Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z wyborem mieszkania
Autor Wiadomość
maja88
Nowicjusz


Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 31
Wysłany: 2014-02-27, 08:59   Problem z wyborem mieszkania

Obecnie wynajmuję mieszkanie na obrzeżach Warszawy. Od kilku lat myślę o kupnie mieszkania na własność, a w tym roku mam możliwość wzięcia kredytu. Zastanawiam się nad kupnem mieszkania bezczynszowego. W cenie mojego mieszkania znalazłoby się: "własny ogródek lub taras, instalacja kominkowa, dodatkowe powierzchnie gospodarcze, miejsce postojowe" źródło: http://www.mieszkania-bezczynszowe.pl/
Czy według Was opłaca się kupić takie mieszkanie? Czy lepiej zainwestować w mieszkanie z czynszem?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 50
Wysłany: 2014-02-27, 11:07   

 
     
mateusz84
Młodszy budowlaniec


Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 50
Wysłany: 2014-02-27, 11:07   

Mieszkanie z czynszem wiąże się z wysokimi, comiesięcznymi opłatami, więc myślę, że mieszkanie bezczynszowe byłoby lepsze.
 
     
jerryy 
Budowlaniec


Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 168
Wysłany: 2014-09-30, 12:31   

I udało Ci się coś wybrać? Zastanawiam się właśnie nad zmianą mieszkania i wszystkie rady byłyby niezwykle pomocne. Wiem, że są gotowe mieszkania w Krakowie na sprzedaż w atrakcyjnych cenach i zastanawiam się nad taką inwestycją.
 
     
SecuritySystems24_pl
Nowicjusz

Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 41
Wysłany: 2014-09-30, 16:43   

Tutaj wybór jest prosty- tylko mieszkanie bezczynszowe,zapłacisz więcej początkowo ale w praktyce co miesiąc unikniesz opłaty więc to duży plus. daj znać na którą opcję ostatecznie się decydujesz.
_________________
SecuritySystems24.pl
 
     
Terssi
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 194
Wysłany: 2015-09-29, 11:48   

Wybór mieszkanie trudna i poważna decyzja. Przy wyborze mieszkania trzeba brać po uwagę dużo aspektów. Odpowiednia i dogodna lokalizacja to podstawa. Nowe mieszkania Lublin to nowoczesne mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji.
 
     
LuxMarket.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 12
Wysłany: 2015-10-08, 10:29   

Lokalizacja to tylko jeden z czynników które decydują o wyborze mieszkania. Chyba tym podstawowym jest wspomniana wyżej cena oraz ewentualny czynsz,to tego każdy najbardziej się obawia.
_________________
www.LuxMarket.pl
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2015-11-16, 14:06   

Co do mieszkań w Krakowie, to możecie zajrzeć na http://www.dominium.pl/ , gdzie znajdziecie łatwą w obsłudze i funkcjonalną wyszukiwarkę nieruchomości. Myślę, że dzięki takiemu narzędziu znacznie szybciej uda ci się znaleźć interesujące cię oferty mieszkań.
_________________
Malarnia Proszkowa
 
     
jelenaa
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 86
Wysłany: 2016-02-08, 10:36   

Ja nie wiem czy nie wolałabym wybudować własnego domu za tą kwotę...Kilka pomysłów na takie domki jednorodzinne możesz znaleźć na tej stronie - projekty domów energooszczędnych.
 
     
kaktus
Nowicjusz

Dołączył: 08 Lut 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-02-08, 17:27   

LuxMarket.pl napisał/a:
Lokalizacja to tylko jeden z czynników które decydują o wyborze mieszkania. Chyba tym podstawowym jest wspomniana wyżej cena oraz ewentualny czynsz,to tego każdy najbardziej się obawia.

Sprawdźcie czynsze na osiedlu Prądnik Park w Krakowie.
Według mnie to jedne z najniższych czynszów w mieszkaniach o takim standardzie.
 
     
Terssi
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 194
Wysłany: 2016-02-29, 01:59   

Wydaje mi sie, że dzisiaj warto się zainwestować ofertą diamond building development ponieważ mają ciekawe projekty. Niestety, to nie Warszawa... ale czasem miejsce zamieszkania można zmienic :)
 
     
HurtOkien.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Gru 2015
Posty: 56
Wysłany: 2016-06-06, 07:34   

To wszystko jest bardzo indywidualną kwestią,ciężko powiedzieć które z mieszkań jest najlepsze,bo co do decydujących czynników to nie ukrywajmy,że największą rolę odgrywa budżet,finanse.
_________________
www.HurtOkien.pl
 
     
adamcal
Nowicjusz

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 13
Wysłany: 2017-06-08, 17:07   

No właśnie, większość ludzi, zdecydowana większość nawet to patrzy przy zakupach przede wszystkim na cenę tego, co sobie upatrzyli. I w sumie nie ma się co dziwić, patrząc na zarobki. Dlatego sam to myślę nad tą ofertą http://www.akacjowaaleja.pl/, bo ta Akacjowa Aleja w Radzyminie wydaje sie być całkiem świetnym rozwiązaniem.
 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2017-06-23, 07:03   

Moi znajomi mieszkają w takim mieszkaniu bez czynszowym i je sobie chwalą więc może to nie jest takie najgorsze rozwiązanie. Ja jednak jestem tradycjonalistą i chyba zdecydowałbym się jednak na mieszkanie z tradycyjnymi formami rozliczenia w formie czynszu co miesiąc. Wiem jedno, na pewno kupiłbym mieszkanie w stanie deweloperskim http://geogrupa.pl/pl/mieszkania-deweloperskie . Dodatkowo jeśli spełniamy warunki można też otrzymać pomoc rządową na zakup mieszkań z rynku pierwotnego.
 
     
Fllor
Ekspert

Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 479
Wysłany: 2017-06-23, 16:47   

Myślę, że oferta developera http://pcg.pl/ jest warta uwagi. Mieszkania i lokale w różnych lokalizacjach, również najem. Oferta dotyczy Wrocławia...ale może ktoś tam chciałby zamieszkać lub prowadzić biznes.:)
 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1119
Wysłany: 2017-06-30, 19:29   

Ta inwestycja https://www.eurostyl.com.pl/spektrum.html jest godna uwagi. Odbiór mieszkań nastąpi już w III - IV kwartale 2018 roku. Mieszkania Przymorze, to super sprawa! Obok znajduje się centrum handlowe Galeria Przymorze.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13