Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodawanie ogłoszeń promocja FIRMY
Autor Wiadomość
skylover 

Dołączył: 11 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-10-11, 19:01   

Ja natomiast polecam dodanie swoich stron firmowych do katalogu budowlanego
_________________
Katalog Stron Budowlanych - Katalog firm oraz stron budowlanych
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2011-10-11, 19:23   

 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2011-10-11, 19:23   

fajny katalog popracuj nad PR strony
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
dilers
Nowicjusz

Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 4
  Wysłany: 2011-11-14, 10:03   Najlepsi z najlepszych.. Tylko to sie liczy!!

Witam wszystkich zainteresowanych.. Pisałem ostatnio pracę magisterską z Fundamentów i znalazłem super stronkę.. Polecił bym ją wszystkim szukającym rzetelnej informacji budowlanej..

Mamy tam WPISY ENCYKLOPEDYCZNE, ARTYKUŁY I NOWOŚCI, KATALOG FIRM I PRODUKTÓW, TARGI, PRZETARGI, PRACA, FORUM i do użytku pocztę mailową..

Prawdziwy KOMBAJN BUDOWLANY !

WWW.BUDOPEDIA.PL czyli http://budopedia.pl/

ps. dodałem tam moją firmę, mam 250 użytkowników odwiedzających dziennie, dużo zapytań.kozak
 
     
michalll

Dołączył: 20 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-12-30, 19:23   

Polecam portal http://www.c-n-f.pl/uslugi_budowlane/ref:46 . Nowy szybko rozwijający się portal z szeroką i bogatą bazą produktów.
 
     
junak
Starszy budowlaniec

Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 243
Wysłany: 2012-08-24, 15:09   

Zdobycie pierwszych klientów dla firmy budowlanej nie jest proste - ogromna konkurencja. Warto wykorzystywać wszystkie dostępne metody promocji, a szczególnie wspomniane przez was ogłoszenia branżowe. Doskonały przykład - http://archiweb.pl/
W tym serwisie zauważyłem wyłącznie solidne marki. Zresztą ktoś kto się promuje w sieci po prostu musi dbać o jakość usług, bo usługi kiepskiej jakości zawsze są mega krytykowane w necie, a firma po prostu traci klientów.
 
     
AgregatyElem
Nowicjusz

Dołączył: 05 Lip 2012
Posty: 26
Wysłany: 2012-09-18, 08:48   

Zgadza się,podstawy w tym biznesie są trudne a pierwszy miesiąc najgorszy,jednak potem wszystko wraca do normy. Przed samym założeniem firmy warto zrobić wywiad środowiskowy i już wtedy pozyskać pierwszych klientów.


www.Elem.com.pl
_________________
www.agregaty.elem.com.pl
 
     
Cegielniczka 
Budowlaniec
Ja tu rządzę:)

Dołączyła: 09 Sie 2012
Posty: 115
Wysłany: 2012-09-21, 09:55   ogłoszenia

To ja polecę jeszcze darmowe ogłoszenia na http://www.zachodniopomorzanin.pl/ - też można dodawać nieruchomości, budowlane, drobne i inne, a zawsze to ciekawy sposób na podpromowanie oferty czy to firmowej czy prywatnej.
8-)
 
     
JMD_com_pl
Nowicjusz

Dołączył: 31 Maj 2012
Posty: 42
Wysłany: 2012-10-17, 17:56   

Dzięki za wszystkie linki,na pewno przydadzą się jeżeli ktoś chciałby dodać lub poczytać ogłoszenia. Ja ze swojej strony zapraszam także na www.JMD.com.pl
_________________
www.jmd.com.pl - wkręty, śruby, kołki, zamocowania, elektronarzędzia.
 
     
maurice
Nowicjusz

Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 8
Wysłany: 2014-03-29, 10:58   

warto uderzyć w lokalne serwisy, jeśli działamy tylko w regionie to wtedy większość osób będzie szukać wykonawców właśnie w serwisach typu opolak.pl poza tym można też dodać swoją firmę do lokalnych katalogów, a ich nie brakuje, pod względem ceny wygląda to różnie - niektóre serwisy są darmowe, inne pobierają niewielkie opłaty
 
     
trellson86
Nowicjusz

Dołączył: 03 Kwi 2014
Posty: 14
Wysłany: 2014-09-19, 08:17   

Promowanie firmy w internecie wymaga wiele cierpliwości. Na dzień dzisiejszy duże znaczenie ma socjalny marketing ( czyli zakładanie profili firmy na facebooku, twiterze)
Jeśli chcemy zaoszczędzić czas warto skorzystać z usług agencji reklamowej.
_________________
garaże betonowe
 
     
budwoman 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 22 Lip 2014
Posty: 838
Wysłany: 2014-09-27, 08:09   

Zgadzam się - media społecznościowe to podstawa. Warto też dodawać stronę do katalogów, o czym zostało już wspomniane. Od siebie mogę dodać, że warto również zainteresować się wirtualną wycieczką po firmie - dzięki temu klient będzie mógł zobaczyć, jak wygląda od środka oraz jak wygląda jej praca, a ponieważ zdjęcia zostaną umieszczone na google street view wzrośnie szansa na pozyskanie nowych klientów i wyższą pozycję w wyszukiwarce.
 
     
Fllor
Ekspert

Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 479
Wysłany: 2014-10-07, 14:42   

Nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby firmy z branży zamieszczały swoje ogłoszenia promocyjne na stronach firmowych. Ta posiada wykończeniówkę i promocyjne kołki do schodów a druga blachy na dachy. Nie może to byc oczywiście konkurencja.
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2016-05-06, 11:10   

Może również was zainteresuje oferta dostępna w https://skuteczni.pl/ . W kwestii pozycjonowania stron internetowych firma jest naprawdę profesjonalna i godna polecenia, więc jeśli chcecie zadbać o dobry wizerunek waszej firmy w internecie, to możecie sprawdzić sobie ich usługi.
_________________
Malarnia Proszkowa
 
     
Cenzorowski


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-05-15, 16:06   

Jeżeli szukasz konkretnych form promocji to oprócz reklamy w internecie warto też zainwestować w jakieś gadżety reklamowe, tym bardziej, że w przypadku firm budowlanych mamy do czynienia z bezpośrednim kontaktem z klientem. Nawet niewielkie działalności gospodarcze mogą wykorzystywać ten rodzaj promowania firmy. Warto poczytać na ten temat tutaj http://nowymarketing.pl/a...-o-tobie-myslec Przystępnym językiem opisano do czego mogą służyć gadżety reklamowe i jakie zadania mogą spełniać.
 
     
gabriell86 
Budowlaniec

Wiek: 37
Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 115
Wysłany: 2017-02-04, 13:00   Re: Dodawanie ogłoszeń promocja FIRMY

siapa napisał/a:
chcielibyśmy dowiedzieć się czy może ktoś z was mógłby doradzić jakie są najlepsze portale do dodawania ogłoszeń


Portali, na których można dodawać ogłoszenia jest mnóstwo, jedne ogólnotematyczne, inne wyspecjalizowane, w większości są płatne, a koszty są uzależnione od popularności serwisu i tego, czy ogłoszenie jest tymczasowe, czy na stałe. Moim zdaniem najrozsądniej zamieścić stosowne ogłoszenia na kilku różnych serwisach, tych większych i mniejszych, z tych drugich wart uwagi jest http://polskiebudowlane.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12