Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Plany wakacyjne
Autor Wiadomość
Kamienica
Starszy budowlaniec

Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 295
Wysłany: 2013-05-16, 15:15   Plany wakacyjne

Jakie macie plany na wakacje?
W tym roku szukałam jakichś zagranicznych wycieczek, ale patrząc na to, co działo się rok temu, kiedy wszystkie biura podróży padały jedno po drugim, stwierdziłam, że na kryzys lepszy będzie wypoczynek w Polsce. Poszperałam trochę w internecie, np. http://forum.noclegwodniaka.pl/ i niemal już zdecydowałam, że wybiorę się nad jezioro - zawsze szukałam jakichś bardziej górskich terenów, ale tym razem może i to zmienię.
A jak Wasze plany?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2013-05-21, 10:52   

 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2013-05-21, 10:52   

Korzystanie z usług biur podróży może być rzeczywiście aktualnie dosyć dyskusyjną kwestią. Ja nie wiem jeszcze, gdzie się wybiorę, ale na pewno załatwię coś na własną rękę.
 
     
mareczek
Budowlaniec

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2013-06-05, 14:03   

Ja wakacje w tym roku zaplanowałem na własną rękę ;) Nie ufam nieco biurom podróży ponieważ tyle słyszy się o bankructwach.
Wybieramy się całą rodzinką do centrum rekreacyjnego Promenady nad Zalewem Zegrzyńskim. Naprawdę świetne miejsce pod Warszawą - oferują masę różnych atrakcji: http://www.promenadacountry.pl/sa Szczególnie dla wszystkich którzy lubią aktywny wypoczynek ;)
Często tam bywałem - sprawdzone miejsce więc polecam każdemu,.
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2013-06-05, 14:21   

Ja z kolei wybieram się w tym roku nad nasze polskie morze - postanowiliśmy razem z mężem, że pojedziemy do Gdańska - aż wstyd się przyznać, że mimo iż nad morzem jeżdżę prawie co roku to jeszcze nigdy nie zwiedziłam Trójmiasta - a od zawsze chciałam ;)
W tym miejscu znaleźliśmy tanie noclegi w Gdańsku - ot tak dla zainteresowanych !
My postawiliśmy na luksusowy apartament z widokiem na morze - mam nadzieję, że będą to niezapomniane wakacje.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2013-06-10, 08:39   

Bałabym się jechać nad polskie morze, bo pogoda jest aktualnie dosyć niepewna. A żeby znaleźć coś ciekawego zawsze można przeszukać porównywarkę wakacji i tam znaleźć w miarę tanią inspirację.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2013-06-25, 17:41   

Ech plany wakacyjne....moje już są niestety za mną ;P Byłam w podróży poślubnej w Chorwacji i było cuuudnie. Był to mój pierwszy wyjazd z biurem podróży, ale już wiem, że nie ostatni. W tym roku wybieram się jeszcze do Egiptu, jeśli fundusze pozwolą i jeśli znajdziemy jakąś fajną ofertę last minute, a jak nie to zostaje nam stara, poczciwa chatka w górach, do której wracamy każdego roku bo mamy tam nocleg za darmo :P
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2013-07-19, 09:27   

Skorzystaj może z niedrogich połączeń lotniczych i zorganizuj sobie wakacje na własną rękę. Wychodzi naprawdę taniej - próbowałam nie raz :)
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2013-07-22, 13:52   

Ja w tym roku miałam ambitne plany i spaliły na panewce niestety, wiec zostanie mi opcja wsi z rodziną.
 
     
tosia123
Nowicjusz

Dołączył: 29 Kwi 2014
Posty: 37
Wysłany: 2014-10-20, 09:39   

My w przyszłym roku planujemy zrobić sobie objazdówkę. Przeglądałam już oferty hoteli i można znaleźć bardzo fajne propozycje. Głównie w sprawdzałam na www.accorhotels.com/hotel...otel-kielce.htm i można sobie tam kolejno porezerwować noclegi i zaplanować spokojnie cały wyjazd :)
 
     
jeno 
Budowlaniec

Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 145
Wysłany: 2014-11-07, 14:21   

Warto przed każdym wyjazdem sprawdzić informacje dla turystów, bo ceny i opinie cały czas się zmieniają, więc żeby potem nie żałować, że pojechało się w ciemno :)
_________________
http://www.immobilier-72.webself.net/
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2014-11-17, 09:15   

Zaczynam już powoli planować przyszłe wakacje, chociaż skupiam się bardziej na organizacji ferii zimowych. A jeśli chodzi o wakacje to myślałam głównie o Włoszech.
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
Fllor
Ekspert

Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 479
Wysłany: 2014-11-18, 16:15   

Najpierw ferie zimowe w Zakopanym, będzie luźno Rosjan nie będzie.
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2014-11-21, 16:39   

umarłem:D
 
     
Tomekk
Budowlaniec

Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 145
Wysłany: 2014-11-25, 12:06   

Ja myślę o wyjeździe do Gruzji na narty. W zeszłym roku byłem w Gudauri (http://www.qtravel.pl/ins...ri-gruzja-id211 ) i byłem bardzo zadowolony, w tym też chcę tam jechać.
Mają sporo świeżych teraz o różnych poziomach trudności, jest więc w czym wybierać. No i jest taniej niż w Alpach, za tygodniowy wyjazd zapłaciłem coś około 2000 złotych.
No i nie ma takiego tłoku, bo wciąż niewiele osób wybiera ten kraj. A jest tam naprawdę fajnie, zobaczcie:
 
     
jerryy 
Budowlaniec


Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 168
Wysłany: 2014-12-03, 11:53   

Mi też się marzy taka wyprawa w góry :) tylko dzieci wtedy trzeba gdzieś wysłać, w tamtym roku były na obozie językowym to może i w te wakacje będą chiały pojechać na http://www.berlitz.pl/pl/...ci_i_mlodziezy/ dobra opcja, bo takie 2 w 1 ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12