Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Telewizor z technologia ambilight
Autor Wiadomość
rolmi
Nowicjusz

Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 45
Wysłany: 2014-01-17, 17:50   Telewizor z technologia ambilight

Pytanie kieruję do właścicieli telewizorów z technologią ambilight czy warto ? Musze kupić nowy sprzęt. Szukam porady w tym temacie, bo od dawna nie jestem już zorientowany co się dzieje na rynku.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2014-01-20, 15:07   

 
     
wezrob
Budowlaniec

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2014-01-20, 15:07   

Telewizor z ambilight sprawia, że wzrok się mniej męczy, tv pogłębia czerń na ekranie i sprawia, że obraz wychodzi jakby z obudowy telewizora, jest to złudzenie optyczne, ale jak dla mnie bardzo przyjemne podczas oglądania. Obraz wydaje się być bardziej naturalny.
_________________
meega.de
meega.us
meega.net
 
     
SecuritySystems24_pl
Nowicjusz

Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 41
Wysłany: 2014-08-01, 10:47   

Dokładnie tak,jednak też jego cena jest wyższa niż zwykłego,standardowego tv. Jeżeli podasz w jakim budżecie chcesz się zmieścić w zamian za kupno to wtedy będziemy mogli doradzić też kilka innych,sensownych modeli.
_________________
SecuritySystems24.pl
 
     
Tumis
Wszechwiedzący

Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 929
Wysłany: 2021-05-29, 10:39   

No jeśli szukasz ciekawych propozycji w zakresie telewizorów to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na wskazówki przygotowane przez portal https://www.taniomania.pl/t/telewizory-4k-60-cali na którym znajdziecie konkretne wskazówki i propozycje modeli, dlatego warto sobie wszystko ustawić w zależności od potrzeb i porównać oferty w najlepszych sklepach oraz opinie innych użytkowników. Dajcie znać na co się zdecydowaliście ostatecznie ;)
 
     
misza
Wszechwiedzący

Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 698
Wysłany: 2021-10-09, 08:55   

Skoro nie wiesz, który TV sprawdzi się najlepiej to może warto byłoby sprawdzić aktualny ranking? Widziałam, że tutaj https://sound-expert.pl/ranking-tanich-telewizorow-smart-tv/ polecane są świetne modele. Zerknij, może akurat coś ci wpadnie w oko?
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 892
Wysłany: 2021-11-14, 10:37   

W mojej opinii poszukiwania dobrego telewizora do swojego salonu warto zacząć od sprawdzenia też polskiej marki Manta u którego znajdziecie sporo fajnego sprzętu o większych rozmiarach, jakości obrazu 4K, smarttv, andorid itd. ja się co do nich przekonałem i zakupu nie żałuję. Tym bardziej, ze cenowo wypadają dużo, dużo lepiej od największych producentów. No i też pod względem parametrów wcale nie pozostają w tyle.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13