Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Salon typu loft.
Autor Wiadomość
rolmi
Nowicjusz

Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 45
Wysłany: 2014-04-14, 15:39   Salon typu loft.

Salon typu loft nie jest zbyt popularny i jest problem z aranżacją. Spora przestrzeń bez ścianek, sprawia wrażenie otwartej przestrzeni. Potrzebne są tu nietypowe pomysły
 
     
REKLAMA

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 69
Wysłany: 2014-04-23, 09:18   

 
     
scyzoryk
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 69
Wysłany: 2014-04-23, 09:18   

To prawda takie salony to imponująca przestrzeń, wyjątkowy klimat oraz nietuzinkowe dodatki. Ceglane ściany lub ich imitacja, betonowe wylewki lub proste deski podłogowe odgrywają bardzo ważną rolę. Typowe dla loftów są wysokie okna i przeszklone dachy. Ze względu na wysokie sufity można zastosować lampy wiszące z dużymi kloszami. Praktycznie rozstawione designerskie meble dopełniają całość aranżacji.
 
     
Asperatus.pl 
Młodszy budowlaniec
www.Asperatus.pl

Dołączył: 02 Gru 2013
Posty: 72
Wysłany: 2014-04-29, 12:02   

Jeżeli ktoś lubi minimalistyczne wnętrza,to moim zdaniem salon typu loft nie jest dobrym rozwiązaniem,a wręcz przeciwnie- można się w nim po prostu zgubić,nie sprawia wrażenia ciepłego i przytulnego.
_________________
http://twitter.com/AtMeega
 
     
wezrob
Budowlaniec

Dołączył: 25 Maj 2012
Posty: 102
Wysłany: 2014-05-16, 09:08   

Mimo wszystko salony takie nie są dość popularne, większość inwestorów wybierających projekt chce jednak wykorzystać przestrzeń nad salonem i robią tam jakieś pomieszczenie. Ciężko w sieci o jakieś aranżacje, ale można z pewnością zaszaleć i zastosować jakieś efekty dekoratorskie i podświetlić odpowiednio.
_________________
meega.de
meega.us
meega.net
 
     
Kamaonline_pl
Budowlaniec

Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 101
Wysłany: 2014-05-20, 14:51   

To sprawdza się szczególnie w przypadku kiedy mamy ograniczoną ilość miejsca w salonie a chcemy połączyć takie 2w1,wtedy jak najbardziej tak i ma to sens. W innych przypadkach już nie bardzo i odradzam,mi się nie podoba.
_________________
www.Kamaonline.pl
meega.us
meega uk
meega au
 
     
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2014-07-07, 05:23   

Witam. Salon typu loft jest bardzo ciekawym pomysłem jednak czy zastanowiłaś się nad odpowiednimi dodatkami? Meblami ?
Pierwsze to przestrzeń - pomieszczenie musi być wysokie i przestronne.
Drugie - meble.
Trzecie - odpowiednie oświetlenie, które powinno budować nastrój w pomieszczeniu.
Proponuję zerknąć sobie na lampy oferowane przez sklep Black Red White:
http://www.dekoracje.brw....mpy-podlogowe/- świetnie prezentowałaby się na pewno poniższa lampa:
 
     
Selsey_pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 56
Wysłany: 2014-09-09, 13:32   

Tutaj racja,odpowiednie oświetlenie ma kluczowe znaczenie i t bez względu na styl w jakim zdecydujemy się urządzić pokój. Na naszej stronie znajdziecie też szeroki wybór mebli tapicerowanych,serdecznie zapraszamy:)
_________________
www.Selsey.pl
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2014-09-10, 10:44   

Uwielbiam tego typu wnętrza, a projekt salonu typu loft to moje marzenie. Pozornie niedbały, bez zaangażowania w szczegóły jest on zwykle urządzony bardzo nowocześnie, industrialnie i aż chce się tam mieszkać :)
 
     
SecuritySystems24_pl
Nowicjusz

Dołączył: 30 Lip 2014
Posty: 41
Wysłany: 2014-11-20, 11:22   

Ja akurat mam mieszane odczucia bo z jednej strony przemawia za nim nowoczesność,a z drugiej taki swoisty nieład. Nie wiem co jest w tym przypadku lepsze,ale to chyba zależy od naszych indywidualnych upodobań.
_________________
SecuritySystems24.pl
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2014-11-23, 16:18   

A mi lofty bardzo się podobają. Otwarte przestrzenie zdecydowanie pozytywnie wpływają na kreatywność.
_________________
Zobacz : https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-kety-malopolskie
 
     
WkladyKominkowe 
Budowlaniec

Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 137
Skąd: Cesinów-Las 2
Wysłany: 2014-12-17, 09:10   

Z jednej strony tak,ale z drugiej ma się wrażenie że ta przestrzeń jest za duża i brakuje w niej przytulności,takiego ciepła. Nie mniej jednak do każdego salonu polecam też stylowy i oryginalny kominek,u nas na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
_________________
http://realestateforum.forumup.co.uk
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2014-12-27, 20:32   

Do loftu na puste, surowe ściany może pasować kamień dekoracyjny w nowoczesnym stylu. Takie pomieszczenia są zwykle spore, więc i na kamienia można nie żałować, ale według mnie to dopiero punkt wyjścia. Potrzebne są jeszcze dodatkowe dodatki zapełniające wnętrze. A pisząc o kamieniu miałem na myśli coś takiego. :)



Bruk-Bet
 
     
Jan_Pan
Nowicjusz

Dołączył: 11 Sie 2011
Posty: 33
Wysłany: 2015-05-09, 08:33   

Zdecydowanie kamień dekoracyjny jest świetnym wyborem do tego typu wnętrz jak najbardziej to trafny wybór. ja wybrałem stone master ze względu na możliwość i łatwość samodzielnego położenia
 
     
Scalo.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 45
Wysłany: 2015-05-14, 13:53   

Ewentualnie cegła dekoracyjna w czerwonym kolorze,ale to oczywiście nic innego jak tylko kwestia naszego gustu i stylu. Jeżeli szukacie mebli do salonu typu loft to zapraszam do nas,mamy szeroki wybór i atrakcyjne ceny.
_________________
www.Scalo.pl
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2015-05-14, 22:04   

Do loftu bardziej pasuje cegła. Ewentualnie płyty imitujące beton, czy marmur.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12