Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Biel w kuchni
Autor Wiadomość
ewelina546
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 309
Wysłany: 2015-10-31, 17:35   

Bardzo fajne propozycje widziałam tutaj http://370studio.pl/projektowanie-wnetrz-lokali . Mi osobiście podobają się bardzo biele i szarości z przełamaniem jednym głównym kolorem. Sama nie bardzo umiem dobierać dodatków. Teraz zbliżają się święta i też szukam inspiracji na dekoracje domu.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 63
Wysłany: 2015-11-02, 11:58   

 
     
dynamical
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 63
Wysłany: 2015-11-02, 11:58   

Ja nie mam nic przeciwko białym meblom, ale uważam, że żeby trochę ożywić pomieszczenie warto postawić na kolorowe lampy designerskie. Coś takiego jak tu: http://www.homegardenart....esignerskie/144 W ten sposób pokój nabierze niepowtarzalnego charakteru.
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2015-11-13, 13:03   

Szukam teraz ciekawego pomysłu na aranżację kuchni z salonem. Zwykle na homebooku udaje mi się znaleźć :)
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2015-11-16, 08:21   

Jeżeli mowa o bieli w całej rozciągłości kuchni,to moim zdaniem jednak warto postawić na szereg dodatków które będą kontrastować z bielą,np przełamanie szarością czy czerwienią bezie wg mnie wskazane.
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
Wywerna
Nowicjusz

Wiek: 41
Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-12-29, 14:20   

Biel w kuchni jest fajna, tylko odradzam do tego ciemną podłogę - widać na niej wszystko i bedzecie sprzątać codziennie. Ja mam juz dosyć.
 
     
Anita84
Nowicjusz

Dołączył: 29 Kwi 2014
Posty: 44
Wysłany: 2016-01-05, 15:04   

Białe kuchnie są coraz bardziej popularne i nic dziwnego, bo według mnie to ponadczasowy kolor. U mnie w domu rodzinnym jest biała kuchnia i wygląda przepięknie, a u siebie mam niestety brązową kuchnię. Ta moja ma dopiero trzy lata, także na razie żadnych remontów nie planuję, ale za tych kilka-kilkanaście lat na pewno zdecyduję się na białe meble i jasne płytki, bo dosłownie zakochałam się w białych kuchniach :). Osobom, które podobnie jak ja lubią białe wnętrza, polecam artykuł na temat bieli w kuchni – https://www.maxkuchnie.pl...-wyspa-984.html.
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2016-01-14, 12:30   

Ciemna znaczy czarny,każdy inny rodzaj i kolor bezie wg mnie pasował,łącznie z eleganckim brązem jako kolor podłogi,to tylko kwestia połączenia,odcieni i kolorystyki mebli.
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2016-01-18, 12:48   

Jestem tego samego zdania
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2016-01-26, 08:49   

A ja polecam zastanowić się nad płytkami do kuchni,tutaj nie trzeba niczego aż na tyle oryginalnego aby kuchnia zatraciła swoje względy i walory praktyczne,pamiętajmy o tym. Mamy też duże doświadczenie jeżeli mowa o płytkach i aranżacji,więc chętnie pomożemy.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
waleria

Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 3
Wysłany: 2016-03-08, 21:17   

Witam, Ja osobiście mam białe meble w kuchni i zdecydowanie polecam ten kolor jeśli chodzi o fronty kuchenne i w dodatku w lakierze. Ale jeśli chodzi o sprzęt AGD i płytę czy piekarnik to nie wiem czy czasem nie za dużo tej bieli. Ja mam te rzeczy z kolei w czarnym kolorze i również super wygląda. Ale wracając do białego koloru fakt powiększają optycznie pomieszczenie ale są również bardzo łatwe w utrzymaniu czystości mimo wszystko. Ja jestem ze swoich bardzo zadowolona i chyba nie zamieniałabym ich na inny kolor:)
 
     
ozzyon
Budowlaniec

Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 153
Wysłany: 2016-03-29, 22:45   

Białe szafki, biała lodówka, biała zmywarka, białe płytki - wszystko pięknie wygląda, ale niestety ściereczka musi być w ruchu dosłownie non stop. Bez tego wszystko zaraz byłoby żółte. Ostatnio się bałam, że całe to moje utrzymywanie czystości pójdzie na marne, bo pojawił się problem z lodówką, nagle się rozmroziła. Przychodzę z pracy, a tu jedna wielka plama na podłodze. Na szczęście panowie z https://www.restartagd.pl...rawa-agd-sopot/ szybko zareagowali i już po kłopocie :)
 
     
Bmamba
Nowicjusz

Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 16
Wysłany: 2016-03-30, 13:37   

Biel w kuchni fajnie wygląda, ale nie dla mnie, wolę szafki mieć w jakiś kolorze :)
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2016-03-31, 10:22   

A to czemu? Wydaję mi się, że biel jest jednak elegancka i nowoczesna.
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2016-03-31, 10:45   

Jeśli interesuje was oferta produktów czyszczących, to możecie zajrzeć do środki czystości, gdzie z pewnością znajdziecie dobre produkty czyszczące w atrakcyjnych cenach. Warto sprawdzić ofertę.
_________________
Malarnia Proszkowa
 
     
Kameno.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 41
Wysłany: 2016-04-07, 11:14   

Biel w kuchni jest przede wszystkim ponadczasowa i z pewnością warto ją uwzględnić na etapie planowania kolorów,ale jeżeli szukamy czegoś efektownego to może kamień ozdobny na ściany,co o tym sądzicie?
_________________
www.Kameno.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12