Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kuchnia z salonem
Autor Wiadomość
amy
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 13
Wysłany: 2013-02-12, 09:44   Kuchnia z salonem

Witam.Przymierzam się do remontu kuchni i salonu, do tej pory kuchnie miałam zamkniętą... teraz jednak chciałabym ją połączyć by zyskać trochę przestrzeni. Zastanawaim się tylko czy to będzie4 jednak funkcjonalne. Planujemy zrobić coś takiego: kuchnia z salonem kuchnia z salonem - da się to zrobić (mam na myśli warunki, wymiar wnętrz) Zastanawiam się tylko, czy połączenie takich kolorów nie będzie zbyt hmmm surowe? a Co jeśli zechcę zmienić kolory w salonie? Wtedy ta otwarta kuchnia nie będzie już współgrała z salonem tak jak teraz w tym projekcie? Proszę, wypowiedzcie się
 
     
REKLAMA

Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 53
Wysłany: 2013-02-12, 10:50   

 
     
MagiaPlytek_pl
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 53
Wysłany: 2013-02-12, 10:50   

Myślę że nie będzie zbyt surowe,poza tym w samej kuchni,nawet jeżeli jest otwarta i połączona z salonem to wygląda fajnie,można zawsze dać tam inny kolor lub nawet podświetlenia LED. Myślałaś nad płytkami do takiej kuchni? To funkcjonalne rozwiązanie.
_________________
link

klik
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2013-02-20, 12:41   

Myślę, że w takim przypadku kuchnia musi jednak współgrać z salonem kolorystycznie itp. Czerń i biel prezentuje się w tym wydaniu bardzo ciekawie. Przełamałabym ją dodatkami w jakimś bardziej konkretnym, żywym kolorze, np. w fiolecie lub czerwieni.
 
     
HityCenowe24_pl
Nowicjusz

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 33
Wysłany: 2013-02-20, 15:50   

Zgadzam się,jednak z fioletem to także nie należy tutaj przesadzić,ponieważ przekracza to granicę dobrego gustu i jest zbyt mrocznie. Bieli czerń lub czerwień- jak najbardziej,bardzo dobrze ze sobą współgrają.
_________________
www.HityCenowe24.pl
 
     
scyzoryk
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 69
Wysłany: 2013-03-11, 13:07   

Jestem za połączeniem kuchni z salonem. Zyskuje się więcej przestrzeni, nie jesteśmy przez cały dzień zamknięci w kuchni i możemy uczestniczyć w życiu rodziny przez cały czas. Myślę, że wmontowane oświetlenie do wnęk będzie zarazem rozświetleniem jak i bardzo udaną dekoracją i połączeniem dwóch pomieszczeń.
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2013-03-14, 13:16   

Zaprezentowana kuchnia jest bardzo modernistyczna i jak dla mnie salon również taki powinien być. Jeżeli jednak kiedyś przyjdzie was ochota na zmiany, może być problem. Kuchni nie wymienicie tak łatwo, a salon ciężko będzie dopasować od nowa.
 
     
AutomatykaBramy_pl
Nowicjusz

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 49
Wysłany: 2013-05-04, 10:02   

Jeżeli chodzi o zamknięte i otwarte kuchnie,to polecam wątek
http://forumbudowlane.jun...php?p=5464#5464
warto poczytać i wiedzieć więcej.
_________________
www.AutomatykaBramy.pl
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2013-05-09, 10:14   

Moim zdaniem o wiele lepszym rozwiązaniem jest kuchnia w osobnym pomieszczeniu - jest to wygodniejsze.
I niezbyt podobają mi się kolory które podałaś. Są zimne ....
Ostatnio zmieniony przez marcelina 2013-10-30, 13:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Patiomeble_eu
Nowicjusz

Dołączył: 07 Maj 2013
Posty: 16
Wysłany: 2013-05-13, 13:23   

Masz rację jednak nie każdy może sobie pozwolić właśnie na tego typu kuchnię w osobnym pomieszczeniu i dlatego kombinuje razem z salonem. Wtedy najlepiej sprawdza się aneks kuchenny,wygląda to w miarę naturalnie.
_________________
Pozdrawiam www.Patiomeble.eu
 
     
rose 
Nowicjusz

Dołączyła: 09 Gru 2013
Posty: 13
Skąd: Sokółka
Wysłany: 2013-12-09, 18:06   

kuchnia z salonem? jeżeli zmusza Cie taka sytuacja to owszem, ale radzilabym pozostać czy obecnym stanie- osobno. zapachy, opary, itp to wszystko osadza się ścianach i meblach
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2014-01-24, 11:27   

A mnie się podoba, jak kuchnia jest połączona z salonem, odpowiedni okap poradzi sobie z zapachami, z resztą w zamkniętych przestrzeniach zapachy z kuchni też przenikają do pozostałych pomieszczeń, a przynajmniej jest jasno, przestronnie i istnieje więcej możliwości aranżacyjnych :) Trzeba tylko zadbać o spójność stylu kuchni i salonu :)
 
     
Kamienica
Starszy budowlaniec

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2014-03-09, 13:28   

Akurat połączenie kuchni z salonem jest jak dla mnie mało interesujące, ale co kto lubi.
Jak się wybierze jakieś fajne meble do kuchni, np. http://www.brw.com.pl/kuchnie/ i wyraźnie wydzieli przestrzenie, to efekt końcowy może być ciekawy.
 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2014-03-10, 16:11   

moim zdaniem kuchnia z salonem to super sprawa , najlepiej przedzielona wyspą jest tylko jeden warunek .. wszystko musi być odpowiednio duże żeby potem nie było problemu z zapachem gotowanego jedzenie w całym domu
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
Gizmo 
Nowicjusz

Wiek: 46
Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-03-26, 16:11   

Aneks kuchenny z salonem to jak najbardziej dobry pomysł. Większa przestrzeń i fajna okazja do oryginalnej aranżacji. Polecam, ale tylko wtedy, gdy oprócz salonu są jeszcze inne pokoje zamknięte, by mieć także - obok poczucia otwartości - poczucie prywatności :)
 
     
WkladyKominkowe 
Budowlaniec

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 137
Skąd: Cesinów-Las 2
Wysłany: 2014-04-14, 15:14   

W przypadku mniejszych powierzchni,pokoi- zgadzam się,że jest to dobre rozwiązanie i dzięki temu też możemy sporo zaoszczędzić. Poza tym do salonu tak czy inaczej można pomyśleć o eleganckim kominku,co Ty na to?
_________________
http://realestateforum.forumup.co.uk
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12