Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Beton architektoniczny
Autor Wiadomość
jandia 
Nowicjusz

Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 31
Wysłany: 2015-12-27, 16:25   Beton architektoniczny

Co sądzicie o wykorzystaniu betonu architektonicznego we wnętrzu jako materiał dekoracyjny? Podobają się wam wnętrza w stylu industrialnym, urban?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2015-12-30, 21:31   

 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2015-12-30, 21:31   

Masz na myśli coś takiego jak kamień dekoracyjny. Tutaj pokazuję przykład takiego (nazwa handlowa Artis)

 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2016-01-14, 12:40   

Mi się podoba takie rozwiązanie,na pewno w salonie będzie się lepiej prezentować niż zwykłą tapeta czy jej wersja foto,która powoli zaczyna być nudna. Tutaj mamy coś innego,stylowego:)
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2016-02-19, 19:46   

Zależy od wnętrza. Nowoczesne ściany i aranżacje jednak zdecydowanie lubią tego typu materiały, a szarość czy to farby czy to kamienia jest obecnie na czasie. :)
 
     
Kameno.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 41
Wysłany: 2016-02-23, 12:40   

Patrząc na powyższe zdjęcia już wiemy,że cegła lub kamień dekoracyjny,to znakomita opcja i o wiele lepsza alternatywa dla fototapety,całość prezentuje się naprawdę bardzo ładnie. Na naszej stronie znajdziecie inne,równie ciekawe motywy i kolorystyką kamienia do dekoracji,warto zerknąć :)
_________________
www.Kameno.pl
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2016-02-23, 21:00   

Tak, fototapeta często okazuje się jedynie atrakcyjnym zdjęciem, które się na po prostu podoba, a pasuje do aranżacji jak kwiatek do kożucha. Tak jest z wszelkich rodzajów zdjęciami z tropików umieszczonych w nowoczesnych wnętrzach. Już lepiej ładnie oprawiony plakat, jak się znudzi można zdjąć lub zmienić. A kamień to uniwersalna opcja, ten kamień powyżej dla nowoczesnych wnętrz, a są jeszcze dla bardziej tradycyjnych, ładnie się komponują z resztą pokoju.
 
     
Kameno.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 41
Wysłany: 2016-03-09, 11:07   

Kolejna kwestia w przypadku fototapety to jej jakość,jeżeli będzie źle położona to zacznie odchodzić na rogach,pamiętajmy o tym. Zaglądaliście już do nas na Kameno.pl ?
_________________
www.Kameno.pl
 
     
jandia 
Nowicjusz

Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 31
Wysłany: 2016-05-10, 10:55   

libi napisał/a:
Masz na myśli coś takiego jak kamień dekoracyjny. Tutaj pokazuję przykład takiego (nazwa handlowa Artis)


Nie koniecznie o kamień a raczej beton architektoniczny i jego wykorzystaniu w naszych wnętrzach: salonach, kuchniach, pokojach, łazienkach. Chyba najbardziej znane są płyty ścienne - coraz bardziej popularne, ale można też wykorzystać dekory i elementy dekoracyjne.
https://www.youtube.com/watch?v=DGlW_P-nbUA
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2016-05-12, 19:24   

Kamień dekoracyjny układa się bardzo prosto. Wystarczy równa ściana, klej i nie trzęsące się łapy. A czy taki beton architektoniczny jest tak łatwy do ułożenia, kurczę nie wiem. Poza tym kamień to dość sprawdzona formuła wypełniania ścian. :)
 
     
Romat.pl 
Budowlaniec

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 168
Wysłany: 2016-05-15, 12:20   

Zarówno beton architektoniczny jak i kamień ozdobny,to bardzo dobry pomysł na dekorację ścian,inna sprawa że wyznacznikiem będzie nasz budżet oraz styl w jakim planujemy mieć pokój,to jest niezwykle istotne.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2016-05-18, 18:56   

Kamień dekoracyjny nie jest drogi, tym bardziej, jak podkreślam, montaż jest jak najbardziej samodzielny. Przyklejanie płytek jest prostsze niż klejenie kafelek, które wymagają nakładania bardzo równomiernej ilości kleju. Ja bardzo dobrze wspominam montaż swojego kamienia dekoracyjnego.
 
     
jarecky 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 38
Wysłany: 2016-05-18, 19:50   

A bardziej podoba wam się beton architektoniczny czy płytki, które imitują beton? Całkiem fajny pomysł na wnętrze salonu to płytki EGO.
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2016-05-28, 15:01   

Płytki, które imitują beton? Nie ma czegoś takiego na rynku chyba, z tego co ja wiem. :) Mnie podoba się kamień dekoracyjny, tym bardziej, że jest bardzo uniwersalny. Do każdego wnętrza można dobrać atrakcyjny wzór, które upiększy pokój. Wiele osób zwraca uwagę na to, że ta moda już przeminęła, ale mnie się podoba i bez dwóch zdań uważam, że jest to super rozwiązanie.
 
     
Romat.pl 
Budowlaniec

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 168
Wysłany: 2016-06-01, 12:15   

Skoro są płytki imitujące drewno,to dlaczego nie beton? Myślę,że to nic innego jak tylko kwestia odpowiedniego wzoru płytek jaki wybierzemy,prawda? Mi osobiście tego typu stylizacja bardzo przypadła do gustu,macie może zdjęcie aby je wstawić?
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2016-06-03, 09:02   

libi napisał/a:
Płytki, które imitują beton? Nie ma czegoś takiego na rynku chyba, z tego co ja wiem. :)


Oczywiście, że są! Proszę:
https://www.google.pl/sea...j%C4%85ce+beton Wystarczyło wygooglać.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13