Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Własna działalnośc a finanse
Autor Wiadomość
antośxx 
Nowicjusz

Dołączył: 05 Maj 2014
Posty: 34
Wysłany: 2014-05-19, 12:33   Własna działalnośc a finanse

Słyszałam, że warto skorzystac z usług jakiś dobrych i kompetentnych doradców finansowych, którzy zajmują się sprawozdaniami finansowymi i wykorzystują środki unijne. Znajomi polecili mi http://jesiolowscyaudyt.com.pl ponieważ są uczciwi, pewni i znają się na rzeczy.
A co wy o tym sądzicie?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 29 Kwi 2014
Posty: 37
Wysłany: 2014-07-22, 13:32   

 
     
tosia123
Nowicjusz

Dołączył: 29 Kwi 2014
Posty: 37
Wysłany: 2014-07-22, 13:32   

Jeśli macie przed firmą duży plac czy parking i już się obawiacie o jego odśnieżanie to polecam Wam skorzystać z usług http://odsniezaniewarszawa24.pl/ - Multi Projekt. Jeśli Wasza firma się prężnie rozwija i nie macie czasu już na takie rzeczy to myślę, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Mają w ofercie różne rodzaje usług, także możecie się dogadać co do odpowiedniej dla Was. Polecam!
 
     
antośxxx 
Nowicjusz

Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 15
Wysłany: 2014-08-01, 13:34   

Sądzicie, że jak zamówię takie spódnice z TOP SECRET http://www.topsecret.pl/s...,353,pl-PL#null dla pracownic jako odzież roboczą to będzie oki.
Chcę aby się dobrze prezentowały i miały różne kolory na przebranie. W sumie ubiór pracowników to wizytówka firmy.
 
     
janek437
Budowlaniec

Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 170
Wysłany: 2014-09-06, 10:22   

Ja skorzystałem z dofinansowania na rozpoczęcie działalności z UE oraz PUP. Kredytu nie zaciągałem, bo nie miałem takiej potrzeby. Otworzyłem sklep z artykułami budowlanymi - taką małą hurtownię. Oczywiście księgowość prowadzi mi księgowy:) Żebym jednak mógł dostać dofinansowanie, to musiałem mieć dobry biznesplan. Ale uwzględniłem w nim nawet dostawcę akcesoriów malarskich. Znalazłem http://www.belton.pl i udało mi się wynegocjować fajne ceny. Zamawiam u nich rączki malarskie, wałki i wiele innych rzeczy. Polski producent jest na pewno solidniejszy niż zagraniczny.
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2014-09-09, 13:12   

Kilka lat temu korzystałam z dofinansowania z PUP, ale te wszystkie formalności trwały zdecydowanie za długo. Firmę mogłam otworzyć właściwie dopiero po roku, a w międzyczasie musiałam być bezrobotna...
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2014-09-15, 09:16   

ja czekam na chwilę, kiedy będę już mógł dosłownie wszystko załatwić w pięć minut przez internet
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2014-09-19, 14:50   

Myślę, że ta chwila już niedługo nadejdzie. musimy uzbroić się w cierpliwość :)
 
     
grzesiek87
Nowicjusz


Dołączył: 02 Kwi 2014
Posty: 36
Wysłany: 2014-09-23, 09:53   

czemu nie, może akurat są skuteczni ;)
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2014-09-25, 10:48   

Może i są, ale pewności nigdy nie ma ;)
 
     
bugi
Ekspert

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 424
Wysłany: 2014-09-29, 20:48   

Taniej wychodzi zlecić komuś i daje to większy komfort pracy. Nie mamy tej całej papierologii. U nas całą księgowość prowadzi Pani Joanna z Katowic, dosyć znana w środowisku - przynajmniej na Śląsku.
 
     
Fllor
Ekspert

Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 479
Wysłany: 2014-10-07, 14:21   

Co tu porównywać, bezzwrotne są najlepsze.
 
     
fatima 
Starszy budowlaniec

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 257
Wysłany: 2014-11-22, 04:54   

Rzeczywiście doradca podatkowy to osoba, którą powinien znać każdy przedsiębiorca. W tym sprawach warto zwrócić się do biura rachunkowego w Jaworznie Sykulska.pl, dzięki któremu będziesz mógł spać spokojnie, nie martwiąc się o finanse swojej firmy. Biuro rachunkowe, które Wam polecam, na przestrzeni lat współpracowało aż ze 130 przedsiębiorcami, a to chyba najlepsza rekomendacja, skoro zaufało im tyle osób :-)
_________________
Zobacz : https://pl.next-jobs24.com/oferty-pracy-w-kety-malopolskie
 
     
arabika 
Nowicjusz

Dołączyła: 11 Gru 2014
Posty: 9
Wysłany: 2014-12-11, 10:09   

Ja korzystam z pomocy tej kancelarii http://adwokatpolanski.zgora.pl i nie narzekam.
Zwłaszcza, że z ich pomocą podpisałam o wiele lepsze umowy z firmami pośredniczymi i bankami na kredyt.
Sama mogłabym napędzić sobie problemów i biedy- i to w dosłownym tego słowa znaczeniu!
 
     
kielnia
Nowicjusz

Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 9
Wysłany: 2015-01-14, 20:40   

Jeśli chodzi o zakładanie firmy to chyba dziś jest to dużo prostsze niż jeszcze kiedyś. Oczywiście trzeba się orientować w wielu kwestiach, ale moim zdaniem to bardziej dotyczy naszej organizacji niźli jakichś konkretnych umiejętności. Dobrze też czytać to i owo aby byc "na bieżąco". Kilka lat temu była np. możliwość odliczenia (nie wiem, może teraz tez tak jest?) niektórych działań związanych z szeroko pojęta reklamą. I tak np. wykonanie takiego przykładowego sklepu czy reklama tradycyjna (zewnętrzna, wewnętrzna, bannery, billboardy itp.) można było pokryć z dofinansowania - oczywiście po spełnieniu kilku warunków. Tak więc - jeśli ktoś się na tym znał mógł sporo zyskać. No ale tak jest ze wszystkim chyba?
 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2015-01-15, 12:11   

Teraz nawet wszystko można załatwić w jednym okienku :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12