Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Łazienka otwarta na sypialnię
Autor Wiadomość
aca
Nowicjusz

Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 38
Wysłany: 2013-07-09, 14:43   Łazienka otwarta na sypialnię

Jakie macie zdanie na temat takiego rozwiązania? Powiem szczerze, że jak pooglądam gotowe stylizacje tego rodzaju to bardzo mi się to podoba, ale sam chyba nie zdecydowałbym się na taką aranżację w swoim domu.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2013-07-11, 13:41   

 
     
wezrob
Budowlaniec

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2013-07-11, 13:41   

Można poeksperymentować. Przy podejmowaniu decyzji należy uwzględnić takie czynniki jak wilgoć i jak skutecznie odprowadzać, jakiś dobry system wentylacyjny. Nieprzyjemne zapachy to byłby dla mnie problem, dlatego bym zrezygnował z załatwiania grubszych spraw w takiej łazience. Bardziej służyło by mi to jako oaza relaksu, wtedy miało by to jakiś sens. Można by w takiej łazience umieścić jakąś wannę z hydromasażem, zestaw mebli łazienkowych z umywalką co by służyło jako toaletka, przytulna drewniana podłoga i kryształowy żyrandol.
 
     
MagiaPlytek_pl
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 53
Wysłany: 2013-07-16, 10:11   

Moim zdaniem łazienka otwarta na sypialnie nie jest dobrym pomysłem. No mimo wszystko jest to takie miejsce gdzie chcemy mieć prywatność, a nie wspominam już o kwestii wilgoci,bo to też bardzo istotna sprawa.


www.MagiaPlytek.pl
_________________
link

klik
 
     
scyzoryk
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 69
Wysłany: 2013-07-22, 13:16   

Wydaje mi się, że bezpieczniej było by zrobić łazienkę przy sypialni ale jako osobne pomieszczenie, ale też w takim stylu aby łazienka nie była taka zimna tylko bardziej przytulna i nawiązywała do sypialni. Jeżeli chodzi o relaks to kojarzy mi się taka wanna na zdobionych nóżkach.
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2013-07-22, 14:06   

Jak dla mnie to układ nie do pomyślenia, w łazience cenie sobie intymność. O ile wspólna kąpiel z partnerem od czasu do czasu jest ok o tyle codziennie zdecydowanie nie!
 
     
cyrkiel
Nowicjusz

Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 25
Wysłany: 2013-10-16, 10:24   

W łazience ważne jest również oświetlenie do łazienki. Potrzebujemy tutaj kilku źródeł światła. Jako główne proponuje plafony lub oprawy wbudowywane na żarówki ledowe. Nad lustra listwy lub kinkiety. No i oczywiście paski ledowe, które nastrojowo podświetlą nam prysznic, wanny lub wnęki.
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2013-11-04, 11:18   

Mi też tak szczerze mówiąc to nie bardzo się to podoba,uważam że takie rozwiązanie może i są modne,ale za to mało praktyczne mi szybko przekonamy sie o minusach takiego zastosowania,lepiej zrobić je zupełnie oddzielnie.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
kronos
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 53
Wysłany: 2013-11-18, 13:31   

To trend w projektowaniu wnętrz w ostatnim czasie. Nie każdy ma do tego przekonanie ze względu na różny stopień intymności w tych sprawach. To co ja osobiście proponuję to całkowite wydzielenie toalety w takim rozwiązaniu, chodzi mi zapachy. Mi się to podoba takie rozwiązanie ale bardziej jako pokój kąpielowy fajna wanna i oaza relaksu po pracy przed snem.
 
     
mar655 
Nowicjusz

Wiek: 38
Dołączył: 14 Paź 2013
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: 2013-11-20, 11:03   

trendy trendami ale trzeba myśleć o użyteczności. Ja mam sypialnie zamkniętą i obok łazienkę. Jest wejście do niej tylko z sypialni, ale nie wyobrazam sobie połączyć te pomieszczenia :)
 
     
PieceMans_pl
Budowlaniec

Dołączył: 05 Wrz 2013
Posty: 148
Wysłany: 2013-11-20, 11:53   

Nie zawsze należy sugerować się tym co jest modne,bo nie w każdym domu przyniesie to zamierzony skutek. Osobiście nie podoba mi się takie rozwiązanie.
_________________
http://propertyforum.forumup.info
 
     
karollo 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 6
Wysłany: 2013-12-04, 09:15   

Nie mam nic przeciwko łazience otwartej na sypielnię pod warunkiem, że w takiej łazience znajdować się będzie jedynie umywalka i wanna jacuzzi czy wanna z hydromasażem. Co prawda by mamy taką wannę kupioną w www.e-inclusive.pl ale jest ona zamontowana w łaizence zamkniętej.
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2013-12-04, 16:28   

No to też fakt,nie zawsze co jest modne,jest też wygodne i praktyczne,szczególnie jeżeli chodzi o łazienkę i tutejsze rozwiązania.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
scyzoryk
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 69
Wysłany: 2014-01-08, 12:31   

W nowoczesnych domach coraz częściej można spotkać sypialnię połączoną z łazienką, które stają się standardem. Połączenie łazienki z sypialnią ułatwia nam poranne i wieczorne korzystanie z wanny, umywalki, ponieważ nie musimy wówczas korzystać ze wspólnej rodzinnej łazienki i czekać w kolejce na swoją kolej do porannej toalety.
 
     
matskl 
Nowicjusz
matskl

Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-01-08, 20:40   

O takiej łazience przy sypialni powinien każdy pomyśleć co planuje budowe domu:
_________________

Ostatnio zmieniony przez matskl 2014-01-26, 13:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Oknobyt_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 17 Sie 2013
Posty: 42
Wysłany: 2014-01-09, 13:35   

Połączenie takiej sypialni z łazienką nie oznacza,że ma to być jedno pomieszczenie- spokojnie można wstawić przecież drzwi przejściowe i wtedy prezentuje się to już zupełnie inaczej.
_________________
www.Oknobyt.pl - okna dla każdego!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12