Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kostka brukowa
Autor Wiadomość
sylwekg
Nowicjusz

Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 21
Wysłany: 2013-10-19, 13:50   Kostka brukowa

Niedawno skończyliśmy budowę domu. Powoli się przeprowadzamy, ale jeszcze kilka rzeczy jest do zrobienia. Np kostka brukowa przy wjeździe. Nie mam kompletnie na nią pomysłu, a żona chce żeby była w kolorze czerwonym co jeszcze bardziej mnie denerwuje. Ma ktoś może jakąś fajną kostkę, ciekawie ułożoną?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2013-10-20, 10:12   

 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2013-10-20, 10:12   

kostka granitowa czerwony jak i szara to piękna sprawa i można powiedzieć że na bardzo długie lata .. sam się zastanawiam nad czymś takim , nie liczyłem natomiast jeszcze temat .. jak taka kostka wychodzi za metr ..
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2013-10-22, 16:33   

Czerwona kostka? Moim zdaniem też pomysł dość kontrowersyjny estetycznie. Ja jestem zwolennikiem lekkich, nie narzucających się kolorów, np takich jakie reprezentuje sobą babilion, to właśnie taka jasna, spokojna kolorystycznie kosteczka.
 
     
sylwekg
Nowicjusz

Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 21
Wysłany: 2013-11-19, 15:05   

Żona cały czas się upiera na tą czerwień. Na nic się nie zdecydowaliśmy póki co bo ja na jej pomysł się nie godzę. Przeglądałem internet i szukałem fajnych kostek. Do gustu przypadła mi np kostka z Bruk betu, nazywa się Tegula. I kolor chciałbym taki piaskowy. To ona swoje, że musi być czerwona. No i jak się tu dogadać.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2013-11-20, 15:09   

Ciężka sprawa. Musicie w końcu dojść do jakiegoś porozumienia. Może pokaż jej inne kostki w takich kolorach, jakie Tobie odpowiadają. A nuż coś innego przypadnie jej do gustu.
 
     
sylwekg
Nowicjusz

Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 21
Wysłany: 2013-12-29, 17:07   

Ja zaproponowałem żebyśmy kupili jakąś w kolorze piaskowym. Nie wiem czy kojarzycie bruk bet, oni mają bardzo fajny model, nazywa się "Detalit". Drobne, prostokątne kostki, można je dowolnie układać... no to nie, bo ma być czerwono. Zostawiliśmy temat do nowego roku, ale ja na pewno nie ustąpię, bo jak zobaczyłem to co moja żona chce zrobić to się za głowę złapałem. :-/ :-/ :-/
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2013-12-29, 18:16   

O o o, właśnie ten mój babilon też jest w kolorze piaskowym. Wyszukałem sobie ten detalit i myślę, że też stoi wyglądam w porządku. Ważne by trzymała kolor jak najdłużej, bo z tymi słabymi kostkami jest tak, że szybko szarzeją. Ale ten Bruk Bet to porządna firma, z tego co słyszałem.
 
     
sylwekg
Nowicjusz

Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 21
Wysłany: 2013-12-30, 16:17   

A podrzuciłbyś jakiś link żebym sobie zobaczył mniej więcej jak to konkretnie wygląda? Żonie bym pokazał, może chociaż trochę by się przekonała... Pokazywałem jej zdjęcia w internecie, ale nawet jej się patrzeć za bardzo nie chciało. Bo czerwona i koniec.
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2013-12-30, 17:58   

Proszę bardzo, podrzucam kilka zdjęć mojej kostki z internetu. Moim zdaniem warto małżonce chociaż pokazać jaki wiele opcji jest do wyboru, że należy się jeszcze trochę zastanowić.





 
     
sylwekg
Nowicjusz

Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 21
Wysłany: 2013-12-31, 11:49   

Wygląda rewelacyjnie. Żonie pokazałem, podoba jej się. Może się wreszcie przekona do takiego rozwiązania. tylko nie wiem czy w takiej niskiej styczniowej temperaturze będzie można kostkę kłaść?
 
     
biton
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 11
Wysłany: 2014-01-15, 19:01   

Ja również planowałem wyłożenie podjazdu na posesji oraz do drogi głównej taką kostką, Słyszałem że trzeba mieć na to specjalne pozwolenie. Polecono mi taką specjalną firmę która przygotowuje pozwolenia. Jak myślicie opłaca się wykonywać takie badania czy to na pewno obowiązkowe?
 
     
sylwekg
Nowicjusz

Dołączył: 19 Paź 2013
Posty: 21
Wysłany: 2014-02-14, 15:58   

Udało się żonę namówić. Kostkę już kupiliśmy (taką w kolorze piaskowym z brukbetu, tyle, że póki co czeka w garażu). No ale pełen sukces, bo żona w końcu przyznała, że ten czerwony kolor do niczego by nam nie pasował. Nie wiem po co tak długo się upierała, bez sensu. Na początku marca będziemy układać, akurat mój znajomy budowlaniec będzie miał parę dni wolnego to nawet ekipy nie będę musiał całej opłacać, on zrobi na pewno taniej.
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2014-03-25, 12:28   

Sprawdźcie tę firmę

Jest to dystrybutor kostki brukowej na terenie Niemiec. Jeśli szukalibyście takiej oferty, to polecam, ceny są bardzo atrakcyjne.
Ostatnio zmieniony przez peleq 2014-03-26, 13:05, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
bongar
Nowicjusz

Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 12
Wysłany: 2014-03-25, 22:45   

Słyszeliście coś o kostce pozbruk?
 
     
Drań 
Nowicjusz

Wiek: 56
Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 46
Wysłany: 2014-03-26, 08:50   

O kostce firmy Pozbruk ja słyszałem dość dużo zadowalających rzeczy :) Co Cię interesuje? :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13