Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze hobby
Autor Wiadomość
jujka
Budowlaniec

Dołączył: 21 Lis 2013
Posty: 121
Wysłany: 2013-11-29, 15:24   Wasze hobby

Jak lubicie spędzać wolny czas? Aktywnie, czy leżąc na kanapie?
U mnie wiosną i latem przeważa aktywność, głównie jazda na rowerze.
Jesienią i zimą zakopuję się w domu i gram w gry komputerowe. Ostatnio urban rivals na przykład. Lubię takie gierki z nutką rywalizacji ;)
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2013-12-02, 09:17   

 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2013-12-02, 09:17   

Zdecydowanie wolę spędzić czas z dobrą książką lub serialem, bo niestety nie jestem typem sportowca :)
_________________
Zobacz : https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-kety-malopolskie
 
     
Asperatus.pl 
Młodszy budowlaniec
www.Asperatus.pl

Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 72
Wysłany: 2013-12-02, 14:13   

Ja zdecydowane i aktywnie,bardzo lubię wycieczki w góry czy ogólnie spacery,jazde na rowerze. To mnie bardzo relaksuje i odpręża.
_________________
http://twitter.com/AtMeega
 
     
mareczek
Budowlaniec

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2013-12-03, 10:12   

Militaria :) Kolekcjonuję scyzoryki i noże. Ostatnio zakupiłem jeden z takich oryginalnych scyzoryków sklepie: http://centrum-broni.pl/ - bardzo przydatna i praktyczna rzecz tak więc polecam praktycznie każdemu :D
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2013-12-05, 14:15   

Mam dużo różnych zainteresować, brak mi tylko na nie wszystkie czasu ;). W wolnej chwili najchętniej czytam książki, oglądam filmy, fotografuję, uczę się języków obcych i uprawiam sporty :)
 
     
biton
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 11
Wysłany: 2014-03-23, 16:00   

Ja lubię robić zakupy w internecie. Wyszukiwać fajnych okazji oraz fajnych dodatków. Ostatnio moim ulubionym sklepem jest http://www.odczapy.pl/ mają tam wiele ciekawych wzorów na czapki. Z całego asortymentu najbardziej podobają mi się takie czapki z przesłaniem. Są rewelacyjne aż sam sobie zamówiłem taką jedną z napisem "ski master" teraz każdy na stoku będzie wiedział z kim ma do czynienia:) a wy macie jakieś ciekawe hobby? jak się wam podobają takie czapki z przesłaniem?
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2014-03-25, 10:01   

Ja też niestety jestem trochę uzależniona od zakupów, chociaż nie nazwałabym może tego hobby, bo po sklepach jako tako chodzić nie lubię. Wolę ten moment, kiedy wracam do domu z reklamówkami pełnymi nowych ciuchów i mogę je sobie na spokojnie poprzymierzać ;)
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2014-03-28, 09:21   

Ja ostatnio "przetrzepałam" asortyment w sklepie fitness TB Polska i dokupiłam kilka nowych przyrządów, ponieważ ostatnimi czasy większość wolnego czasu spędzam aktywnie, ćwicząc. Jak nie ćwiczę w domu, to biegam w pobliskim lesie, a jak nie biegam, to idę na długi spacer z moim psem. Właściwie na inne rzeczy brakuje mi już tego wolnego czasu, ale za to jaką mam teraz extra figurę :D
 
     
lesovik 
Nowicjusz

Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 22
Wysłany: 2014-03-28, 11:57   Re: Wasze hobby

jujka napisał/a:
Jak lubicie spędzać wolny czas? Aktywnie, czy leżąc na kanapie?
(...)


Bardzo Aktywnie spędzam czas. Głównie przeglądając fora internetowe :D
 
     
Vennia
Nowicjusz

Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 11
Wysłany: 2014-03-30, 12:30   

U mnie zawsze sport mnie fascynował. Teraz zacząłem coś nowego, mianowicie grę w squasha. Kupowałem tu www.squashandsport.pl - sprzęt do squasha. Najczęściej grywam w weekendy.
 
     
Coco
Prawie ekspert

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 347
Wysłany: 2014-06-29, 18:38   

Ja uwielbiam tańczyć oraz czytać książki, jednak najbardziej interesuję się modą. Uwielbiam spędzać czas na przeglądaniu najnowszych trendów, chodzić na zakupy i tworzyć różne stylizacje. Od jakiegoś czasu zastanawiam się też czy nie zacząć prowadzić własnego bloga o modzie :).
 
     
antośxx 
Nowicjusz

Dołączył: 05 Maj 2014
Posty: 34
Wysłany: 2014-07-29, 13:27   

Moim największym hobby jest czytanie książek, nawet ostatnio zamówiłem sobie taką ciekawą półkę na moje zbiory na http://www.liv-art.pl , która wygląda naprawdę ciekawie i świetnie się komponuje z całością. Niektórzy myślą, że to taka nowoczesna instalacja jak w muzeum sztuki nowoczesnej.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2014-08-19, 07:17   

Moim hobby w dużej mierze jest podróżowanie - i to nie tylko zagranicą, ale także w Polsce. W tym roku byłam już na Mazurach, mam też zamiar wynająć apartament Zakopane i dla równowagi spędzić trochę czasu w górach. Lubię odkrywać nowe miejsca i wracać do starych, dlatego staram się oszczędzać, żeby było mnie na to stać.
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2014-08-20, 11:35   

Ja też uwielbiam podróże, zarówno zagranicę, jak i w Polsce. Do Zakopanego wybrałabym się jednak dopiero wtedy, kiedy skończy się sezon urlopowy, bo teraz jest tam prawdziwe zatrzęsienie turystów.
 
     
ghostrider 
Młodszy budowlaniec
ghostrider

Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 74
Wysłany: 2014-11-12, 21:09   

Moim hobby jest gra w badmintona od kilku lat uprawiam ten sport i bardzo się wciągnąłem :) Mogę grać praktycznie wszędzie, ze znajomymi nawet w kilkanaście osób wtedy dopiero jest niezła zabawa :) Polecam wszystkim od czasu do czasu niezaszkodzi :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11