Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Własny biznes
Autor Wiadomość
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2015-09-08, 09:32   

Decydując się na własny biznes, na pewno powinniśmy się zainteresować wdrożeniem Qlikview w BPX Global. To świetna nowoczesna platforma analityczna, która przyda się w każdej firmie, pragnącej zachować porządek w papierach i stawiającej na skutecznie ułatwienia w pracy.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2015-09-28, 08:13   

 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2015-09-28, 08:13   

W naszym biznesie bardzo ważny był monitoring maszyn rolniczych, ponieważ do tej pory nasze zużycie paliwa było na bardzo wysokim poziomie. Teraz na szczęście uległo znacznemu obniżeniu.
 
     
Terssi
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 194
Wysłany: 2015-10-20, 12:36   

Na biznes potrzebujemy nie tylko dobrego pomysłu, ale także wiedzy i praktyki. Wiedza jest tutaj kluczowa, bo tylko w ten sposób możemy dobrze zarządzać naszym biznesem. Mi wiedzy zabrakło i tak niestety musiałem zlikwidować swój biznes z pomocą http://www.abconsulting.p...widadcyjna.html ... Czasem jest to jedyne wyjscie.
 
     
Nuczy
Nowicjusz

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 36
Wysłany: 2015-10-21, 09:42   

balladyna napisał/a:
Decydując się na własny biznes, na pewno powinniśmy się zainteresować wdrożeniem Qlikview w BPX Global. To świetna nowoczesna platforma analityczna, która przyda się w każdej firmie, pragnącej zachować porządek w papierach i stawiającej na skutecznie ułatwienia w pracy.


To są rozwiązania oferowane od wielu lat, tak zwany elektroniczny obieg dokumentów. Sprawdź przykład na stronie http://www.connecto.pl/dms/obieg-dokumentow jest przedstawione jak firma działa bez takiego oprogramowania i z. Często dobiera się także rozwiązanie pozwalające tworzyć analizy i raporty na podstawie danych.
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2015-11-18, 13:39   

Moim zdaniem jeśli się prowadzi sklep, to warto rozważyć zakup takiego terminala. Dzięki niemu można sprzedawać klientom doładowania do telefonów komórkowych. Jest za to wyższa prowizja niż za karty zdrapki.
 
     
gabriell86 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 115
Wysłany: 2015-12-05, 13:33   

Własny biznes to mnóstwo pracy, znacznie więcej, niż na etacie, także warto to dokładnie przemyśleć. Jeśli jednak pomysł na biznes ma szansę na sukces, to oczywiście warto. Zakładanie firmy należy zacząć od napisania biznesplanu i zdobycia finansowania, a następnie od poszukiwania pierwszych klientów, co nie jest łatwe. Podstawa to reklama. W przypadku większości firm będzie to reklama w internecie - największą skuteczność ma tutaj pozycjonowanie i kampania w AdWords. Najważniejsza jest jednak własna strona internetowa - tutaj http://www.eyedesign.com.pl/projektowanie-stron/ zajmują się projektowaniem niezłych stron.
 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2016-01-13, 14:33   

A skąd bierzecie pieniądze na własny biznes? Z oszczędności czy może korzystacie na przykład z kredytu pod projekt inwestycyjny? Jak to u was było?
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2016-01-19, 22:26   

W kwestii zakładania własnego biznesu najważniejsze jest posiadanie dobrego sprzętu komputerowego i oprogramowania, jeśli oczywiście nasza firma to nie sklepik spożywczy w którym coś takiego jest kompletnie bezużyteczne. Ale jeśli ktoś potrzebuje sprzętu lub oprogramowania to polecam tą firmę która ma zarówno jedno jak i drugie, a do tego też trzecie, czyli sensowne rabaty: http://www.thomas-it.pl/kategoria/ibm
 
     
Iskierka
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 845
Wysłany: 2016-02-09, 13:15   

Posiadając własną firmę warto zainwestować w profesjonalny system monitorujący. Moi rodzice kiedy mieli kawiarnię zdecydowali się na wdrożenie monitoringu firmy ponieważ nie mogli dojść do tego dlaczego znika towar, nie zgadza się stan kasy oraz wiele innych rzeczy. Taki profesjonalny monitoring pomógł im znaleźć źródło problemu i usprawnić pracę firmy.
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2016-02-16, 12:36   

A jak podchodzicie do kwestii jakości w swoich firmach? Wiem, że w zakładach mięsnych stosuję się teraz aromaty bez E od Tonato, ponieważ klienci domagają się bardziej naturalnych produktów. A jak to u Was jest?
_________________
Zobacz Lakiernia Proszkowa Katowice
 
     
Haremm

Dołączył: 09 Mar 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-03-09, 11:45   

Ja planuję sklep stacjonarny, póki co prowadzę jedynie bloga https://meblemieszkanie.wordpress.com/
 
     
DanielaCypr 
Prawie ekspert

Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 374
Wysłany: 2016-03-18, 09:20   

Myślę, że dobra strona internetowa i skuteczna reklama w Internecie to dobry początek :)
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2016-03-31, 17:56   

Teraz, po kilku latach prowadzenia biznesu, wiem, jaka to odpowiedzialność. Wiele się zmieniło w moim życiu, jednak było warto. Poznałem wielu innych przedsiębiorców, którzy bardzo mi pomogli. Przy ostatniej przeprowadzce na przykład firma Unistop zamontowała oznakowanie pionowe obok siedziby naszej firmy. Wykonali swoją pracę znakomicie i teraz każdy wie, w jaki sposób wjechać na nasze podwórko w bezpieczny sposób.
 
     
Miśka
Nowicjusz

Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 11
Wysłany: 2016-04-13, 09:26   

Ja cały czas się waham, czy otwierać firmę, czy nie. Mam wiedzę, umiejętności, ale mój facet już prowadzi działalność i szczerze mnie zniechęca do tego. Mówi, że nie zdaję sobie sprawy z ilości podatków i płatności, jaką przyjdzie mi uiścić...Już nawet padł pomysł, żebyśmy rozbudowali po prostu jego firmę o moje usługi. Jak tak o tym myślę, to finansowo chyba lepiej na tym wyjdziemy, niż prowadząc dwie osobne firmy. Aktualnie szukam dofinansowania dla działających już na rynku firm i w sumie, może by nawet się udało wziąć samochód w leasing http://www.daciafinansowanie.pl/o-nas . Nie wiem jak to do końca jest z tymi dotacjami z Unii Europejskiej, ale wydaje mi się, że jak rozdzielają pieniądze na rozwój firmy, to raczej nie powinno być problemu z dofinansowaniem na samochód? Jeśli się orientujecie, to dajcie znać, muszę poczytać niezbędne artykuły na ten temat..
 
     
barabas 
Nowicjusz

Wiek: 39
Dołączył: 25 Kwi 2016
Posty: 19
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-04-25, 11:02   

@Miśka
Moim zdaniem również lepiej to zespolić niż bawić się w dwie firmy. Tylko sobie więcej zbędnej roboty dołożycie. Nie wiem jaki pomysł masz na biznes, ale ja ogólnie zastanawiam się właśnie nad branżą budowniczą. Widzę, jak wiele miast inwestuje pieniadze z UE na rewitalizacje lub zagospodarowanie nowych terenów. Zauważyłem że często podykonawcami stają się mniejsze firmy, które muszą korzystać ze sprzętu budowlanego. Najczęściej ich na to jednak nie stać, dlatego sądzę że firma oferująca wypożyczenie sprzętu budowlanego może się opłacać.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12