Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Klimatyzacja serwerowni
Autor Wiadomość
Benio

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-11-24, 13:00   Klimatyzacja serwerowni

Zamierzam zbudować serwerownie i potrzebuje odpowiedniej klimatyzacji i zastanawiałem sie nad www.klimatech.biz.pl/ ale czy znacie jakieś inne firmy zajmujące sie tym ?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2015-03-23, 18:07   

 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2015-03-23, 18:07   

A w jakim mieście szukasz?
 
     
Anita84
Nowicjusz

Dołączył: 29 Kwi 2014
Posty: 44
Wysłany: 2015-03-26, 11:18   

No właśnie, szkoda, że nie podałeś swojego miasta, byłoby łatwiej cokolwiek polecić czy doradzić. Chociaż ja znam serwis, przy pomocy którego możesz skontaktować się z firmami i instalatorami klimatyzacji w swojej okolicy, to http://www.strefaklimatyzacji.pl/. Poza tym znajdziesz tam sporo informacji odnośnie konkretnych modeli klimatyzatorów marki LG, mogą przydać się one przy wyborze konkretnej klimatyzacji.
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2015-03-31, 03:19   

Ja mogę polecić z czystym sumieniem firmę Tabor Klima. Świetnie radzą sobie z klimatyzacją serwerowni, jak i wentylacją mechaniczną. Sprawdź ich, bo naprawdę warto.
 
     
adaa
Nowicjusz

Dołączył: 17 Mar 2017
Posty: 5
Wysłany: 2017-03-17, 14:52   

Fakt, bez miejscowości to co najmniej ciężko cokolwiek sensownego doradzić. Choć przy dużych zamówieniach to pewnie wiele firm chętnie zrobi nawet jadąc przez pół Polski.
_________________
oczyszczacz powietrza http://sklep.poradnia.pl/...tory-powietrza/
 
     
ewelina546
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 309
Wysłany: 2017-11-25, 10:23   

Jeśli budujesz serwerownię, to skontaktuj się z tą, wrocławską firmą klimatyzacja wrocław (na jej stronie internetowej widzę, że ma na swoim koncie budowę serwerowni w Nowym Sączu, więc ma doświadczenie w budowie tego typu serwerowni).
 
     
Werka32
Prawie ekspert

Dołączył: 30 Cze 2017
Posty: 391
Wysłany: 2017-11-29, 11:51   

Najlepiej będzie jak postawisz na firmę, która może Ci zaoferować kompleksową obsługę. Od projektu, przez dobór komponentów, po wykonanie czy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Tutaj http://www.nawilzacze.eu/ rzuć okiem. Wiem, że oni właśnie tak działają.
 
     
pudelniczka
Budowlaniec

Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 113
Wysłany: 2017-12-12, 18:26   

Wiem że klimatyzacją zajmuje się ta firma www.centroclima.pl/realiz...a-we-wroclawiu/, mają kilka ciekawych projektów, polecam Ci ją bo słyszałem w rozmowie u kumpla o nich. Zdecydowanie ich chwalili także myślę że warto podjąć temat. Napisz do nich, zadzwoń, skontaktuj się powiedz co i jak i będziesz wiedział.
 
     
Antosia32
Nowicjusz

Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 6
Wysłany: 2019-01-24, 21:40   

Klimatyzacja jest ważna, ale dobrze dobrana i zamontowana. Taka jak tutaj sprawdzi się na pewno. Najważniejsze doradztwo i dobry sprzęt, a potem w razie awarii co się przecież może zdarzyć dobry serwis fachowy.
 
     
alexx
Starszy budowlaniec

Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 231
Wysłany: 2019-03-15, 18:06   

Dokładnie, znam firmę która od wielu lat się zajmuje montażem i serwisem klimatyzacji https://multi-system-naszewski.business.site/ i uważam że najlepiej się w każdej sprawie dotyczącej klimy zwracać do nich bo mają ogromne doświadczenie w tym temacie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12