Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Budowa, Remont, Wykończenie wnętrz, Adaptacja poddasza
Autor Wiadomość
Darian
Budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 154
Wysłany: 2018-08-29, 19:16   

Nie ma co się oszukiwać. Dobre ocieplenie domu, to najważniejsze sprawa, która później rzutuje na ogrzewaniu i generalnie komforcie mieszkania. Dlatego nie ma co robić tego najniższym kosztem, tylko trzeba zrobić dobrze. Najlepszym wyborem na ten moment, jest ocieplenie pianą PUR, tak jak to robi firma http://ewapur.pl/ (bo wiadomo, że samemu tego się nie zrobi). Taka piana dokładnie likwiduje wszystkie mostki termiczne i to jest jej główna, choć nie jedyna zaletą.
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 280
Wysłany: 2018-09-22, 18:50   

 
     
Słoneczko89 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 14 Sie 2018
Posty: 280
Wysłany: 2018-09-22, 18:50   

A co do budowy domu to, gdzie kupowaliście swój projekt? Bo ja zastanawiam się nad ofertą tej pracowni https://www.mgprojekt.com.pl/supernowosci-2018 . Zauważyłam, że mają spory i zróżnicowany wybór w projektach. Nawet jeden w szczególności spodoba mi się - Dom na parkowej 3 . Jak wam się podoba?
 
     
Rolos35 
Wszechwiedzący

Wiek: 37
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 553
Wysłany: 2019-03-05, 17:52   

Jeżeli mogę Ci polecić to albo dachówkę albo blachodachówkę. W Braas razem jest już ponad 25 modeli wszystkich pokryć dachowych dostępnym w szerokiej gamie kolorów. W tym model blachodachówki Quadro o profilu płaskim, którą znajdziesz w 4 wersjach kolorystycznych.
 
     
kell
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3426
Wysłany: 2019-09-20, 21:40   

Moje mieszkanie w Londynie wyremontowała firma https://www.buildingvisionlondon.uk, która profesjonalnie podeszła do wszystkiego. Efekt jest zachwycający.
 
     
bob45 
Prawie ekspert

Dołączył: 31 Mar 2018
Posty: 371
Wysłany: 2019-09-22, 19:02   

Ja również jestem w trakcie remontu mieszkania i natknałem się niedawno na ciekawą ofertę jaką są białe panele podłogowe moja zona z tego co wiem zawsze chciała mieć biała podłogę i zastanawiam się czy nie zrobić jej niespodzianki i takich paneli nie połozyć.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2019-10-12, 22:21   

Moim zdaniem najlepszym pokryciem dachowym jest dachówka, aczkolwiek jeżeli potrzebujesz lekkiego rozwiązania to ze swojej strony mogę również polecić abyś sprawdził propozycje od Braas oraz ich blachodachówki panelowe, które na pewno pozytywnie zaskoczą i do tego co ważne możecie jeszcze znaleźć je na świetnej przecenie House of Braas do 30.11.2019 :)
 
     
slarkin 

Wiek: 27
Dołączył: 16 Mar 2020
Posty: 1
Wysłany: 2020-03-16, 09:59   

Udany remont czy budowa domu jest możliwa tylko przy pomocy odpowiednich specjalistów. Jak szukać takich, aby potem cieszyć się z efektu? Z góry dziękuje Wam za pomoc.
_________________
portal branżowy
 
     
bergnaum.katelyn 

Wiek: 27
Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 1
Wysłany: 2020-03-30, 08:29   

Należy bardzo ostrożnie kupować materiały budowlane. Nie warto kierować się tylko niską ceną, bo w przyszłości możemy mieć z takiej decyzji same problemy. Powodzenia w budowach oraz remontach.
_________________
kleje do płytek dolnośląskie
 
     
MolczekM
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 87
Wysłany: 2020-05-30, 21:23   

Mam nadzieję, że jeśli chodzi o wybór dobrej jakości rozwiązań w zakresie pokryć dachowych to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Braas - różnorodność modeli, świetne ceny, pełne wsparcie obsługi i do tego bardzo dobre warunki gwarancyjne.
 
     
Aboney
Nowicjusz

Dołączył: 16 Cze 2020
Posty: 7
Wysłany: 2020-06-29, 13:32   

Dużo jest rzeczy przy budowie domu, gdzie normalny człowiek się może pogubić, dlatego najlepiej zatrudnić kogoś, kto się na tym zna. MOi znajomi wzięli projektanta,który ich wyratował z trudnej sytuacji: www.zalubskastudio.pl
 
     
michal255
Nowicjusz

Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 21
Wysłany: 2020-07-21, 10:26   

Warto się skupić na dobrej izolacji podczas budowy domu, na izolacjeGT jest wiele wysokiej jakości materiałów do ocieplania budynków.
 
     
Kammar24.pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 19 Gru 2018
Posty: 202
Wysłany: 2020-07-22, 20:25   

Natomiast podczas poszukiwań serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu https://www.kammar24.pl/n...i-agd-c-33.html w którym znajdziecie propozycje od topowych producentów, do tego w konkurencyjnych cenach i pełnym wsparciem obsługi. Pozdrawiamy i oczywiście zapraszamy do efektywnych i udanych zakupów!
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 598
Wysłany: 2020-08-17, 14:32   

Rozważ wybór dachówki bądź blachodachówki panelowej jjeśli chodzi o sam dach. W ofercie Braas znajdziesz wiele pięknych modeli dostępnych w modnych kolorach, także jeżeli znajdziesz chwilę to odwiedź ich stronę internetową i dokładnie obejrzyj propozycje które myślę, że nie jednego pozytywnie zaskoczą.
 
     
jowita51 
Prawie ekspert

Dołączyła: 29 Lis 2016
Posty: 301
Wysłany: 2020-08-25, 18:19   

Nie znam się na budownictwie, ale czytałam, że do ocieplenia dachów najlepiej wybrać specjalistów, którzy są wykwalifikowani pod tym kątem. Czytałam też, że ta firma https://www.izolmax.pl/us...oddasza-pianka/ ma doświadczenie, o czym świadczą opinie na ich stronie. Od lat wykonują docieplenia, więc na pewno zatrudniają dobrych fachowców.
 
     
lena77
Wszechwiedzący

Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 503
Wysłany: 2020-09-18, 14:33   

Warto wiedzieć, jakie akcesoria przydadzą się Wam podczas remontu. Są to między innymi różnego rodzaju listwy wykończeniowe. Polecam rzucić okiem także na listwy przypodłogowe metalowe: https://listwy.online/listwy-przypodlogowe-metalowe-cokolowe/.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13