe funkcje dodatkowe, jak się ma zwierzaki, to warto kupić pralkę z funkcją czyszczenia ubrań z sierści, a jak się ma dużą rodzinę, to warto kupić pralkę, w której jednocześnie można prać ubrania różnego rodzaju, w mojej pralce jest taka funkcja family mix, gdzie mogę prać bawełnę razem z syntetykami :) wygodne rozwiązanie!
 
     
Elektrotip_pl
Nowicjusz

Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 44
Wysłany: 2013-02-15, 16:18   

Pralka powinna być przede wszystkim niezawodna i tego się trzymam. Za kwotę 1 tyś zł każdy wybierze coś dla siebie,a w przypadku singli dobrze sprawdzi się pralka ładowana od góry.
_________________
www.Elektrotip.pl
 
     
maciekg 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 63
Wysłany: 2016-08-14, 08:12   

Moim zdaniem kasa energetyczna i programy jakie ma pralka
 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2016-08-15, 13:30   

Warto przeczytać artykuł jak wybrać dobrą pralkę na http://tekstodajnia.pl/pr...powaniu-pralki/ . Mnie on pomógł przy zakupie tego sprzętu. Wybrałam markę Samsung.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2016-08-16, 18:40   

Trzeba też patrzeć na ładowność pralki. To chyba jest nawet najważniejszy aspekt przy jej wyborze.
 
     
maciekg 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 63
Wysłany: 2016-08-18, 10:54   

Niekoniecznie. Sam nie potrzebowałem bardzo duzej pralki Mamy jedynie jedno dziecko tak wiec pralka na 10 kg była nam zbędna. Wolimy prać częściej a nie raz w tygodniu. Zdecydowaliśmy się jakiś czas temu na ten model pralki Candy;
http://www.candy.pl/pl/pr.../cs4-1061d3-2-s

I w zasadzie nie mam niczego pralce do zarzucenia. Pralka jest niewielka na 6 kg, ma głębokość 43 cm. Oraz przede wszystkim dużo sensownych programów zarówno na cienkie jak i grubsze tkaniny.
 
     
Emdete
Nowicjusz

Dołączył: 16 Wrz 2016
Posty: 13
Wysłany: 2016-09-16, 07:42   

Zgadza się, podczas zakupu pralki należy brać pod uwagę kilka aspektów jak cena, marka, ładowność czy klasa energetyczna bo to ma duże znaczenie. Teraz w sklepach i na aukcjach internetowych znajdziecie wiele ciekawych promocji na sprzęt agd, warto poszukać.
 
     
Hrabik11
Nowicjusz

Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 28
Wysłany: 2016-09-27, 10:02   

Klasa energetyczna, pojemność, technologie. Np. Candy ma system NFC i Smart Touch - http://www.candy.pl/pl/smart-touch#extra_warranty , dzięki któremu za pomocą telefonu możemy zaprogramować pranie czy sprawdzić zużycie pralki. Fajne są te wąskie pralki od nich, szczególnie przy małym mieszkanku.
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2016-10-09, 17:57   

System Smart Touch http://candysimplyfi.com/?changelang=pl# to dla mnie bardzo dobre rozwiązanie. Wiele razy miałem tak ze jadąc do pracy zapominałem wstawiać prania.Właśnie dzięki takim funkcją spokojnie będe mógł zrobić to jadąc do lub z pracy.
 
     
mamarzenka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 84
Wysłany: 2016-11-02, 12:12   

warto opinie na internecie tez poczytac
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2017-01-20, 19:03   

Poczytaj też na portal dotyczących naprawy sprzętu i różnych miejscach, gdzie oferowane są takie usługi. Tu masz na przykład poradnik dotyczący czyszczenia pralki https://www.restartagd.pl...aktyczne-porady jednak jak do nich napiszesz to pomogą też wybrać właściwy model.
 
     
gabi 
Nowicjusz

Dołączyła: 29 Gru 2016
Posty: 37
Skąd: Polska
Wysłany: 2017-02-15, 12:46   

Ja też muszę kupić nową pralkę. Myślę, że ważna jest klasa energetyczna. Pozwoli to chyba trochę prądu oszczędzić. Widziałam w RTV Euro AGD pralkę Samsung Addwash i zastanawiam się właśnie nad nią. Nieraz mi się zdarza, że w trakcie prania chętnie bym jeszcze coś dorzuciła :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12