Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
nowacyjne rozwiązania c.o. i c.w.u.
Autor Wiadomość
Elando.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 34
Wysłany: 2016-03-15, 09:18   

A zaglądaliście już do nas na Elando.pl ? Jeżeli nie to czas nadrobić zaległości,w dalszym ciągu możecie znaleźć u nas dobre,wydajne kotły w rozsądnej cenie :)
_________________
www.Elando.pl
 
     
REKLAMA

Dołączył: 23 Kwi 2014
Posty: 378
Wysłany: 2016-03-16, 18:57   

 
     
marek_buduje
Prawie ekspert

Dołączył: 23 Kwi 2014
Posty: 378
Wysłany: 2016-03-16, 18:57   

ale temat jest o innowacyjnych rozwiązaniach w co i cwu, a ktoły takowym na pewno nie są
 
     
Elando.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 34
Wysłany: 2016-03-22, 09:57   

Może i nie,ale po części jest to tradycyjne i chyba każdy się z tym zgodzi: również niezawodne rozwiązanie i sprawdzone w wielu domach. czasem to innowacyjne rozwiązania nie są tak praktyczne jak byśmy tego oczekiwali.
_________________
www.Elando.pl
 
     
marek_buduje
Prawie ekspert

Dołączył: 23 Kwi 2014
Posty: 378
Wysłany: 2016-04-06, 15:32   

niezawodność, to zupełnie inny temat, kotły innowacyjności mają tyle, ile koło u wozu. przede wszystkim są nieekologiczne i wymagają obsługi - nawet jeśli nie ciagłej tak jak kiedys, to jednak wymagają. w przeciwieństwie do np pomp ciepła
 
     
Anka 
Nowicjusz
anka

Dołączyła: 02 Lut 2016
Posty: 35
Wysłany: 2016-04-06, 16:18   

Ja myślę, że warto skontaktować się z firmą: https://buderus-inserw.pl/ Oprócz tego, że mają w sprzedaży urządzenia i części do instalacji wodno-grzewczych, to jeszcze oferują usługi oraz serwisują kotłownie w całym województwie lubelskim.
 
     
Spednet.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 25
Wysłany: 2016-04-27, 11:08   

Bardzo dobrą i praktyczną formą ogrzewania domu jest inwestycja w pompe ciepła plus ogrzewanie podłogowe,dzięki takiemu połączeniu jesteśmy w stanie faktycznie sporo zaoszczędzić,jeżeli macie pytanie to chętnie odpowiemy i doradzimy:)
_________________
www.Spednet.pl
 
     
Spednet.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 25
Wysłany: 2016-05-30, 08:25   

Zgadza się,nic dodać nic ująć,chociaż jeżeli ktoś chce poznać jeszcze więcej szczegółów i informacji,to zapraszamy na Spednet.pl gdzie miła i fachowa obsługa służy swoją pomocą.
_________________
www.Spednet.pl
 
     
marek_buduje
Prawie ekspert

Dołączył: 23 Kwi 2014
Posty: 378
Wysłany: 2016-05-31, 15:22   

słyszeliście o technologii Ultra Silence od Vikersonn? - http://vikersonn.eu/ofert...vikersonn-bjorn
 
     
Hrabik11
Nowicjusz

Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 28
Wysłany: 2016-06-23, 13:29   

Ja bym się przyjrzał na Waszym miejscu firmie IMMERGAS, 20 lat w Polsce, ogólnie 50 lat na rynku- to musi o czymś świadczyć :) http://www.immergas.com.p...RZEWACZE_C_W_U_ tutaj masz podgrzewacze, jestem pewien, że w ten sposób znajdziesz ten odpowiedni.
 
     
Hydro-met.net
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 25 Paź 2011
Posty: 80
Wysłany: 2016-07-01, 11:58   

Przyznam,że do tej pory nie słyszałem o tej technologii,możesz napisać coś więcej na jej temat? Każdy szczegół jest istotny i ma duże znaczenie.
_________________
http://allegro.pl/uzytkownik/hydromarozo?order=m
 
     
marek_buduje
Prawie ekspert

Dołączył: 23 Kwi 2014
Posty: 378
Wysłany: 2016-09-01, 14:40   

Ultra Silence, czyli w dużym skrócie jeszcze lepiej wytłumiona praca układu. dokładnie ile decybeli nie wiem, trzeba by zajrzeć w szczegółowy opis, ale podejrzewam, że okolice 30kilku
 
     
Kotly-Oksana.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lip 2015
Posty: 37
Wysłany: 2016-09-06, 12:57   

Myślę, że warto też postawić mimo wszystko na sprawdzone i solidne kotły, przy czym tutaj będziemy w stanie doradzić także odpowiedni układ C.O którego jesteśmy wykonawcami, wiec mamy pod tym względem doświadczenie. Grunt aby cały układ tak jak kocioł był wydajny i dopasowany do naszych potrzeb.
_________________
www.Kotly-Oksana.pl
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-04-11, 15:10   

Trzeba również zadbać o odpowiedni dobór dodatkowych elementów wokół kotła jak m.in pompy cyrkulacyjne. Przed zeszłym sezonem odświeżaliśmy właśnie nasz kocioł i trzeba było ją wymienić. Na szczęście udało się z polecenia znajomego, znaleźć odpowiedni model w Bricoman w rozsądnej cenie, która oczywiście pasowała. Dlatego jak ktoś będzie miał podobny problem to warto zerknąć na ich stronę https://www.bricoman.pl/a...cyjne-do-kotlow u nich w tym zakresie można znaleźć wszystko :)
 
     
OnlineExpert
Budowlaniec

Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 156
Wysłany: 2018-04-24, 13:03   

Witam,

Zamiast wyboru kotła na paliwa stałe lub pellet do ogrzewania budynku oraz do przygotowania c.w.u warto zastanowić się nad bardziej przyszłościowym, a zarazem ekologicznym rozwiązaniem ogrzewania budynku. Takim rozwiązaniem są powietrzne lub gruntowe pompy ciepła, których wybór pozwoli również na obniżenie rocznych kosztów ogrzewania. Pompa ciepła nie emituje żadnych zanieczyszczeń do atmosfery. Jest również całkowicie bezobsługowym rozwiązaniem, więc nie wymaga żadnych czynności eksploatacyjnych jak w przypadku kotłów na paliwa stałe.
Zachęcam Państwa do zainteresowania się pompami ciepła z rodziny Logatherm marki Buderus. Nasze pompy cechują się solidnym wykonaniem, posiadają wysokiej klasy sprężarkę i wymiennik ciepła. Gwarantuje to długą żywotność i wysoką sprawność wytwarzania energii cieplnej. Bardziej szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: http://www.buderus.pl/pro...w/pompy-ciepla/
W sprawie doboru, wyceny oraz montażu zachęcam do kontaktu z jednym z Autoryzowanych Instalatorów naszej marki. Ich wyszukiwarkę w zależności od regionu można znaleźć na stronie www.buderus.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny z autoryzowanym serwisem marki pod numerem infolinii: 801 777 008.
Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Buderus
 
     
Darian
Budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 154
Wysłany: 2018-05-14, 17:59   

Ja od początku, czyli już na etapie projektu, wiedziałem, że chcę pompę ciepła. Właśnie ze względu na jej ekologiczny charakter i ze względu na brak konieczności obsługi. Dodatkowy plus - to oczywiście niskie koszty ogrzewania domu, przy takim rozwiązaniu. Trochę zeszło mi przy szukaniu firmy do zrobienia całej instalacji. Bo niby firm jest dużo, ale nie każda wzbudza zaufanie. W końcu zdecydowałem się na firmę - http://dimplex.pl/ i jestem z ich usług zadowolony. Pełny profesjonalizm. Pompa działa bez zarzutu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12