Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Męska kuchnia
Autor Wiadomość
rolmi
Nowicjusz

Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 45
Wysłany: 2013-10-18, 13:46   Męska kuchnia

Regułą chyba jest już, że to kobiety mają decydujące zdanie co do aranżacji i wyposażenia kuchni. Urządzone ze smakiem, przytulne, pełne dekoracyjnych gadżetów. Jak w takim razie wyglądałaby typowa kuchnia faceta? Faceci coraz częściej gotują i dobrze gotują. Jakie macie wskazówki co do aranżacji i wyposażenia kuchni z męskiego punktu widzenia
 
     
REKLAMA

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 69
Wysłany: 2013-10-21, 13:46   

 
     
scyzoryk
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 69
Wysłany: 2013-10-21, 13:46   

Mężczyźni najczęściej gustują w kuchniach minimalistycznych. Nie ma tu miejsca na zbędne, dekoracje, półki czy szafeczki. Każdy element zabudowy jest elegancki i nieprzypadkowy. Ma swe logiczne i funkcjonalne wytłumaczenie. Podobnie sprzęt AGD musi być prosty w swej formie, koniecznie w zabudowie. Elegancka i duża lodówka, czy profesjonalny ekspres do kawy to niepodważalne elementy kuchni faceta. Urządzenia muszą być niezawodne i reprezentacyjne. Jedynymi elementami dekoracyjnymi są źródła światła. Oświetlenie do kuchni led jest energooszczędne, dlatego bez obaw może świecić przez długi czas, tworząc fajną atmosferę.
 
     
mortor
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 60
Wysłany: 2013-10-21, 18:42   

Zależy co rozumiesz pod pojęciem męska kuchnia, dla mnie oznacza to odcienie szarości i czerni + jaśniejsze akcenty, jesli wielkość kuchni pozwala to można wziąć klimatyczną fototapete , najważniejsze nie zagracać zbędnymi dodatkiami
 
     
mar655 
Nowicjusz

Wiek: 38
Dołączył: 14 Paź 2013
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: 2013-10-24, 09:48   

meska kuchnia to funkcjonalosc i przestrzeń. Kolory zimne i stonowane.
 
     
wezrob
Budowlaniec

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2013-11-26, 16:39   

Męska rzecz w kuchni to czarna lodówka z kostkarką nafaszerowana nowymi technologiami. Dwudrzwiowa pomieści wszystko i piwko też.
_________________
meega.de
meega.us
meega.net
 
     
kronos
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 53
Wysłany: 2013-12-30, 21:41   

Bez zmywarki facet na pewno sobie nie poradzi już wystarczy, że dobrze gotuje a kwestia zmywania to nie jego sprawa.
 
     
Asperatus.pl 
Młodszy budowlaniec
www.Asperatus.pl

Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 72
Wysłany: 2014-01-04, 13:55   

No nie byłbym taki pewien,ponieważ zmywarka to jednak mimo wszystko duże ułatwienie. Po prostu wkładasz do niej naczynia i myją się same. Pytanie jaką wybrać ale dla 1-23 osób spokojnie wystarczy taka 45 cm szerokości.
_________________
http://twitter.com/AtMeega
 
     
matskl 
Nowicjusz
matskl

Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 12
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-01-05, 15:52   

Wykonywaliśmy już dużo remontów i wykończeń kuchni gdzie mieszkają sami faceci i musze powiedzieć ze mają większe wymagania co do kobiet.
_________________

Ostatnio zmieniony przez matskl 2014-06-27, 08:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Cegielniczka 
Budowlaniec
Ja tu rządzę:)

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 115
Wysłany: 2014-01-15, 11:37   odp

A ja nie bardzo rozumiem czy miałaby się różnić kuchnia męska od damskiej?
W sumie czy to facet czy kobieta, to każdy przy aranżowaniu kuchni kieruje sie nowoczesnym designem, funkcjonalnościa i porządnymi meblami, czy to praktyczne meble i dekoracje z brw - http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/ , czy jakieś super designerskie komplety projektowane w egzotycznych krajach na indywidualne zamówienie.
 
     
JanekGdynia 
Nowicjusz

Wiek: 36
Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 11
Wysłany: 2014-02-12, 10:09   

To może ja przedstawię moją wizję męskiej kuchni. Dużą uwagę poświęciłem na znalezienie wyposażenia na tyle solidnego i praktycznego żebym nie musiał się martwić o jego trwałość przy "normalnym" gotowaniu, czyli szybkie i nie zbyt delikatne obchodzenie się ze sprzętem. Moje testy dobrze przeszły meble i wyposażenie z http://www.bakpol.pl/. Szafki, blaty, półki są solidne i praktyczne. Do tego fajnie wyglądają, co potwierdziła nawet moja dziewczyna.
_________________
"Nie znam się to się wypowiem." - polityk.
 
     
WkladyKominkowe 
Budowlaniec

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 137
Skąd: Cesinów-Las 2
Wysłany: 2014-04-14, 15:20   

Dla mnie męska kuchnia to przede wszystkim porządek i prostota,tym kierowałbym sie podczas aranżacji typowo "męskiej " kuchni bez zbędnych i przesadnych dodatków.
_________________
http://realestateforum.forumup.co.uk
 
     
Piotrek84

Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-05-09, 14:19   

WkladyKominkowe napisał/a:
Dla mnie męska kuchnia to przede wszystkim porządek i prostota,tym kierowałbym sie podczas aranżacji typowo "męskiej " kuchni bez zbędnych i przesadnych dodatków.

całkowita racja, zgadzam się w stu procentach.
_________________

 
     
PieceMans_pl
Budowlaniec

Dołączył: 05 Wrz 2013
Posty: 148
Wysłany: 2014-05-13, 15:15   

Ja podobnie,kobiety lubią mnóstwo dodatków i dekoracji w kuchni,natomiast męska kuchnia to porządek i prostota,tak aby było wiadomo co gdzie jest,po prostu łatwy dostęp bez zbędnej przesady. Same kolory mebli czy ścian to juz indywidualna kwestia.
_________________
http://propertyforum.forumup.info
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2015-11-18, 18:45   

My w ostatnim czasie zainwestowaliśmy w krajalnicę choć wyszło to przez przypadek, bo znaleźliśmy sklep z promocjami. Nigdy wcześniej nie znaliśmy tego miejsca http://emaks.pl/krajalnic...g-rcgs-550.html. Dość ciekawa oferta i co ważne ceny normalne, a nie jakieś przebicie na cenach jak w niektórych sklepach.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2016-01-26, 08:53   

Dodatki kuchenne swoją drogą,ja polecam w pierwszej kolejności wybrać te naprawdę praktyczne i niezbędne sprzęty agd,jak chociażby zmywarka,która moim zdaniem bardzo ułatwia życie w kuchni.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12