Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamiennik dachówki
Autor Wiadomość
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2019-02-11, 16:51   

Przede wszystkim trzeba pamiętać o odpowiednio wykonanym pokryciu dachowy i tutaj dachówka od Braas jest rozwiązaniem które pozwoli na długie lata zachować piękny wygląd i właściwości trwałego dachu nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych jak wichury, czy gradobicia.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2019-03-23, 21:11   

 
     
Szkrab
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 257
Wysłany: 2019-03-23, 21:11   

A czy jest sens zmieniania dachówki? Ceramika jest najlepszym wyborem. Sami zastanawiamy się nad dachówka Creatona Titanią. Ceramika zawsze będzie najlepszym rozwiązaniem.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 598
Wysłany: 2019-05-13, 13:39   

Moim zdaniem najlepszą propozycją będzie jednak dachówka ceramiczna, bo jest to rozwiązanie sprawdzone od wieków, a teraz jeszcze dodatkowo dopracowane dzięki powłokom glazury i angoby oraz dużo lepszej jakości barwienia jak to jest np. w ofercie Braas, które są barwione w masie.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2019-08-12, 13:57   

W przypadku lekkich pokryć śmiało mogę stwierdzić, że najlepsza opcją będzie blachodachówka. Jeżeli szukasz porządnego pokrycia to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś zajrzał do Braas gdzie znajdziesz m.in piękną płaską blachodachówkę Quadro oraz Decro jeżeli mówimy oczywiście o lekkim pokryciu, inaczej stawiałbym na dachówkę ceramiczną Turmalin, bądź płaski Smaragd.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2019-11-02, 16:34   

A może warto zastanowić się nad wyborem wysokiej jakości pokryć dachowych typu jednak dachówka ceramiczna tym bardziej że na najnowsze promocji w Braas znajdziesz również nowość czyli Classic Strar 2019.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2019-12-26, 10:55   

W przypadku poszukiwań oraz wyboru pokrycia dachowego to mogę śmiało powiedzieć, że najlepszą opcją będzie wybór jednak dachówki ceramicznej która zaskakuje jakością wykonania, pięknym stylem i do tego trwałością na lata, z resztą sprawdź propozycje od Braas które też objęte są aż 30 letnią gwarancją.
 
     
Lola42
Budowlaniec

Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 122
Wysłany: 2020-09-06, 19:20   

My wybieraliśmy z mężem blachodachówkę w firmie Blachy na dachy w Opolu. Super fachowcy! Potrafią bardzo dobrze doradzić.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2020-09-11, 07:30   

Na ten moment uważam, że fajną opcją będzie dachówka bądź blachodachówka panelowa. W ofercie Braas znajdziesz wiele pięknych modeli dostępnych w modnych kolorach, także jeżeli znajdziesz chwilę to odwiedź ich stronę internetową i dokładnie obejrzyj propozycje które myślę, że nie jednego pozytywnie zaskoczą. Jednocześnie myślę, że warto wspomnieć że zostali ponownie budowlaną marka roku 2020 :)
 
     
KodezM
Nowicjusz

Dołączył: 18 Wrz 2020
Posty: 6
Wysłany: 2020-09-18, 13:16   

ja natomiast na Twoim miejscu jednak postawiłbym na rozwiązania od Braas jak dachówka Turmalin czy Teviva oba piękne modele płaskie które objęte są przystępnymi warunkami gwarancyjnymi. No i jednocześnie szeroką paletą kolorów, modeli, czy także dachówki ceramiczne,cementowe i blachodachówki panelowe.
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2020-12-29, 13:51   

Akurat jeśli chodzi o wybór wysokiej jakości dachówkę to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić wybór dachówki ceramicznej bądź cementowej, która pozwoli zachować piękny wygląd i trwałość przez długie lata. W przypadku pokryć o mniejszej wadze też dali dwie dodatkowe propozycje czyli blachodachówki panelowe Decra oraz Quadro, które tak jak ich dachówki wyróżniają się na tle konkurencji naprawdę wysoką trwałością.
 
     
Abit54
Nowicjusz

Dołączył: 13 Lut 2021
Posty: 10
Wysłany: 2021-02-13, 08:54   

Osobiście postawiłem na porządną ceramikę ze względu na jej wyróżniającą się trwałość, piękny wygląd, dobre warunki gwarancyjne (w Braas) oraz pokrycie angobą która powstrzymuje jej porastanie i zabrudzenia jednocześnie wyróżniając się niską nasiąkliwością. Jednocześnie na pewno warto sprawdzić ich propozycje, jeżeli chodzi o skuteczne akcesoria i materiały izolacyjne oraz hydroizolacyjne. Pozdrawiam!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12