Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Lustro okrągłe czy kwadratowe?
Autor Wiadomość
aca
Nowicjusz

Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 38
Wysłany: 2013-07-09, 16:17   Lustro okrągłe czy kwadratowe?

Jakie lustro waszym zdaniem będzie najlepiej wyglądało w łazience. Okrągłe czy może jednak kwadratowe? Nie wiem na co się zdecydować i jak dobrać oświetlenie do okrągłego lub kwadratowego. Jak będzie praktycznie?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2013-07-11, 15:02   

 
     
wezrob
Budowlaniec

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2013-07-11, 15:02   

To zależy na jakie kształty decydujemy się w pozostałych elementach wyposażenia. Teraz ceramika łazienkowa również jest dostępna w różnych kształtach. Jeżeli są to linie miękkie zaokrąglone, to powinno być tu lepsze lustro okrągłe. W przypadku linii i kształtów prostych, myślę, że bardziej będzie pasowało lustro kwadratowe. W kwestii oświetlania dobrze sprawdzają się halogeny, bo dają dobre zbliżone do naturalnego światło.
 
     
budov
Nowicjusz

Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 27
Wysłany: 2013-07-15, 12:50   

przykład lustra prostokątnego - http://www.skapiec.pl/sit.../577769#gallery
przykład okrągłego - http://www.skapiec.pl/sit...3503907#gallery

prostokątne moim zdaniem o wiele lepiej się prezentuje.
 
     
MagiaPlytek_pl
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 53
Wysłany: 2013-07-16, 11:09   

Tak szczerze mówiąc to ciężko odpowiedzieć na to pytanie. Myślę,że to zależy nie tylko od naszego gustu czy budżetu,ale również i stylu w jakim konkretnie chcemy urządzić swoją łazienkę.


www.MagiaPlytek.pl
 
     
scyzoryk
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 69
Wysłany: 2013-07-24, 12:55   

Mi się wydaje, że mimo wszystko dominują lustra kwadratowe i prostokątne wklejane są w płytki. Tak jak kojarzę to duża większość płytek jest w prostokątnym kształcie i to razem współgra. Ja osobiście lubię jak wszystko jest w podobnej stylistyce trzeba uważać aby nie wyszło kiczowato.
 
     
olampa
Nowicjusz

Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 17
Wysłany: 2013-09-10, 13:52   

Jeżeli już zdecydujecie sie na kształt i wielkość swojego lustra warto się zastanowić jakie oświetlenie do łazienki zamontować nad lustro. Oświetlenie luster to szansa na niepowtarzalny styl i nowoczesność w łazience. Możesz wybierać między gustownymi nowoczesnymi lampkami, które swoim światłem także zwiększą komfort codziennej toalety, bądź eleganckimi i zaawansowanymi technicznie listwami dające wiązkę światła dekoracyjnego.
 
     
Goldsun-Lampy_pl
Nowicjusz

Dołączył: 03 Lip 2013
Posty: 26
Wysłany: 2013-09-12, 16:00   

Ja polecam kwadratowe- mam w swojej łazience i dobrze się sprawuje. Zdecydowanie ważniejszą rolę od lustra,odgrywa tutaj oświetlenie i nad tym proponuję się skupić.
_________________
www.Goldsun-Lampy.pl
 
     
feeria
Nowicjusz

Dołączył: 16 Gru 2012
Posty: 6
Wysłany: 2013-09-15, 16:22   

Zależy wszystko od tego, jak masz wykończoną całą łazienkę. Jeśli ona jest bardziej surowa, to kwadratowe lustro będzie lepsze, jeśli możesz sobie poszaleć to okrągłe jest ciekawe. Generalnie tak czy siak to polecam Ci zamówienie lustra u szklarza, który zrobi Ci je na wymiar, dokładnie takie jak potrzebujesz i do tego jeszcze na pewno poradzi Ci odpowiedni dobór lustra.
Jeśli ktoś będzie szukał szklarza z Wrocławia to polecam firmę Majster Szklarz.
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2013-10-02, 12:59   

Ja mam okrągłe lustro w swojej łazience i bardzo sobie chwalę,uważam ze to najlepsze rozwiązanie,praktyczne i przy tym upiększa nasza łazienkę. Lustro zawsze jest jej obowiązkowym punktem.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
wezrob
Budowlaniec

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2014-02-28, 14:32   

Odpowiednie urządzenie własnej, nawet niewielkiej łazienki zapewni relaksujące chwile w miłej atmosferze. Aranżacja i projektowanie łazienki kojarzy się zwykle z doborem płytek o odpowiedniej kolorystyce, armatury łazienkowej i atrakcyjnych dodatków. Ciekawe ułożone ręczniki, czyste wnętrze, dobre oświetlenie łazienki to głównie te czynniki zwracają uwagę w pierwszej ocenie. Ale centralnym punktem każdej łazienki jest przecież lustro, które w połączeniu z właściwym oświetleniem ułatwi codzienną poranną toaletę.
_________________
meega.de
meega.us
meega.net
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2014-03-03, 18:46   

Oświetlenie tez odgrywa ważną rolę,z tym się w pełni zgadam. Można połączyć je z lustrem,np wybierając półokrągłe i dając po bokach czy nad nim kinkiety. Co o tym myślicie?
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
grzegorz076
Nowicjusz

Dołączył: 16 Mar 2014
Posty: 6
Wysłany: 2014-03-16, 03:11   

Najpraktyczniejsze chyba sporych rozmiarów prostokątne.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2014-03-17, 12:00   

W zasadzie każdy rodzaj jest dobry i trafiony,wszystko zależy od tego jaki kolor płytek mamy w łazience oraz w jakim stylu chcemy ją urządzić. Ja u siebie mam np prostokątne lustro i ładnie wygląda,w wolnej chwili wstawię zdjęcie na forum.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
kronos
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 53
Wysłany: 2014-05-28, 14:08   

Może nie jestem modny ale mnie najlepiej przypadają do gustu gotowe komplety i w tym przypadku wybrałbym lustro z półką i oświetleniem. Widać od razu jak to wszystko razem się prezentuje a tak bym wybrał złe lusto pólka nie taka i oświetlenie źle dobrane.
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2014-07-15, 08:57   

To też ciekawe rozwiązanie,wiele osób decyduje się na komplety już z półką do łazienki bo ma to praktyczne zastosowanie więc także polecam,a mało tego- chętnie pomożemy podczas wyboru:)
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13