Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pokój dzienny
Autor Wiadomość
greku1 
Nowicjusz

Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 5
Skąd: Kutno
Wysłany: 2018-06-28, 11:44   

A może warto poszperać w tej kwestii w Internecie. Sądzę, że to może być bardzo dobra opcja.
_________________
Wcześniej czy później musimy zadecydować, co jest dla nas najważniejsze.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 13 Cze 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-07-02, 18:28   

 
     
Kabertis22

Dołączył: 13 Cze 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-07-02, 18:28   

Jeśli chodzi o pokoje dzienne to polecam wynajem pokoi katowice oni mają niesamowite pokoje dzienne, najlepsze w Katowicach do wynajęcia, mega oferta, polecam każdemu odwiedzić to rewelacyjne miasto na Śląsku ! :)
 
     
hubert79
Budowlaniec

Dołączył: 23 Maj 2018
Posty: 148
Wysłany: 2018-07-04, 11:30   

Planujemy remont mieszkania. Zastanawiam się jak odmienić pokój dzienny dla dzieci, żeby był bardziej funkcjonalny. Korzystacie z gotowych projektów, czy sami wymyślcie układ? Czytałem artykuł o tym jak urządzić pokój dla rodzeństwa https://maxmama.pl/jak-urzadzic-pokoj-dla-rodzenstwa ale każda inna wskazówka również będzie mile widziana.
Ostatnio zmieniony przez hubert79 2018-08-06, 09:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
karolgdynia
Nowicjusz

Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-07-04, 16:00   

Wyglada calkiem ciekawie.
 
     
dominik55

Dołączył: 07 Lip 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-07-07, 07:10   

To bardzo ciekawie wygląda. Sam pomyśle o tym z moją rodziną.

________________________________________
klimatyzacja do samochodu
 
     
malikk02
Nowicjusz

Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-07-27, 15:51   

Ja mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
_________________
Moje życie albo cudze.
 
     
frond
Starszy budowlaniec

Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 209
Wysłany: 2018-08-03, 16:17   

darek33 napisał/a:
Co osoba inna to opinia inna na ten temat. Moim zdaniem pokój dzienny powinien być w kolorze biało czerwonym tak jak nasze flagi.


:O dlaczego tak? raczej to popularne nie jest. ale faktycznie czerwień fajnie się spisuje w salonach . ja nawet się skusiłem i jedną ścianę pomalowałem na Malinową Grenadę którą znalazłem w palecie kolorów świata duluxa. resztę natomiast pociągnąłem neutralnym beżem tak żeby tylko ta jedna ściana była zaakcentowana. robi to niezły efekt na znajomych :D
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2018-08-06, 13:06   

Mi ostatnio bardzo spodobały się takie stoliki kawowe nowoczesne: https://level4u.pl/pl/stoliki-kawowe. Uważam, że bardzo ładnie wyglądają, ale są też praktyczne bo można na nich ustawić kawkę czy herbatkę podczas oglądania telewizji. W większości mieszkań raczej widuje się tego typu stoliki w salonach.
 
     
Yremx
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2017
Posty: 184
Wysłany: 2018-08-09, 11:25   

Mnie ostatnio z każdej strony dochodzą słuchy, że kominki kaflowe wracają do łask… Tutaj jest nawet o tym tekścik, który zasadniczo potwierdza, że trend ten jest nie tylko w mojej głowie: https://kratki.com/pl/hit-wnetrzarski-salon-z-piecem-kaflowym/ . Może zatem warto się nad czymś takim zastanowić? Myślę, że nie będę osamotniona w opinii, że piece kaflowe są po prostu prze-pię-kne, a do tego -nie ukrywajmy – są też i funkcjonalne. One naprawdę nieźle grzeją. Więc może przy pokojach dziennych, salonach, czy jak to chcemy zwać, warto na powrót się nimi zainteresować?
 
     
karolko 
Ekspert
karolko

Wiek: 47
Dołączył: 21 Cze 2017
Posty: 402
Wysłany: 2018-09-14, 07:53   

Ja swego czasu też chciałem gładzie ale to już cięższa robota, ciężko też znaleźć takich fachowców żeby spokojnie im zaufać ze zrobią to dobrze. Ale w sumie dobrze się stało bo znaleźliśmy takie farby dekoracyjne i na przykład w pokoju mamy royal silk od primacol decorative. Świetnie to wygląda, taki delikatny ozdoby efekt na ścianach.
 
     
koterensr
Nowicjusz

Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-09-14, 11:03   

Warto popytać o to znajomych. Myślę, że nie powinno być z tym żadnego większego problemu.
_________________
Życie po prostu jest. Trzeba płynąć wraz z nim.
 
     
arlena
Nowicjusz

Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 7
Wysłany: 2021-05-24, 20:12   

Szukasz propozycji do niewielkiego mieszkania? Chcesz wygodnie urządzić mieszkanie na poddaszu? A może zależy Ci na meblach idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb? Niezależnie od tego, czy chcesz urządzić swój dom, czy też zależy Ci na rozwiązaniach dla biura lub innej firmy ja z czystym sumieniem mogę polecić firmę CDP- szafy poznań
 
     
nekla
Nowicjusz

Dołączył: 29 Maj 2021
Posty: 13
Wysłany: 2021-07-20, 22:14   

Jeśli chodzi o pomysły na aranżacje to bardzo ciekawe można znaleźć na blogach wnętrzarskich i warto czerpać z nich inspiracje. Ja na przykład często spotykam się z tym że we wnętrzach robi się sufity podwieszane z oświetleniem led z wykorzystaniem gzymsów styropianowych, które można między innymi tutaj https://manufakturarzeczy.pl/ znaleźć. Moim zdaniem bardzo ładnie to wygląda
 
     
Grucha94
Wszechwiedzący

Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 1006
Wysłany: 2021-07-21, 21:18   

Jasna sprawa. Liczy się w końcu przede wszystkim to, byście dobierali takie elementy, które najlepiej sprawdzą się w Waszym przypadku. Moim zdaniem bardzo ciekawym pomysłem może być na pewno postawienie na rozwiązania dostępne w sklepie https://www.missdeco.pl/b...alkonu-i-tarasu Warto mieć to na uwadze, bo może to znacząco poprawić komfort Waszego mieszkania.
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2021-07-22, 08:26   

A narożniki? Jakie wybraliście do swoich pokojów dziennych? Ja się wciąż zastanawiam... Nie wiem, czy postawić na pikowany, czy jednak bardziej klasyczny. Tutaj: https://akma-meble.com.pl/meble/narozniki-pikowane-w-stylu-glamour-czy-retro-jak-wykorzystac-naroznik-pikowany-w-stylowym-salonie/ znalazłam świetny tekst na ten temat, ale z chęcią poznałabym i Wasze opinie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13