Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zestaw czy pojedyncze meble?
Autor Wiadomość
Pracownia2p.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 16 Sty 2015
Posty: 39
Wysłany: 2015-08-03, 08:55   

To juz pytanie otwarte ponieważ wszystko zależy do miejsca,powierzchni jaką mamy do aranżacji pokoju,czasem w grę wchodzą tylko meble zamawiane na wymiar bo standardowe zestawy po prostu nie pasują.
_________________
www.Pracownia2p.pl
 
     
REKLAMA

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2015-08-09, 01:47   

 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2015-08-09, 01:47   

Kwestia tego ile możesz wydać i czy wolisz kupić z salonu meblowego czy na zamówienie. No i wybór łóżeczka dla dzieci może okazać się kluczowy, bo jak dziecku będzie wygodnie to będzie spać i wy się wyśpicie wtedy, także na to zwróć uwagę.
 
     
Kamil90
Nowicjusz

Dołączył: 11 Sie 2015
Posty: 9
Wysłany: 2015-08-11, 18:53   

Zapraszam na forum o meblach do domu. Opinie, porady fachowców. http://expertbudowairemon...m-meble-domowe/ Warto poczytać. Zachęcam do dyskusji.
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2015-09-21, 12:13   

Komplety mebli były modne 10 czy 20 lat temu. Obecnie ten kto ma fundusze decyduje się na meble pojedyncze bo wszystko prezentuje się lepiej i dzięki temu pokój można łatwo przemeblować.
Zerknijcie sobie tutaj: http://tiktak.com.pl/ - aktualnie w sklepie jest wiele fajnych oraz modnych komplecików mebli . Bardzo podobają mi się jasne meble w stylu skandynawskim .Są bardzo modne co można sobie zobaczyć w praktycznie każdej gazecie wnętrzarskiej.
Świetny jest ten komplecik:
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2015-10-21, 21:07   

Jeśli chodzi o pokój dziecka to moim zdaniem lepiej postawić na zestaw mebli. Wtedy mamy pewność, że wszystko do siebie pasuje. Mi najbardziej podobają się serie, w których w skład wchodzą łóżeczka dla niemowląt ATB Meble. Co o nich myślicie?

 
     
Terssi
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 194
Wysłany: 2015-10-24, 15:32   

Dziecko potrzebuje trochę przestrzeni, dlatego najlepiej jest chyba wybrać jedną szafę, która z kolei dużo pomieści. Bardzo fajne meble można znaleźć tutaj: http://meblezych.pl/ . W dodatku sa one wykonane z drewna co podnosi ich wizualną wartość.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2015-10-26, 09:24   

Moim zdaniem obydwie propozycje są ciekawe,czyli można albo komponować pojedyncze meble i dokupować je,albo też zdecydować się od razu na cały zestaw co wychodzi dobrze pod względem cenowym. Teraz w sklepach internetowych znajdziemy ciekawe promocje,warto z nich skorzystać.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
Miśka
Nowicjusz

Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 11
Wysłany: 2016-04-07, 10:54   

Hej, dziecko potrzebuje przestrzeni, to prawda...Moje chodzi do 2 klasy podstawowej i tej przestrzeni ma naprawdę mało. Przymierzamy się do kupna domu ale to myślę, ze w przeciągu 2 lat, nie wcześniej... :/ a póki co, dziecko ma mały metraż pokoju i ciężko jest nam chwycić się jakiejś aranżacji. Chcemy, żeby miała wygodnie i przestronnie, myśleliśmy nawet o piętrowym łóżku, ale jak je postawimy to zawalimy cały pokój :/ czy takie meble ludzie robią na zamówienie, pod określony wymiar (szerokość chociażby pokoju)?
 
     
Kameno.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 41
Wysłany: 2016-04-14, 11:34   

To wszystko zależy od naszej koncepcji,moim zdaniem lepiej jest wybrać cały zestaw pasujących do siebie mebli,bo potem może być problem aby je dopasować pd względem kolorystyki i samych wymiarów.
_________________
www.Kameno.pl
 
     
sosna
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 04 Lut 2016
Posty: 69
Wysłany: 2016-05-06, 12:27   

No właśnie to zależy ile jest miejsca w pokoju dziecka. Jeśli się zmieszczą to na pewno cały zestaw byłby dobry.
Jakby ktoś planował zakup takich mebli w najbliższym czasie to polecam zajrzeć tutaj: http://www.forte.com.pl/promocje.html . Teraz mają promocje -23% między innymi na takie meble :)
 
     
feli
Nowicjusz

Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 44
Wysłany: 2017-08-25, 11:53   

my zamawialiśmy komplet bo chciałam, żeby wszystko do siebie pasowało. wynajęłam firmę wiki z warszawy, żeby mi to odebrała, przywiozła, także bardzo wygodnie do tego podeszłam ;)
 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2017-08-25, 18:24   

To zależy :) Jeśli chodzi o szafki kuchenne to na pewno wybrałabym zestaw z wiadomych względów :) Ale jeśli chodzi np o stół to na pewno nie szukałabym w sieciówkach. Osobiście urzekły mnie stoły od Paul Bunyan. To klasyka w czystym wydaniu a do tego mebel, który spokojnie posłuży kilku pokoleniom. Znacie ich produkty ?
 
     
DanielaCypr 
Prawie ekspert

Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 374
Wysłany: 2017-11-09, 14:12   

Ja natomiast skorzystałem z usług http://www.salonkomandor.pl/ wykonali dla moich dzieci bardzo nowoczesne a zarazem funkcjonalne meble na wymiar.
 
     
Meisen.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 86
Wysłany: 2017-11-10, 07:44   

Do salonu polecam cały zestaw mebli wypoczynkowych, z uwzględnieniem tapicerowanego narożnika wraz z fotelami, tak aby całość pasowała do pozostałych mebli oraz kolorystyki ścian. Co do materiału to najlepiej jeżeli będą to meble tapicerowane.
_________________
www.Meisen.pl
 
     
Werka32
Prawie ekspert

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 391
Wysłany: 2018-02-04, 00:29   

Zależy jaki masz budżet. Ale spokojnie można kupić po kolei każdy mebel. Sklepy meblowe, jak ten https://www.promarkmeble2...eble-dla-dzieci mają duży wybór. Jeśli nie masz pieniędzy na cały zestaw - kupuj po kolei. Z czasem dokupisz resztę elementów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12