Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mieszkania na parterze - jak się w nich mieszka
Autor Wiadomość
ewacz
Nowicjusz

Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 38
Wysłany: 2018-09-25, 11:39   

Zależy jak wysoki/niski jest ten parter. Czasem łatwo jest się wspiąć na balkon do takiego mieszkania, więc to niezbyt bezpieczne. Widać też więcej przez okna. Z drugiej strony kiedy masz dziecko, to łatwiej mieszka się na parterze, bo wnoszenie wózka na 3 piętro do lekkich czynności raczej nie należy. Musisz wziąć po prostu pod uwagę swój tryb życia i plany na przyszłość
 
     
REKLAMA

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1120
Wysłany: 2018-10-07, 19:34   

 
     
l56
Wszechwiedzący

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1120
Wysłany: 2018-10-07, 19:34   

Wszystko zależy od konkretnej inwestycji. Jeśli chodzi o mieszkania dostępne tutaj http://oliwski-park.pl , to myślę, że jest to dobre rozwiązanie. Dziedziniec osiedla będzie niejako nową częścią Ogrodu Japońskiego parku. Oliwski Park sąsiaduje z pięknymi zielonymi terenami, więc widoki są naprawdę ciekawe.
 
     
ravello 
Nowicjusz

Wiek: 34
Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 6
Wysłany: 2018-11-20, 14:58   

Mnie to nie za bardzo odpowiadało, ale na parterze mieszkałem w niezbyt fajnej okolicy, więc często wieczorami czy nocą słyszałem dużo rozmów zza drzwi, poza tym słyszałem każde przechodzenie po piętrze, plus wścibscy sąsiedzi zaglądający przez okno. Teraz mieszkam na 2. piętrze, poza tym w nowo postawionym budynku i odczuwam dużą poprawę. Jest cicho, spokojnie, ściany są dźwiękoszczelne, więc ktoś musiałby się postarać, by zakłócić mój spokój.
 
     
Inwekos.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 38
Wysłany: 2018-11-20, 15:20   

Podobnie jak w mieszkaniach na wyższych piętrach, z tym że tutaj warto wziąć pod uwagę fakt iż jesteśmy nisko i zamontować specjalne rolety antywłamaniowe, to na pewno się przyda i sprawdzi.
_________________
www.Inwekos.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12