Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
jakie auto dla kobiety?
Autor Wiadomość
zeldiax
Nowicjusz

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 44
Wysłany: 2017-08-21, 20:10   

A może Fiat 500? Kobiety go sobie chwalą. A gdzie Twoja żona robiła prawko? Bo moja właśnie rozpoczyna kurs w http://www.emar.szczecin.pl/. Początkowo byłem przeciwny, bo moja żona nie ma cierpliwości, ale... w tej szkole są bardzo dobrzy nauczyciele, wiec nie boję się o egzamin :)
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2017-08-22, 20:01   

 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 424
Wysłany: 2017-08-22, 20:01   

Ja mam Fiata i nie narzekam :) Wiadomo czasem zdarzają się różne sytuacje na drodze, auta lubią się psuć i to w najmniej odpowiednich momentach :) Ja zawsze mam pod ręką namiar na sprawdzoną pomoc drogową a Wy ? Na terenie Wrocławia w razie potrzeby warto zadzwonić do http://www.auto-pomoc-24h.pl/. Rzetelne i przede wszystkim uczciwe podejście do klienta.
 
     
Hiacynta 
Nowicjusz

Dołączyła: 05 Paź 2017
Posty: 25
Wysłany: 2017-10-05, 14:12   

Ja tez wole większe samochody, przydatne są zwłaszcza latem kiedy organizujemy wypad za miasto czy wyjazd nad morze.
_________________
sama natura :D
 
     
monina22 
Budowlaniec

Dołączyła: 29 Lip 2017
Posty: 161
Wysłany: 2017-10-06, 07:56   

Wieksze samochody są fajne jednak ja to bym sie bala takim jezdzic :D Bardziej jakas mala fiesta albo najlepiej ford Ka. Ostatnio w salonie http://www.ursyncar.pl ogladalam te modele i bardzo mi sie spodobaly. Nawet na jezdzie probnej super wyszly. Moze w tym kierunku pojdziecie?
 
     
alexx
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 231
Wysłany: 2017-11-10, 07:38   

Hiacynta napisał/a:
Ja tez wole większe samochody, przydatne są zwłaszcza latem kiedy organizujemy wypad za miasto czy wyjazd nad morze.


Podobnie jak ja, lepszy byłby zdecydowanie peugeot 2008 ai kobiety też bardzo lubią nim jeździć bo jest bardzo wygodny i bogato wyposażony, poza tym ma ładną stylistykę a to też się kobietom podoba, teraz jest wyprzedaż rocznika więc warto się wybrać do salonu i umówić na jazdę próbną
 
     
Quenthel

Dołączył: 12 Lis 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-11-12, 12:02   

Jako kobieta nigdy nie chciałabym jeździć Toyota Yaris, wole nieco większe samochody - o choćby Volvo w mniejszym rozmiarze niż Volvo zwykle jest :)
_________________
www.wymianaklockow.pl
 
     
aurelia
Nowicjusz

Dołączył: 29 Lis 2017
Posty: 27
Wysłany: 2017-11-30, 12:21   

Kwestia przyzwyczajenia, jak juz sie wsiadzie w duze auto to pozniej nie ma opcji zeby zamienic na mniejsze.
_________________
naturalnie naturalna :D
 
     
malva
Prawie ekspert

Dołączył: 20 Cze 2017
Posty: 317
Wysłany: 2017-12-18, 05:49   

Dlatego jestem zdania, że auto należy regularnie serwisować i od razu naprawiać jakieś usterki bo najgorzej to zaniedbać i potem samochód się psuje w najmniej oczekiwanym momencie ;/ jak jesteście z Krakowa to warto podjechać do Auto Serwis Wadowicka i zrobić tam przegląd na linii ( za darmo ). Ja naprawiam tam swoje auto od 2 lat - bywam w sumie rzadko jak już coś naprawią to raz a porządnie :)
 
     
camis
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 71
Wysłany: 2018-01-04, 11:36   

Moja dziewczyna jeździ auriską z instalacją lpg optima i jest bardzo zadowolona, mało wydaje na paliwo, auto jej nigdy nie zawiodło a instalacja pozwala na duże oszczędności więc ma więcej kasy na fryzjera czy kosmetyczkę
 
     
Kirssteen
Budowlaniec

Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 107
Wysłany: 2018-01-08, 23:55   

A co sądzicie o motocyklach moje Panie? Lubicie, jezdzicie? Ja to bardzo kocham ale tylko jeżdzę na tyle u mojego faceta. Ostatnio wymienial na nowego Kawasaki w salonie http://motohangar.pl To już konkret motor. Mysle o zrobieniu sobie prawa jazda na motor, ale to moze dopiero w lato sie tym zainteresuje
 
     
Pvt. Lawrence 
Starszy budowlaniec

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 260
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-01-11, 14:59   

W przypadku kobiet, to różnie bywa z samochodami. Często mylą one gaz z hamulcem ;)
_________________
Taśmy transportujące i pasy napędowe Eurotex.
 
     
Wojas
Starszy budowlaniec

Dołączył: 11 Sty 2018
Posty: 212
Wysłany: 2018-01-11, 22:25   

Yyyy...wstyd się przyznać ale moja partnerka jest chyba lepszym kierowcą ode mnie, lata pracy za kółkiem i nie w jakimś uberze
 
     
TiciTaci 
Nowicjusz

Wiek: 46
Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 24
Wysłany: 2018-01-31, 12:29   

Super auto dla kobiety to zdecydowanie mazda, szczególnie fajnym modelem jest CX-5, mimo że to suv to jego wygląd na pewno spodoba się każdej kobiecie do tego bardzo piękna kolorystyka oraz ciche i wygodne wnętrze. Nowoczesna technologia rozpoznawania znaków drogowych świetnie się sprawdzi podczas jazdy w mieście ale nie tylko.Byłem z koleżanką na jeździe próbnej, oboje byliśmy pod wrażeniem komfortu jazdy. Bardzo fajny samochód.
 
     
matron
Nowicjusz

Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 33
Wysłany: 2018-02-21, 10:17   

Moim zdaniem zdecydowanie warte zainteresowania są toyoty. Przede wszystkim z tego prostego względu, że są bardzo bezpieczne i mało awaryjne. Sama od kilku lat korzystam z toyoty i uważam, że to był jeden z lepszych wyborów w moim życiu. Muszę dbać o bezpieczeństwo swoich dzieci, a że jestem mamą dwójki małych dziewczynek, to ten aspekt staje się tym bardziej kluczowy. Jeśli mogę coś dodać, to warto (oczywiście o ile mamy możliwości) wziąć kredyt w baku i starać się o lepszy model. Ja na przykład skorzystałam z oferty santandera, kupując auto, a mąż zainwestował w motocykl- https://www.santandercons...motocykl,4.html
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-03-01, 13:36   

No ja bym celował jednak w Honda Jazz bądź FR-V auta fajne, przestronnie i naprawdę dobrze się prowadzą. Ostatnio udało nam się dla żony kupić używaną Jazz w HondaPlaza i cenowo wyszło naprawdę ok. Sprawdzony do tego pod każdym względem technicznym i prawnym oraz bardzo zadbana. Jeździ i nic się nie psuje, widać zalety tej japońskiej motoryzacji.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12