Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie o Rol-Art.pl Kielce
Autor Wiadomość
Lucek
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 12
Wysłany: 2023-12-12, 11:41   Opinie o Rol-Art.pl Kielce

Potrzebne mi opinie o firmie Rol-art.pl z Kielc. Chcę zamówić żaluzje fasadowe i nie wiem jak wyglądają doświadczenia z tą firma?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 9
Wysłany: 2023-12-28, 14:22   

 
     
Kogus
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 9
Wysłany: 2023-12-28, 14:22   

Wyglądają bardzo dobrze – sprawne zamówienie, szybka realizacja, dobra jakość produktów. Zamawiałem na https://rol-art.pl/ żaluzje fasadowe najpierw do domu, potem do firmy i wszystko było w jak najlepszym porządku. Teraz faktycznie przypomniało mi się, że zamawiałem moje żaluzje fasadowe z Kielc, ale wcześniej jakoś mi to umknęło. W każdym razie – jeśli chodzi o same żaluzje to jest naprawdę rozwiązanie godne polecenia, dużo lepiej mi się sprawdza niż zwykle rolety zewnętrzne, no i te od Rol Art są naprawdę świetnej jakości. Na plus także szybki termin realizacji i miła obsługa.
 
     
Marcinho
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 8
Wysłany: 2023-12-28, 14:22   

Ja także zamawiałem żaluzję fasadowe z Kielc i również mogę potwierdzić, że wszystko było w porządku. Minął już jakiś czas od złożenia zamówienia na rol-art.pl i muszę powiedzieć, że rolety fasadowe sprawdzają się świetnie. O samej firmie Rol Art mogę powiedzieć tyle, że bardzo sprawny system składania zamówienia, szybka realizacja no i widać, że ich żaluzje fasadowe są naprawdę wysokiej jakości, nic się z nimi nie dzieje pomimo upływu lat. Dlatego jeśli szukasz solidnych żaluzji fasadowych z Kielc, to polecam Rol Art.
 
     
monrek
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 13
Wysłany: 2024-01-29, 15:36   

Kolega podesłał mi wątek z opiniami o https://rol-art.pl/ firmie specjalizującej się z żaluzjami fasadowymi w Kielcach, prosząc bym napisał o nich kilka słów – wszak zamawiałem od nich moje żaluzje fasadowe. Cóż mogę rzec – żaluzje fasadowe od Rol Art to naprawdę świetny wybór, zwłaszcza jeśli szukacie alternatywy dla tradycyjnych rolet zewnętrznych. Bardzo sprawny i szybki proces zamawiania i realizacji, kontakt ze sklepem i obsługą klienta także na plus. No i przede wszystkim żaluzje fasadowe są świetnie wykonane i bardzo efektownie wyglądają, a na tym mi zależało.
 
     
Krzychuzz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 11
Wysłany: 2024-01-30, 09:21   

My także nie mamy nic do zarzucenia żaluzjom fasadowym Rol Art., ba, powiem więcej – to nie było nasze pierwsze podejście do tego typu osłon okiennych, ale pierwszy raz zdecydowaliśmy się powierzyć zlecenie żaluzji fasadowych w Kielcach. I to był strzał w 10! Jak wspomniano już wcześniej bardzo dobry kontakt ze sklepem, ekspresowa realizacja i jakość wykonania na najwyższym poziomie. Mimo, że nasze żaluzje fasadowe z Rol Art trochę przeszły to wciąż prezentują się doskonale. Polecam.
 
     
Lucek
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2023
Posty: 12
Wysłany: 2024-02-28, 15:07   

Długo szukałem alternatywy dla tradycyjnych rolet zewnętrznych, ale chyba jeszcze dłużej dobrego i sprawdzonego producenta żaluzji fasadowych :) Pomijając wszystkie kwestie związane z funkcjonalnością takiego rozwiązania, to zrobienie dobrych żaluzji fasadowych jest naprawdę sztuką – i niestety nie wszyscy to potrafią. A jeszcze jak się okazało, że dobre żaluzje fasadowe są z Kielc, mojego rodzinnego miasta to już w ogóle bajka :) Ale ok., jeśli chodzi o moją opinię o firmie rol-art.pl, to mogę powiedzieć, że ich żaluzje fasadowe są dokładnie takie, jak zamawiałem, doskonale wykonane, a przy tym świetnie spełniają swoje zadanie i bardzo ładnie się prezentują. Dziękuje za Wasze opinie, bo dzięki nim też bardziej skłoniłem się ku tej firmie
 
     
kersit
Nowicjusz

Dołączył: 29 Wrz 2023
Posty: 11
Wysłany: 2024-02-28, 15:09   

O tak, nie wiem czemu, ale często żaluzje fasadowe przerastają producentów osłon okiennych, chociaż oczywiście mają je w swojej ofercie. Też się naszukałam sprawdzonego producenta, aż ostatecznie znalazłam swoje żaluzje fasadowe w Kielcach :) I faktycznie, jeśli są dobrej jakości i porządnie wykonane, to nie dość że doskonale wyglądają na oknie i stanowią dekorację domu, to jeszcze są znacznie bardziej funkcjonalne niż rolety zewnętrzne. Mam żaluzje z Rol Art i mogę jednoznacznie stwierdzić, że to są właśnie dobrze wykonane żaluzje fasadowe.
 
     
Krzychuzz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Lis 2023
Posty: 11
Wysłany: 2024-03-28, 22:03   

My także właśnie tak jak juz pisalem mamy swoje żaluzje fasadowe z rol-art.pl i nie żałowalem wyboru firmy ani przez chwilę. Co prawda znalezienie kogoś kto robi dobre żaluzje fasadowe w Kielcach czy okolicy nie należało do najprostszych, niemniej udało się i jestem bardzo zadowolony. Estetycznie wykonane, świetny kontakt z firmą, bardzo szybki termin realizacji no i wyglądają naprawdę pięknie. A przede wszystkim spełniają swoją funkcję lepiej, niż się spodziewałem, także dla mnie super.
 
     
KamilsNo
Nowicjusz

Dołączył: 21 Wrz 2023
Posty: 8
Wysłany: 2024-03-28, 22:04   

ja także szukałem producenta żaluzji fasadowych z Kielc, bo zależało mi, żeby firma była w pobliżu mojego miejsca zamieszkania. W razie czego łatwiej coś załatwić, niż na odległość. Ale w przypadku https://rol-art.pl/ wszystko poszło gładko, żaluzje wykonane są bardzo starannie i tak jak mówisz - świetnie spełniają swoją funkcję. Wahałem się pomiędzy żaluzjami fasadowymi a roletami zewnętrznymi, ale specjaliści z rol-art wyczerpująco odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i stanęło ja fasadowych.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13