Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Skąd wziąć meble do warsztatu?
Autor Wiadomość
Tomekk
Budowlaniec

Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 145
Wysłany: 2014-11-27, 07:47   Skąd wziąć meble do warsztatu?

Pomyślałem, że warto by wydzielić w domu specjalne pomieszczenie na taki mały warsztacik dla mnie. Macie może pomysł, jak to urządzić? Jakie meble najlepiej tam kupić? Nie chodzi mi o urządzenia, bo te to sam wiem, jakie mi będą potrzebne, no ale muszą być też jakieś meble, żeby było gdzie to trzymać.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2014-11-27, 11:13   

 
     
mareczek
Budowlaniec

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2014-11-27, 11:13   

Ja jakiś czas temu wyposażyłem w nowe meble pomieszczenie gospodarcze w swojej firmie. Zamawiałem je w Bakpolu.
Tutaj;
http://www.bakpol.pl/kategoria/regaly-na-wymiar jest dobra strona, na której możesz sobie przejrzeć oferowane przez nich regały na wymiar.
Jeśli będzie Ci akurat pasowało to kupisz sobie gotowe, jeśli nie to możesz zamówić u nich dopasowanie do rozmiaru Twojego warsztatu.
Wszystkie są wykonane z wysokiej jakości materiałów, meble posiadają odpowiednie atesty tak wiec przynajmniej masz pewność,ze powinny posłużyć Ci przez długie lata.
 
     
Ligeroo_pl
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 88
Wysłany: 2014-12-01, 15:15   

Oprócz samych mebli w warsztacie,warto zadbać również o odpowiednie oświetlenie,u nas znajdziesz szeroki wybór artykułów z tym związanych,zapraszamy i zawsze służymy swoją pomocą na forum.
_________________
http://www.immobilier-72.webself.net/
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2015-01-30, 09:58   

Polecam zajrzeć do firmy Log System - zobacz tu. Firma oferuje profesjonalny sprzęt magazynowy w dobrej cenie. Sprawdźcie.
 
     
marcelo
Nowicjusz

Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 39
Wysłany: 2015-01-30, 15:43   

Poszukaj w serwisach ogłoszeniowych może ktoś sprzedaje używane.
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2015-02-12, 11:55   

Postaw na sklepy internetowe,myślę że właśnie tutaj znajdziesz największy wybór mebli i do tego ceny także będą o wiele niższe niż w sklepach stacjonarnych,warto się temu przyjrzeć.
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
Fllor
Ekspert

Dołączył: 09 Lis 2013
Posty: 479
Wysłany: 2015-03-16, 11:20   

Najtaniej bedzie zakup w promocjach w OBI, Nomi...
 
     
MebleTuszkowski 
Nowicjusz

Dołączył: 16 Mar 2015
Posty: 16
Wysłany: 2015-03-16, 13:56   

Zgadzam się,mozesz poszukać tańszych mebli ze sklepów sieciowych,supermarketów albo też skupić się na sklepach internetowych gdzie również otrzymujesz wysoką jakość za niższą cenę.
_________________
www.MebleTuszkowski.pl
 
     
Terssi
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 194
Wysłany: 2015-03-30, 09:50   

Bardzo fajna oferta na regały paletowe jest tutaj - http://www.log-system.pl/2,regaly-paletowe.html. Ogólnie można u nich spotkać fajne promocje, więc warto czasem do nich zerknąć w wolnej chwili.
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2015-03-31, 10:31   

Świetne:) Akurat szukałem czegoś w tym stylu, więc na pewno skorzystam:)
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2015-07-01, 07:52   

Moim zdaniem poszukiwania powinniście zacząć od sklepów internetowych gdzie wybór mebli, w tym również tych do warsztatu,więc teraz pozostaje tylko kwestia finansów i to na jaki zestaw się zdecydujesz:)
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
iwo998

Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-04-24, 12:52   

Niedawno brałem prasę hydrauliczną od siegstar.com. W takiej cenie bardzo solidny udźwig, regulowanie idealne moim zdaniem, dobra integracja elementów. Cena trochę ponad 2000 złotych, dostawa bezpieczna. Przy wysyłce korzystałem z rozstawienia sprzętu w warsztacie. Można też trochę rozwinąć u nich kwalifikacje, bo przy większości maszyn firma prowadzi szkolenia potwierdzone certyfikatem. Kolejny certyfikat zawsze lepiej wygląda przy obsłudze klienta.
 
     
prom
Starszy budowlaniec

Dołączył: 27 Lis 2010
Posty: 238
Wysłany: 2017-05-31, 23:09   

Quadre.pl napisał/a:
Moim zdaniem poszukiwania powinniście zacząć od sklepów internetowych gdzie wybór mebli, w tym również tych do warsztatu,więc teraz pozostaje tylko kwestia finansów i to na jaki zestaw się zdecydujesz:)


dokładnie tak. z mojej strony mogę polecić http://www.e-regaly.pl/ , gdzie dostaniesz regały metalowe z nośnością na półkę do 500kg. One są naprawdę porządne, a co najważniejsze stosunkowo niedrogie
 
     
Karolina_karola
Nowicjusz

Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 6
Wysłany: 2017-06-09, 13:53   

Przy urządzaniu warsztatu warto jest pomyśleć o oświetleniu, gdyż ono pozwala w pełni cieszyć się z funkcjonalności pomieszczenia. Ze swojej strony zapraszam do naszego sklepu na stronie mlamp.pl gdzie mamy bogatą ofertę produktów, w których każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Dodatkowo udzielamy rabatów zgodnych z tabelą, czyli im więcej kupujesz tym większy rabat :)
 
     
Salus-expo.pl
Nowicjusz

Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 34
Wysłany: 2017-06-27, 06:04   

Ja podobnie jak Przedmówcy, również polecam poszukać w sklepach internetowych, ponieważ teraz latem możesz znaleźć fajne i tańsze oferty, promocje. To dotyczy oczywiście również mebli warsztatowych.
_________________
www.Salus-expo.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12