Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklepy Internetowe
Autor Wiadomość
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2009-08-26, 12:53   Sklepy Internetowe

Sklepy Internetowe

Sorki , usuną mi się temat o Sklepach internetowych a szkoda

Pisałem że kupiłem w sklepie electro.pl pralkę i była uszkodzona , i teraz reklamuję ja



cd , mojej małej przygody z electro.pl niestety nieprzyjemnej

po dwóch trzech dniach telefonów i gadania z jakimś debilem który k..... nie umiał odpowiedzieć mi na żadne z zadanych pytań dziś natrafiłem po raz pierwszy na kompetentną panią która była w stanie odpowiedzieć na moje pytania

i tak
- rzeczywiście pralka jest uszkodzona - eureko :)
- no ale nie podmienią bo już nie mają tego modelu :)
- kasę będą wracać , k..... a ja trzeci tydzień piorę bez wirowania
- i to by było na tyle w podobnej cenie znalazłem w międzyczasie w partnerze pralkę w podobnej cenie , także chyba wezmę jednak ją .. już trudno podjadę ten dwa kilometry

Podsumowując , sam nie wiem , czasem coś tak kupuję przez neta i za zwyczaj jakoś to lepiej idzie a w tym jednym przypadku jakieś fatum siedzi
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
REKLAMA

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 120
Wysłany: 2009-08-31, 06:31   

 
     
kret
Budowlaniec

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 120
Wysłany: 2009-08-31, 06:31   

No ewidentnie coś jakiś pech na tym siedzi

Napisz się jak się ta sprawa skończyła , z wcześniejszego tematu wynikało że o electro.pl większość miała dobre zdanie
_________________
http://meega.net
http://meega.de
http://meega.us
 
     
Mamuśka35
Gość
Wysłany: 2009-10-04, 14:11   

Jeśli chodzi o sklepy internetowy to ja osobiście polecam sklep hiperokazja.pl Kupiłam tam parę sprzętów AGD do mojej nowej kuchni i jestem bardzo zadowolona. Niektóry sprzęty udało mi się nabyć nawet 50% taniej niż w normalnych sklepach!!
 
     
misia55

Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 3
Wysłany: 2009-10-12, 14:07   

Ja do tej pory byłam zadowolona z zakupów przez internet i nigdy nie miałam złych doświadczeń. W electro też kupowałam już kilka razy i zawsze wszystko było w porządku. No ale wiadomo, wszędzie się moze zdarzyć wpadka, nie zazdroszczę.
 
     
Tomek 
Nowicjusz

Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 49
Wysłany: 2009-10-16, 19:57   

Kod:
a do tej pory byłam zadowolona z zakupów przez internet i nigdy nie miałam złych doświadczeń. W electro też kupowałam już kilka razy i zawsze wszystko było w porządku. No ale wiadomo, wszędzie się moze zdarzyć wpadka, nie zazdroszczę.


dokładnie , za zwyczaj nie ma problemu ale różnie to bywa , czasem seria zdarzeń sprawie że właśnie się tak za przeproszeniem wszystko popieprzy
_________________
Tomek
http://meega.pl
 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2009-10-21, 19:10   

Kod:
asem seria zdarzeń sprawie że właśnie się tak za przeproszeniem wszystko popieprzy


no właśnie u mnie tak było :(
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
Mamuśka35
Nowicjusz

Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 5
Wysłany: 2009-11-24, 20:04   

Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiona do zakupów przez Internet, gdyż często je robię i nigdy się nie zdarzyło aby coś było uszkodzone. Ponadto warto najpierw sprawdzić sklep, to jakie gwarancje nam daje i najlepiej popytać na forach o opinie jeżeli nie jest się pewnym zakupu.
 
     
kret
Budowlaniec

Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 120
Wysłany: 2009-11-25, 19:26   

Cytat:
Ja jestem bardzo pozytywnie nastawiona do zakupów przez Internet


na pewno nie ma się czego obawiać , trzeba tylko kupować z głową i nie szukać za dużej okazji :)
_________________
http://meega.net
http://meega.de
http://meega.us
 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2009-11-26, 09:02   

No i ważne sprawa jeszcze jedna , jak kupujecie coś o większym gabarycie i towar jest widoczny pomimo opakowania warto go obejrzeć dokładnie zanim się podpisze odbiór u kuriera , czasem pomimo że opakowanie nie jest naruszone towar rysy , obicia i takie tam , tak jak w moim przypadku było , a jak już podpiszemy to już nic nie da się zrobić trzeba procedurę reklamacji uruchamiać co jest dość czasochłonne
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
MebloHurt24 
Nowicjusz
www.meblohurt24.pl


Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-11-30, 15:14   

Wydaje mi się,że każda opinia na temat danego sklepu będzie inna bo każdy z nas ma swoją zaufaną firmę.
_________________
www.meblohurt24.pl - MEBLE
 
     
ekocegiełka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 62
Wysłany: 2009-12-08, 10:55   

No tak niestety tak czasem bywa, że jak się coś zamówi jakiś sprzęt AGD może być uszkodzony, albo coś jest z nim nie tak. Ja kupuję sprzęt AGD przez internet, ale korzystam z zaufanego sklepu, nie muszę się martwić, że pralka, lodówka, czy co tam innego kupię będzie uszkodzona:)
 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2009-12-08, 21:11   

no różnie to bywa
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
Pele 
Nowicjusz

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 18
Wysłany: 2009-12-17, 10:53   

Ja się jeszcze nie zawiodłam na moim zaufanym sklepie i mam nadzieję, że to nie nastąpi, bo mam o nich bardzo dobre zdanie. Zamawiałam różne sprzęty na megamedia.pl. Ceny są tam bardzo przystępne, produkty tylko dobrych marek. I nigdy nie zdarzyło im się jakieś skandaliczne opóźnienie związane z wysyłką towaru. Obsługa ma u mnie pięć gwiazdek za doradztwo z sprawie lodówki electroluxa;) Warto zapoznać się z ich ofertą.
 
     
ekocegiełka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 62
Wysłany: 2009-12-18, 10:05   

Muszę przyznać, że ja tez nie zawiodłam się na sklepie magicznaplaneta.pl. Bardzo podoba mi się to, że przesyłki wysyłają bardzo szybko, a ja mam możliwość monitorowania ich. Dlatego zawsze mam pewność, że sprzęt który u nich kupiłam nie będzie uszkodzony:)
 
     
freeze
Nowicjusz

Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 20
Wysłany: 2010-02-22, 15:01   

Ja tam kupowałam już kilka razy elektronikę i agd w sklepie 1komp.pl i na szczęście nie miałam żadnych problemów, ale zgadzam się z tym, że naprawdę bardzo rozsądnie jest sprawdzić sprzęt przy kurierze, bo później wychodzą różne dziwne problemy, których moglibyśmy uniknąć.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14