Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak połączyć pokój dzienny z kuchnią?
Autor Wiadomość
bobbudowniczy
Nowicjusz

Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 14
Wysłany: 2015-08-27, 16:38   

U siebie mam coś typu bufetu zrobionego z kawałkiem podnoszonego blatu, dobrze wygląda i jest praktyczne.
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2015-09-09, 12:20   

 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2015-09-09, 12:20   

W takim razie wstaw zdjęcie bo wtedy każdy na forum będzie mógł się przekonać jak to wygląda na żywo:) Kolejna kwestia jest taka aby do kuchni dobrać odpowiedni stół wraz z krzesłami,akurat tym się zajmujemy więc chętnie pomożemy,doradzimy na forum:)
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
DanielaCypr 
Prawie ekspert

Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 374
Wysłany: 2015-09-11, 11:15   

Na pewno stylistyka otwartej kuchni i salonu musi być spójna. Jeśli jest dostateczna ilość miejsca polecam zrobić wyspę- będzie stanowiła płynne przejście z jednego pomieszczenia do drugiego :)
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2015-10-26, 09:54   

Wyspa to bardzo dobry pomysł,gdyż w praktyce fajnie się to prezentuje i stanowi ozdobę. Co do spójności to polecam wybrać jednolity kolor płytek z ciekawym wzorem,a ich szeroki wybór w niższej cenie znajdziesz u nas,zapraszamy:)
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
dynamical
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 63
Wysłany: 2015-12-08, 15:50   

Takie zestawienie jak najbardziej może być, ale chyba trzeba mieć kuchnie na zamówienie Warszawa to dobre miejsce na tego typu usługi. Jest wiele firm, które się w tym specjalizują. z własnego doświadczenia mogę polecić takie miejsce: http://www.bbmeble.pl Robia szybko i ogólnie nie ma się do czego przyczepić;)
 
     
BudujęDom
Nowicjusz

Dołączył: 21 Gru 2015
Posty: 4
Wysłany: 2015-12-27, 22:12   Re: Jak połączyć pokój dzienny z kuchnią?

Po pierwsze to ja bym nie łączyła, chociażby ze względu na kuchenne zapachy. Nie lubię, kiedy rozchodzą się po całym domu. Ale jeśli już, meble muszą do siebie pasować, więc kupiłabym z jednej serii. Dobrym i wygodnym rozwiązaniem jest barek, przy którym można sobie usiąść, ale też ułatwia przenoszenie dań. Pamiętaj, żeby oświetlenie w kuchni zrobić jasne, w jadalni zrobiłabym nieco bardziej przyćmiony klimat. Absolutnie nie mieszaj nowoczesnej kuchni z tradycyjną jadalnią, bo i takie dziwadła widziałam:/
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2016-01-18, 12:48   

ja szukam inspiracji na portalach z wnętrzami:)
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2016-05-16, 12:43   

Akurat w kwestii kuchennych zapachów to nie ma co przesadzać,w końcu jeden dobry okap plus sprawna wentylacja wystarczą. Sam meble kuchenne,ale te designerskie i wysokiej jakości w oryginalnym stylu znajdziecie u nas,chętnie pomożemy :)
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
Coco
Prawie ekspert

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 347
Wysłany: 2016-07-04, 11:36   

Można połączyć za pomocą tak zwanego mini bistro - u mnie coś takiego bardzo dobrze się sprawdza i dzieciaki chętniej tez się przysiadają.
 
     
feli
Nowicjusz

Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 44
Wysłany: 2017-07-17, 09:51   

U nas zastosowaliśmy składaną ścianę akustyczną sowan swg120. To był strzał w dziesiątkę. Nie dość, że wygląda świetnie (znajomi ciągle się tym zachwycają) to jeszcze było przy tym bardzo mało roboty :)
 
     
GlazuraStrzelin 
Nowicjusz

Dołączył: 09 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-07-20, 08:21   

Może w sposób naturalny, decydując się na delikatne przejście pomiędzy kuchnią a salonem, kładąc płytki na podłogę w kuchni i powiedzmy panele w salonie, co o tym sadzicie?
_________________
www.GlazuraStrzelin.pl
 
     
bask
Budowlaniec

Dołączył: 17 Paź 2014
Posty: 100
Wysłany: 2017-07-25, 13:30   

Jak dla mnie z wszystkich tutaj wypisanych pomysłów najbardziej podoba mi się podział przez montaż składanej ściany sowna swg 120. U sąsiadów jest coś takiego i dokładnie ten sam model ściany. Noo cudnownie to wygląda po prostu i bardzo praktycznie.
 
     
kilnop
Nowicjusz

Dołączył: 22 Lip 2017
Posty: 10
Wysłany: 2017-07-26, 19:29   

Przede wszystkim warto zainwestować w porządne meble, które ułatwią to "połączenie" pomiędzy dwoma pokojami/pomieszczeniami. Ja skorzystałam z mebli na wymiar tejże firmy meble kuchenne brwinow Meble piękne i naprawdę wysokiej jakości do tego w bardzo dobrej cenie :)
 
     
blazej19 
Nowicjusz

Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 33
Wysłany: 2017-10-03, 09:41   

Ja bym stawiał na wyspę, świetnie łączy te pomieszczenia+dodatkowo blisko stół, który też zespoli. A jeszcze lepiej by było wynająć architekta, który zaaranżuje taką salonokuchnię :D ja myślałem o takiej aranżacji salonu i kuchni, ale finalnie zostawiliśmy w kuchni takie duże "okno", które daje nam wgląd na salon.
Nam wnętrza aranżował Pan Wojtek z Warszawy http://tomaladesign.com/aranzacja-salonu, świetnie się spisał, zerknijcie na jego projekty, może coś Wam wpadnie do głowy.
 
     
archidesign
Nowicjusz

Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 18
Wysłany: 2017-12-15, 14:44   

wyspa jest fajnym rozwiązaniem, ale wymaga sporo miejsca



great site
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13