Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki materiał na budowę domu?
Autor Wiadomość
sawyer
Nowicjusz

Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 21
Wysłany: 2014-11-28, 05:29   

Tak, śmiało możesz z termalici budować, w twoim przypadku z poddaszem czy bez nie bedzie miało znaczenia
 
     
REKLAMA

Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 88
Wysłany: 2014-12-01, 14:43   

 
     
Ligeroo_pl
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 88
Wysłany: 2014-12-01, 14:43   

Daj znać na jakie materiały ostatecznie się decydujesz oraz której firmy,tak nawet z czystej ciekawości aby inni Użytkownicy także mieli jakąś orientacje na przyszłość czy warto.
_________________
http://www.immobilier-72.webself.net/
 
     
jarole
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 12
Wysłany: 2015-02-23, 00:07   

sawyer napisał/a:
Tak, śmiało możesz z termalici budować, w twoim przypadku z poddaszem czy bez nie bedzie miało znaczenia

Zgadzam się w 100%, pracowałem z tymi bloczkami i w moich oczach wypadały bardzo dobrze, pracownicy także nie mieli zastrzeżeń, bloczki były jeden w jeden co korzystnie wpływa czas realizacji i brak odpadów. Dodatkowo dobra cena i bardzo dobry wsp przenikania ciepła.
 
     
jeno 
Budowlaniec

Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 145
Wysłany: 2015-02-26, 12:13   

A jak to wychodziło finansowo? Opłacało się?
_________________
http://www.immobilier-72.webself.net/
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2015-07-30, 08:29   

Ja akurat nie miałem styczności z tymi bloczkami więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na ich temat,poczekajmy na dodatkowe opinie ze strony Użytkowników na forum tak aby wiedzieć więcej. Zdecydowałeś się już na jakieś rozwiązanie?
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2016-01-24, 21:33   

jeno napisał/a:
A jak to wychodziło finansowo? Opłacało się?


Jeśli dobrze dobierzesz rozmiar to na pewno. Opłaca się z dwóch powodów. 1. Korzystny wskaźnik przenikalności cieplnej U. 2. Duże rozmiary bloczków = szybkie murowanie, mniej pracy dla budowlańców.
 
     
zeldiax
Nowicjusz

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 44
Wysłany: 2016-02-21, 20:37   

Według mnie bardzo dobrze sprawdza się klinkier holenderski. U mnie eleawację robiła firma scuklinkier.pl - cegła klinkierowa . Całość wygląda nienagannie.
 
     
anna_klew

Dołączył: 09 Sty 2016
Posty: 3
Wysłany: 2016-09-03, 17:09   

Budowa domu,to przede wszystkim dbałość o wysokie jakości materiały. Wszystko po to aby inwestycja była solidna i chroniła mieszkańców. Nie bez znaczenia pozostają aspekty estetyczne.przecież dom to nie tylko stylowe wnętrza.To także dbałość o detale wykończenia budynku z zewnątrz, które w dobie obecnych trendów architektonicznych muszą być wyraziste.
Skorzystałam z oferty Import Stal BTH. Można zapoznać się na stronie www.bth.pl.
 
     
EkoCeluTerm.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 26
Wysłany: 2016-09-26, 09:25   

Oprócz samego materiału na budowę domu, warto również wybrać już teraz odpowiedni i skuteczny materiał na jego izolację, a akurat tak się składa że na naszej stronie wybór jest naprawdę szeroki,a w razie pytań chętnie pomożemy i doradzimy na forum.
_________________
www.EkoCeluTerm.pl
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2016-10-21, 13:22   

Materiały to nie wszystko. Sam po sobie wiem jak ważne jest znalezienie odpowiedniej firmy budowlanej. Ja korzystałem z pomocy FACHMAN, firma ta już od kilku lat zajmuje się budową domów. Pomagają też wybierać odpowiedni projekt domu. Ich pomoc jest nieoceniona.
 
     
DomenaDom.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 27 Paź 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-11-02, 14:40   

Witam Wszystkich na forum. Tutaj mogę się zgodzić, że same materiały na budowę domu to zaledwie początek inwestycji i poza nimi jest cały szereg rzeczy do zrobienia, załatwienia- łącznie z wyborem odpowiedniego projektu naszego przyszłego domu.
_________________
www.DomenaDom.pl
 
     
dominikgala9
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 20 Gru 2016
Posty: 95
Wysłany: 2016-12-23, 15:06   

Ja jestem za drewnem, podobają mi się domy z bali. Cena nie jest wysoka, można szybko postawić i fajnie się mieszka. Po 3 latach nadal nie mam żadnych większych problemów - http://www.mazurskie-domy.pl/
 
     
NaturalLogHomes 
Nowicjusz

Dołączył: 02 Cze 2017
Posty: 17
Wysłany: 2017-06-02, 06:31   

Budowa domu to faktycznie poważna inwestycja na wiele lat, być może nawet na całe życie, więc trzeba dokładnie przemyśleć tą kwestię i wybrać odpowiedni projekt. Drewniane domy z bali to znakomite rozwiązanie dla wszystkich,którzy cenią sobie wygodę plus oryginalność i zarazem solidność wykonania. Akurat tym zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc oraz doradzić, zapraszamy :)
_________________
www.NaturalLogHomes.eu
 
     
MartynaZa
Budowlaniec

Dołączył: 22 Lut 2017
Posty: 146
Wysłany: 2017-06-12, 21:00   

Dom z bala to jest to. Fantastyczny klimat, którego żadna cegła nie jest wstanie oddać. Człowiek inaczej czuje się w takim domu. Sama nie wiem czym to jest spowodowane. Może drewno inaczej "gospodaruje" wilgocią wewnątrz domu? W każdym razie powietrze nie jest tak suche jak w betonowych domach. W rodzinie mamy taki dom na mazurach, wybudowany w tradycyjnym stylu mazurskim przez Natur Eko Dom. Taki dom ma wiele zalet i moim zdaniem jest lepszym rozwiązaniem niż murowany.
 
     
Izabella33 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sty 2017
Posty: 116
Wysłany: 2017-06-12, 21:58   

Mnie osobiście takie domki bardzo się podobają. Niemniej jednak na pewno, jeżeli w przyszłości będę miała możliwość wybudowania własnego domu, chciałabym postawić na System Inteligentnego Domu Deimic One http://www.deimic.pl/ . Rozwiązanie to bowiem pozwala na zoptymalizowanie w zakresie obsługi poszczególnych instalacji. Mamy tutaj możliwość sterowania ogrzewaniem, oświetleniem, czy też rekuperacją, jak również innymi elementami. Przy czym zapewnia to nie tylko komfort, ale co więcej można zaoszczędzić chociażby na kosztach zużycia energii elektrycznej w granicach 25 procent. W związku z tym taka inwestycja na pewno nam się zwrócić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13