Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowości w oświetleniu 2014
Autor Wiadomość
rolmi
Nowicjusz

Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 45
Wysłany: 2014-02-18, 15:50   Nowości w oświetleniu 2014

Jest opcja, aby w nieodległym czasie oświetlić całe mieszkanie. W związku z tym, że mamy nowy 2014 rok to może weszły jakieś nowe kolekcje czy coś w branży oświetleniowej. Wystrój ogólnie rzecz biorąc jest w bardzo nowoczesnym stylu dlatego rozglądamy się za nowościami. Możecie coś polecić lub poradzić w tej kwestii?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 17
Wysłany: 2014-02-21, 13:43   

 
     
olampa
Nowicjusz

Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 17
Wysłany: 2014-02-21, 13:43   

Z reguły tak jest, że nowy rok przynosi nam jakieś nowości i nowe ceny. Niektórzy nie czekają i na bieżąco wprowadzają nowe artykuły na rynek. Dlatego produkty, które ukazały się w końcówce 2013 też są na topie i zachwycają designem. Wiem z doświadczenia,że oświetlenie mieszkania nie należy do najłatwiejszych zadań dlatego, że w tej branży dużo się dzieje. Oświetlenie to nie jest tylko funkcja użytkowa ale od jakiegoś już czasu funkcja dekoracyjna. Projektanci ciągle tworzą nowe i ciekawe lampy. Wybór jest ogromny.
 
     
Asperatus.pl 
Młodszy budowlaniec
www.Asperatus.pl

Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 72
Wysłany: 2014-02-27, 12:10   

Jeżeli ktoś z Was szuka nowych i ciekawych rozwiązań w kwestii oświetlenia do swojego domu,to warto zajrzeć także do nas na Asperatus.pl chętnie pomożemy oraz doradzimy.
_________________
http://twitter.com/AtMeega
 
     
wezrob
Budowlaniec

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2014-03-25, 14:46   

Ja osobiście jestem zachwycony tym, że są teraz do kompletowania samodzielnego systemy oświetlenia między innymi dla nietypowych pomieszczeń i indywidualnych potrzeb, ale nie tylko. Jeżeli mamy dobrze rozmieszczone oświetlenie, to dom jest bardziej przyjazny i funkcjonalny.
_________________
meega.de
meega.us
meega.net
 
     
WkladyKominkowe 
Budowlaniec

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 137
Skąd: Cesinów-Las 2
Wysłany: 2014-04-14, 15:15   

Moim zdaniem warto pozostać w klimacie oświetlenia Ledowego kiedy to mamy zapewnioną zarówno jakość jak i odpowiednią moc światła. Co do tego nie ma żadnej obawy.
_________________
http://realestateforum.forumup.co.uk
 
     
kronos
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 53
Wysłany: 2014-04-18, 10:22   

Zgadzam się mi najbardziej przyjazne okazały się systemy szynowe, które wykorzystałem w wielu pomieszczeniach. Najbardziej jestem zadowolony z garderoby gdzie oświetlenie przypomina to ze sklepów z odzieżą, ubrania też mamy na takich wieszakach i nasza garderoba przypomina mały butik.
 
     
Asperatus.pl 
Młodszy budowlaniec
www.Asperatus.pl

Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 72
Wysłany: 2014-04-29, 12:08   

Teraz na naszej stronie znajdziecie także kilka ciekawych nowości i promocji związanych z oświetleniem domu,warto zajrzeć i przekonać się o tym samemu:)
_________________
http://twitter.com/AtMeega
 
     
olampa
Nowicjusz

Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 17
Wysłany: 2014-12-16, 13:18   

Najnowsze technologie i niezwykłe wzornictwo sprawiają, że nasze oświetlenie do kuchni jest energooszczędne i funkcjonalne. W naszym asortymencie znajdują się lampy sufitowe, lampy sufitowo – ścienne, plafony, oświetlenie dekoracyjne LED, oświetlenie pod szafkowe, oczka sufitowe – oprawy wbudowywane najwyższej jakości.
 
     
Ha89 
Nowicjusz

Dołączyła: 29 Gru 2014
Posty: 23
Wysłany: 2014-12-29, 18:49   

Oczka to coś jak halogeny?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12