Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
kursy cnc?
Autor Wiadomość
Zaciekawiony 
Nowicjusz

Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 5
Wysłany: 2014-01-16, 12:25   kursy cnc?

Witam, czy robil ktoś kiedys kurs cnc? ostatnio przeglądając oferty pracy spotkalam się z takim wymogiem i zastanawiam się czy oplaca sie naprawde taki kurs robić? jak to wygląda w praktyce, jaki jest koszt takiego kursu i gdzie można go zrobić? Bede wdzieczny za info :)
 
     
REKLAMA

Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 11
Wysłany: 2014-01-17, 19:59   

 
     
biton
Nowicjusz

Dołączył: 30 Paź 2013
Posty: 11
Wysłany: 2014-01-17, 19:59   

Ja częściej spotkałem się z takimi badaniami jak te badania kierowców Katowice które zazwyczaj są wymagane w pracy a nie kursy. Ale to może jakieś specjalistyczne kursy o których mówisz. Zerknę poszukam więcej informacji na ten temat może mi się coś takiego przyda zawsze warto wpisać w CV:)
 
     
arek 
arek

Wiek: 54
Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 2
Skąd: Polska,Austria
Wysłany: 2014-01-19, 13:50   

Witaj - zaciekawiony - znalazłem Ci link na temat Ciebie interesujący,może Ci się przydać

http://kursy-cnc.com.pl/

A tak na marginesie z tego co się zdążyłem zorientować,kursy CNC prowadzone są na temat :Obsługi i programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie. Po takim kursie zostaje się operatorem CNC,obsługuje się frezarki,tokarki - programowanie i obsługa, obrabiarki - obsługa i programowanie. Chyba o to Ci chodziło? Pozdrawiam i do usłyszenia.Wydaje mi się, że to wszystko dotyczy maszyn i urządzeń Feldera. Więcej na ten temat będziesz miał wpisując interesujący Cię problem w Google.
_________________
Idź prostą drogą,nigdy z niej nie zbaczaj
 
     
nastek
Nowicjusz

Dołączył: 14 Lut 2014
Posty: 6
Wysłany: 2014-02-14, 16:21   kursy cnc?

Powiedz arek, to Felder ma użądzenia cnc a nie Format4?
 
     
Zaciekawiony 
Nowicjusz

Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 5
Wysłany: 2014-02-16, 19:56   

Biton pewnie wszystko zależy od tego jakiej pracy w jakiej branży sie szuka, każda ma swoje wymagania ;)@ Arek wielkie dzieki za linka, zerkne sobie tam, żeby wiedzieć co i jak !
 
     
Rysiek1978

Dołączył: 24 Lut 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-02-27, 18:35   

Tak ja robiłem kurs CNC, i katualnie pracuje w tym zawdzie. Jeżeli nastawiasz sie na dobre zarobki to w polsce nie ma takiej firmy co by mogła to zapewnić, jeżeli chodzi o nauczenie zawodu to jak najbardziej. Jedyną rossądną opcją moim zdaniem to nauczenie się zawodu u nas w Polsce i spadać za granicę. Najlepiej do Niemiec/Austrii.
 
     
MT1MT1 
Nowicjusz

Wiek: 36
Dołączył: 29 Mar 2015
Posty: 9
Wysłany: 2015-06-22, 16:49   

O ile masz możliwość to kurs cnc na pewno będzie dobrym pomysłem. Nawet jakbyś nie znalazł pracy to jest to jakaś umiejętność i okazja do rozwoju.
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2015-08-07, 13:42   

Myślę, że warto. To zawsze szansa na lepiej płatną pracę
 
     
jelenaa
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 86
Wysłany: 2015-11-16, 06:52   

A kursy spawalnicze jak tutaj? po tym chyba też łatwiej szukać pracy prawda?
 
     
Nuczy
Nowicjusz

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 36
Wysłany: 2015-11-30, 12:39   

Zależy od zapotrzebowania w danej branży i tego ile chcesz zarobić.
 
     
Werka32
Prawie ekspert

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 394
Wysłany: 2017-08-30, 13:13   

Z tego co wiem to na rynku jest teraz coraz więcej firm, która zajmują się tematem obróbki metalu. Jak choćby firm Promet http://prometobrabiarki.pl/ . Czy znajdziesz pracę po takim kursie? Ciężko powiedzieć, pewnie warto gdzieś na staż się udać, żeby zdobyć doświadczenie. Ale sam kurs może być ciekawy.
 
     
polmaxeu 
Nowicjusz
sprzęt medyczny

Wiek: 49
Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 30
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2017-11-30, 14:14   

to prawda, jest wiele firm posiadających maszyny cnc i mogą one zdziałać bardzo wiele

over here
 
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 885
Wysłany: 2019-03-26, 14:08   

Na pewno będziesz do tego potrzebował dobrej jakości sprzętu bo też na pewno nie jest to wcale tak łatwe jak mogłoby nam się wydawać. Jeżeli będziesz na etapie doboru odpowiednich maszyn do produkcji CNC to ja ze swojej strony mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na ofertę producenta TBI, który ma wyłącznie wysokiej jakości sprzęt i do tego zapewnia również ich serwisowanie gwarancyjne i pogwarancyjne.
 
     
tadziuu 
Nowicjusz


Wiek: 40
Dołączył: 29 Maj 2016
Posty: 20
Skąd: Toruń
Wysłany: 2020-01-30, 14:51   

Maszyny CNC opierające się na cięciu wodnym, których producentem jest https://www.eckert.com.pl...ecie-wodne.html wzbudzają zainteresowanie, ponieważ są wykorzystywane do obróbki niemal każdego materiału, w tym materiałów miękkich. Dzięki temu, że strumień wody wykorzystywany do przecinania materiałów miękkich nie oddziałuje na surowiec.
 
     
nevamen 

Dołączył: 31 Paź 2020
Posty: 2
Skąd: Białystok
Wysłany: 2020-10-31, 10:38   

Kurs, kursem zawsze się przyda jako podstawa ale ważne jest doświadczenie i umiejętności a to zdobędziesz pracując w dobrej firmie dbającej o jakość wykonywanych produktów. Przykład takiej firmy to https://neva.info.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12