Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Z czego wanna?
Autor Wiadomość
jandia 
Nowicjusz

Dołączyła: 13 Maj 2015
Posty: 31
Wysłany: 2016-05-10, 09:51   

Dla mnie znakiem luksusu, by inaczej tego nie określić, jest wanna z drewna.
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 41
Wysłany: 2016-06-16, 10:01   

 
     
Kameno.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 41
Wysłany: 2016-06-16, 10:01   

A ja zaproponuję zwykłą wannę plus z możliwością jej zabudowy kamieniem naturalnym, dekoracyjnym,przez co całość da nam poczucie dużego luksusu i komfortu,więc wg mnie warto się nad tym zastanowić.
_________________
www.Kameno.pl
 
     
Hrabik11
Nowicjusz

Dołączył: 21 Paź 2013
Posty: 28
Wysłany: 2016-06-29, 08:37   

jandia napisał/a:
Dla mnie znakiem luksusu, by inaczej tego nie określić, jest wanna z drewna.


Łódka w łazience?

My z połówką się uparliśmy na wannę wolnostojącą- mamy dużo miejsca więc w sumie czemu nie? Szczególnie dużo okno mnie do tego zachęca- będzie jak z najlepszych hoteli. Dużo znajomych poleca nam wanny od Silla- chyba zostaniemy własnie przy nich. Solidne, dobrze wyprofilowane, nie trzeba przy nich żadnych kombinacji. :)
 
     
Romat.pl 
Budowlaniec

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 168
Wysłany: 2016-06-29, 12:05   

Na pewno jest to bardzo oryginalne rozwiązanie,czyli wanna z drewna,fajnie prezentuje się w łazience,masz może jakieś zdjęcie? Dobrze byłoby gdyby każdy Użytkownik na forum przekonał się jak to wygląda:)
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2016-07-22, 19:22   

Jeżeli chodzi o wybór odpowiedniej firmy, u której chcesz kupić wannę to ja proponowałabym sprawdzić ofertę marki Silla . Oglądałam ich wanny wolnostojące i wydaje mi się, ze warto taką wannę sobie kupić. Jakość wykonania jak i wygląd sa warte tych pieniędzy.
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2016-11-30, 16:17   

Akrylowa - z solidną warstwą akrylu aby po pierwszych rysach nie zrobiła się goła. Ponadto niech tego materiału będzie sporo - im więcej tym lepiej, ponieważ lepiej trzyma ciepło. Nie tania z marketu tylko Roca. Warto porównywać masę wanien o podobnych wymiarach - dość obiektywny wskaźnik. :)
 
     
Sotbe 
Budowlaniec

Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 188
Wysłany: 2022-10-02, 08:58   

Natomiast jeżeli będziecie na etapie poszukiwań przede wszystkim funkcjonalnych, dobrze wykonanych i nowoczesnych propozycji w zakresie baterii łazienkowych oraz kuchennych to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej marki Sotbe https://sklep.sotbe.com/ zapewniamy wysoką jakość, funkcjonalność i terminowość realizacji. Oczywiście licząc także na 5 letnią gwarancję jakości, terminowe realizacje i oczywiście wsparcie naszej obsługi w podjęciu jak najlepszej decyzji zakupowej.
 
     
danko12
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 994
Wysłany: 2022-10-31, 06:44   

Jeśli zależy ci na wannie w łazience, to postaw na taką która jest funkcjonalna. Zostawiam namiar na: https://ladnydom.pl/wanna-z-prysznicem Taka wanna z prysznicem to według mnie najlepsze rozwiązanie.
 
     
MarcinDor
Wszechwiedzący

Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 598
Wysłany: 2023-02-14, 08:15   

Jeśli przyszedł moment na wybór pięknej wanny również wolnostojącej to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę marki Oltens u których będziecie mogli znaleźć wiele pięknych wariantów w bardzo dobrych cenach i różnych wariantach. Dlatego zajrzyj bezpośrednio do oferty https://oltens.com/pl/wanny-wolnostojace gdzie znajdziecie różne możliwości. My zdecydowaliśmy się na "Oltens Folda wanna wolnostojąca 170x72 cm owalna akrylowa" Pięknie wykonana i cenowo też nie jest źle :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12