Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
System alarmowy
Autor Wiadomość
Helios
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 17
Wysłany: 2014-02-23, 19:16   System alarmowy

Chciałbym, aby forumowicze doradzili mi w sprawie systemu alarmowego. Na co zwracać uwagę? Co zamontować, czego unikać? I ile tak naprawdę należy zapłacić za dobry alarm? Jadę w następnym tygodniu do firmy SMA z Warszawy. Wstępnie ich oferta wydała mi się najbardziej atrakcyjna (monitoring + ubezpieczenie do tego), jednak chciałbym się wcześniej jakoś przygotować :) Może coś doradzicie koledze?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2014-03-05, 14:52   

 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2014-03-05, 14:52   

Z tego co wiem, to dobrymi rozwiązaniami dysponuje firma Satel. Specjalizują się w systemach antywłamaniowych oraz elementach automatyki. Jednym z popularniejszych rozwiązań jest system Integra 64 - składa się on z szeregu czujników ruchu oraz magnetycznych. Wpięte to jest wszystko do centralki (działa nawet gdy nie ma zasilania). Sterować można przy pomocy takiego manipulatora http://www.mieszkajbezpie...zesny-smartfon/
Na powyższej stronie znajdziesz też eksperta którego możesz zapytać o radę.
 
     
Stefan1969
Nowicjusz

Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 8
Wysłany: 2014-05-21, 14:33   

Ja mogę polecić firmę, która oferuje takie systemy alarmowe w Poznaniu. Jeśli jesteś z Wielkopolski to może warto zastanowić się na skorzystaniem z jej usług. ;-)
 
     
tosia123
Nowicjusz

Dołączył: 29 Kwi 2014
Posty: 37
Wysłany: 2014-12-09, 13:49   

My zamawialiśmy alarmy do domu przez internet, w sklepie eAlarmy. Nie byliśmy pewni co wybrać, a u nich dostaliśmy fachowe porady. Można u nich kupić prosty alarm domowy, jak i profesjonalne, rozbudowane systemy do ochrony.
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2015-04-10, 15:29   

Ja zwróciłbym się o pomoc do specjalisty. Oni najlepiej doradzą jaki system monitorujący najlepiej wybrać. Mój znajomy korzystał z usług firmy http://www.lc-security.pl/ i jest bardzo zadowolony z jakości sprzętu jak i obsługi systemu.
_________________
Malarnia Proszkowa
 
     
kasia343 
Nowicjusz
kasia343

Dołączyła: 13 Kwi 2015
Posty: 35
Wysłany: 2015-04-28, 15:59   

Proponuję przejrzeć oferty różnych firm (nie skupiać się na jednej) i przede wszystkim popytać znajomych, jak to sprawdza się u nich. Czy są zadowoleni czy też nie oraz w jakiej firmie się zaopatrywali (w przypadku pozytywnych opinii).
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2015-04-30, 11:04   

Myślę, że sam alarm nie jest wystarczający. Przydałaby się jeszcze kamera. Ja mam monitoring z ivel.pl i sprawdza się doskonale. Nie dość, że mogę sobie sprawdzić obraz nawet z komórki, to jeszcze jego jakość jest naprawdę niezła.
 
     
Intersell.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 62
Wysłany: 2015-05-21, 14:32   

Można oczywiście zainstalować zarówno alarm jak i system monitoringu,tylko pytanie czy aż taka profilaktyka będzie wskazana i potrzebna. Podaj jaki budżet chcesz przeznaczyć na ten cel i wtedy doradzimy kilka dobrych systemów alarmowych.
_________________
www.Intersell.pl
 
     
grzesiek87
Nowicjusz


Dołączył: 02 Kwi 2014
Posty: 36
Wysłany: 2015-10-06, 12:09   

Ja niedawno zdecydowałem się na coś takiego
 
     
Terssi
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 194
Wysłany: 2015-12-30, 20:36   

Alarm + monitoring + ubezpieczenie to optymalne rozwiązanie. Nadgorliwi mogą jeszcze wynająć ochroniarza lub firmę security. Wracając jednak do systemów monitoringu to warto zapoznać się z ofertą dostępną tutaj - http://deltavideo.pl/
 
     
Iskierka
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 845
Wysłany: 2016-01-28, 13:35   

Dzisiaj systemy alarmowe bardzo ewoluowały i są znacznie bardziej profesjonalne niż kilka lat temu. Korzystanie z nich jest wygodniejsze bo można je uruchomić poprzez sms lub pilota, nie ma konieczności wbijania kodu na niewielkiej i niewygodnej klawiaturce. Ze wszystkich firm montujących alarmy polecam diamond, których sprzęt kupili moi sąsiedzi i który okazał się strzałem w dziesiątkę.
 
     
jerryy 
Budowlaniec


Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 168
Wysłany: 2016-02-23, 11:47   System alarmowy

Z pewnością ważne jest ile chcesz przeznaczyć na taką inwestycję. Jeżeli chcesz już inwestować w alarm warto może pomyśleć o monitoringu ? Jeżeli wybrałbyś takie rozwiązanie to oczywiście zabezpieczenie urządzeń alarmowych oraz do monitoringu będzie ważne. Ja u siebie mam zastosowaną taką szafę http://www.agmar.com/obudowy-rozdzielnic/ , w której znajdują się wszystkie urządzenia i okablowanie, dzięki czemu czuję się bezpieczniej. Alarm plus monitoring od razu odstrasza złodziei.
 
     
mikem
Nowicjusz

Dołączył: 14 Mar 2017
Posty: 5
Wysłany: 2017-03-14, 17:33   

Zgadzam się z poradą wyżej, z jednym wszak zastrzeżeniem - dziś już tego rodzaju usługi nie są bardzo drogie, więc łatwiej zamontować tego rodzaju zabezpieczenia.
_________________
instalacja monitoringu http://www.defenders.pl
 
     
Izabella33 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączyła: 09 Sty 2017
Posty: 116
Wysłany: 2017-05-07, 21:59   

Można też wziąć pod uwagę dobrej jakości system alarmowy, bądź też współpracę z jakąś agencją ochroniarską. Mamy taką możliwość, jeżeli zdecydujemy się na ofertę chociażby w http://hipersystem.pl/category/alarmy-poznan . Przy czym możemy w tym przypadku liczyć na ogromne doświadczenie firmy Hipersystem, jak również wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny.
 
     
Marynak66
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 51
Wysłany: 2017-09-18, 15:19   

A czy te alarmy, które opisujecie mają może taką funkcję jak powiadomienie GSM ropam posiada takie alarmy i zastanawiam się czy nie zdecydować się na system alarmowy właśnie od nich. Czy według was taka funkcja jest potrzebna?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12