Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szybsza budowa domu - stropy - poradnik
Autor Wiadomość
Invective
Nowicjusz

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 26
Wysłany: 2011-07-21, 02:15   Szybsza budowa domu - stropy - poradnik

"Strop gęstożebrowy wykonuje się nawet przez 3 tygodnie, co zdecydowanie przedłuża czas budowy. Jak można przyspieszyć ten proces, aby budowę stanu surowego domu zakończyć w ciągu jednego sezonu budowlanego?"

cały tekst:
http://www.bud-forum.pl/n....php/topic,3434
 
     
REKLAMA

Wysłany: 2011-07-31, 13:44   

 
     
Gość

Wysłany: 2011-07-31, 13:44   

Też o tym słyszałem o tych stropach Ytong. Jestem bardzo ich ciekaw czy są faktycznie dobre. Pewnie najlepiej zgrają się ze ścianami z Ytonga?
 
     
Gość

Wysłany: 2012-01-03, 12:14   

Ja generalnie jestem za stropami z ceramiki poryzowanej. Zdecydowanie wolę Porotherm od Ytonga. Ponato te z Porothermu stanowią doskonałe uzupełnienie jesli ktos zdecyduje się na ceramiczne sciany. Ceramiczny dom po prostu wymaga ceramicznego stropu, a to na pewno jest jedno z najnowoczesniejszych rozwiązań. Cena nie super niska jak za porotherm ale np. tutaj całkiem, całkiem.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2012-01-25, 19:40   

A może ktoś jeszcze napisze swoją opinię na temat tych stropów Ytong? Są solidne i wytrzymałe? Podzielcie się swoim doświadczeniem.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
Emily
Nowicjusz

Dołączył: 03 Sie 2013
Posty: 15
Wysłany: 2013-08-07, 18:41   

Jak dla mnie przy budowie domu, to pośpiech nie jest dobrym doradcą, jednak długie opóźnienia to też nie jakaś komfortowa sytuacja
 
     
Kamaonline_pl
Budowlaniec

Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 101
Wysłany: 2013-10-30, 11:19   

Mam podobne zdanie w tej kwestii,pośpiech jest złym doradcą i przez niego możemy popełnić wiele błędów,które potem w praktyce okazują się bardzo kosztowne do naprawy. Pamiętajmy o tym zanim cokolwiek zaczniemy.
_________________
www.Kamaonline.pl
meega.us
meega uk
meega au
 
     
jelenaa
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 86
Wysłany: 2016-03-14, 12:27   

A jakie okna teraz najlepiej jest zamawiać? Nie wiecie czy solidne są te od tego producenta - menuiserie pvc?
 
     
Intersell.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 62
Wysłany: 2016-03-24, 09:40   

Pytanie czy szybsza budowa domu ma sens,ponieważ z własnego doświadczenia wiem,ze potem cierpi na tym przede wszystkim jakość,a przecież właśnie ona powinna być tutaj zdecydowanie najważniejsza,dom budujemy na lata,nie na chwilę.
_________________
www.Intersell.pl
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2016-05-24, 19:51   

Zależy też kto ma wykonywać ten dom, bo moim zdaniem dobrze postawić na specjalistów, czy to deweloperów czy generalnych wykonawców. Tacy jak np. Erbud czy Atal mają wybory stalowe z firmy Vimex, przez co jest taniej i wiesz za co płacisz. Poczytaj na stronie http://vimex.com.pl o samych materiałach czy też działaniach firm o których piszę. Może wyjdzie Cię to trochę drożej, ale będziesz mieć dobrze, a chyba o to chodzi.
 
     
Romat.pl 
Budowlaniec

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 168
Wysłany: 2016-06-24, 12:44   

Moim zdaniem budowa czasu nigdy nie powinna być czymś "na czas",a wręcz przeciwnie bo warto poświęcić więcej czasu na te podstawowe konstrukcje i zrobić je po prostu solidnie,tak jak fundamenty,aby potem po jakimś czasie nie narzekać na ich słabą jakość.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2016-07-22, 18:40   

Według mnie, nie ma czegoś takiego jak szybka budowa domu. Do tego potrzeba dokładności i czasu. Wiele informacji na ten temat można przeczytać tutaj http://www.mgprojekt.com.pl/blog/. Sama jestem przed budową domu i czytam takie porady by lepiej się do tego przygotować
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2020-12-21, 20:29   

Witam,
Czy macie może dla mnie konkretne podpowiedzi w zakresie wyboru dobrej jakości rozwiązań i materiałów do wykonania prac w zakresie szalunków stropowych. Jeżeli tak, to gdzie szukać potrzebnego sprzętu, abyśmy mogli liczyć na wysoką jakość, pełne wsparcie i profesjonalne podejście do klienta. Potrzebna jest nam listwa stropowa i podczas poszukiwań sprawdzonego dostawcy trafiliśmy na ofertę ABC Szalunki. Macie może dla nas podpowiedzi odnośnie tego sklepu, jeżeli tak to będę wdzięczny za wszystkie konkretny. Pozdrawiam!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13