Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Suszenie prania
Autor Wiadomość
aca
Nowicjusz

Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 38
Wysłany: 2013-08-16, 14:47   Suszenie prania

Jakie macie macie opcje? Bo jak wiadomo w zimie i na jesieni ciężko ogarnąć? Nie raz potrafi śmierdzieć jak nie doschnie w odpowiednim czasie.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 69
Wysłany: 2013-08-19, 11:26   

 
     
scyzoryk
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 69
Wysłany: 2013-08-19, 11:26   

Zbyt wysoka wilgotność powietrza sprzyja astmie, katarowi siennemu i innym alergiom, ponieważ ułatwia rozwój roztoczy kurzu domowego i wzrost pleśni. Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem do domu jest suszarka kondensacyjna lub pralko suszarka aby zaoszczędzić przestrzeń.
 
     
wezrob
Budowlaniec

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2013-08-30, 11:06   

Nie wyobrażam sobie suszenia prania w mieszkaniu w bloku bez pralko-suszarki. To jak dla mnie jedyne najskuteczniejsze rozwiązanie no i oszczędność miejsca bo dwa urządzenia w jednym.
 
     
jkowal
Nowicjusz

Dołączył: 05 Wrz 2013
Posty: 10
Wysłany: 2013-09-05, 08:40   

wezrob napisał/a:
Nie wyobrażam sobie suszenia prania w mieszkaniu w bloku bez pralko-suszarki. To jak dla mnie jedyne najskuteczniejsze rozwiązanie no i oszczędność miejsca bo dwa urządzenia w jednym.


W bloku bez tego bardzo ciężko wszystko schnie niestety :)
 
     
ABCMeble_com_pl
Nowicjusz

Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 15
Wysłany: 2013-09-06, 14:54   

Najlepiej zimą suszyć w łazience,są przecież nawet specjalne urządzenia w tym celu,czyli łazienkowe suszarki,pełniące niejednokrotnie także funkcję grzejnika.
_________________
www.ABCMeble.com.pl
 
     
kronos
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 53
Wysłany: 2013-09-27, 14:59   

Prać trzeba - tego nie wyeliminujemy. Suszyć też. Rozwiązaniem może być elektryczna suszarka do ubrań, ale jak wiadomo nie każdy może sobie na to pozwolić. Dlatego podstawą jest dobra wentylacja (kratka z wiatraczkiem elektrycznym). Dobrze jest regularnie wietrzyć mieszkanie i zaopatrzyć się np. w pochłaniacz wilgoci, który postawimy w pomieszczeniu, gdzie suszymy pranie.
 
     
PieceMans_pl
Budowlaniec

Dołączył: 05 Wrz 2013
Posty: 148
Wysłany: 2013-09-29, 13:08   

Grzejnik łazienkowy ( drabinkowy) spokojnie sprawdzi się jako suszarka do prania,o to nie ma żadnych obaw. sam korzystam z czegoś takiego,tylko u mnie jest ogrzewanie podłogowe w łazience co potęguje efekt ciepła.
_________________
http://propertyforum.forumup.info
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2016-01-21, 15:32   

Może warto w takim pomieszczeniu zastosować osuszacze powietrza. Moim zdaniem jest to bardzo skuteczna metoda na usuwanie nadmiernej wilgotności z pomieszczenia, która z pewnością podwyższa się po wypranych ubraniach.
_________________
Malarnia Proszkowa
 
     
1001narzedzi_pl
Budowlaniec

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 142
Wysłany: 2016-01-22, 13:31   

U nas w łazience jest specjalna suszarka do prania i przyznam,ze bardzo fajnie się sprawuje,pranie schnie szybko i nikomu to nie przeszkadza. Można wieszać na niej także ręczniki.
_________________
zobacz: https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-knurow-slaskie
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2016-11-10, 13:14   

Zdecydowanie suszarki mogą się przydać, choć u nas raczej nie są one jakoś specjalnie popularne. Jak ktoś nie ma pewności, zawsze może nieco poczytać o suszarkach do ubrań: http://feef.pl/suszarki-k...-zwracac-uwage/. Myślę, że to świetne rozwiązanie jeżeli ma się więcej miejsca w łazience.
 
     
Iskierka
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 845
Wysłany: 2016-12-02, 10:22   

Mnie to by się przydała porządna suszarka do ubrań bo to jest bardzo przydatny wynalazek. Nawet ostatnio czytałam o tym na http://sprzedajemy.pl/por...-uwazac-art1402 który jeszcze bardziej zachęcił mnie do zakupu takiego urządzenia. Muszę się dobrze rozejrzeć i znaleźć jakąś ciekawą ofertę.
 
     
mikadam 
Nowicjusz

Dołączył: 07 Gru 2016
Posty: 29
Skąd: Kalembina
Wysłany: 2017-01-11, 12:08   

My suszymy normalnie w pokoju. Czasami rozwieszamy pranie na kaloryferze drabinkowym w łazience, ale wtedy w łazience robi się zimniej. Nie wiem już jak inaczej wysuszyć zimą pranie. Nie mamy niestety możliwości zamontowania w łazience suszarki sufitowej, więc pozostaje nam suszenie tradycyjne.
_________________

 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2017-01-12, 08:49   

Zwykły łazienkowy suszak lub ewentualnie suszarka spokojnie zdadzą egzamin i nie ma mowy o tym, że pranie zacznie śmierdzieć- to tylko kwestia odpowiedniej wentylacji oraz ocieplenia samego pomieszczenia.
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
Karola 

Dołączyła: 06 Mar 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-03-06, 15:51   

Jeżeli nie masz suszarni w bloku, to można suszyć normalnie w mieszkaniu, byle pomieszczenie miało dobrą wentylacje....
Ostatnio zmieniony przez Karola 2017-03-20, 11:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ZAWEX_wentylato
ZAWEX_wentylatory

Dołączył: 02 Sie 2016
Posty: 2
Skąd: Krasne
Wysłany: 2017-03-07, 09:30   

W zasadzie w każdym pomieszczeniu możesz suszyć pranie ale musi być ono dobrze wentylowane. Jeśli posiadasz pomieszczenie, które jest nieużytkowane, zamontuj tam sznurki na pranie, wentylatory wywiewne i stworzysz wówczas domową suszarnię.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13