Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogrodzenia gabionowe Kraków i okolice
Autor Wiadomość
janmaria

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-12-11, 10:12   Ogrodzenia gabionowe Kraków i okolice

Ogrodzenia gabionowe

Firma Gabeco jest producentem i dystrybutorem nowoczesnych form ogrodzeń oraz elementów małej architektury w postaci gabionów i paneli. W ofercie również: donice gabionowe, kosze gabionowe, grille, składy na drewno, ławki, zabudowy śmietników, ogrodzenia gabionowe, gabiony a wszystko wypełnione dowolnym kamieniem, szkłem lub każdym innym ekologicznym materiałem. Dystrybucja Kraków, Rzeszów , Małopolska, Podkarpacie
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2015-05-14, 13:44   Ogrodzenie

 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2015-05-14, 13:44   Ogrodzenie

Ekstra są te ogrodzenia i ceny też przystępne ;-)
 
     
kalamir
Wszechwiedzący

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 900
Wysłany: 2015-06-03, 15:00   

Mnie podobają się ogrodzenia gabionowe z ogrodzenia.pl. W sam raz pasują do mojego ogrodu.
 
     
EdwinMAk
Prawie ekspert

Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 329
Wysłany: 2018-05-23, 08:31   

A czy nie myślałeś o trochę innych ogrodzeniach jak np. mury samonośne? Moim zdaniem to dużo bardziej efektowne oraz trwałe rozwiązanie na długie lata. Zajrzyj do oferty producenta Pozbruk, aby dokładnie poznać ich propozycje m.in Amsterdam, Milano 22.5, czy Genua.
 
     
HubiLent77 
Budowlaniec

Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-05-31, 13:33   

Szczerze mówiąc równiez nie mam zbyt wiele dobrych opinii na temat gabionów, jeżeli mam juz polecić Ci coś w podobnym stylu to zdecydowanie byłbym za propozycjami od Pozbruk w zakresie murów samonośnych.
 
     
Karolcia11
Nowicjusz

Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 24
Wysłany: 2018-07-29, 13:52   

Również nie podobają się się gabiony, szczególnie że są też inne piękne materiały jak wspomniane mury samonośne od Pozbruk, czy też np. można wykonać słupki i między nimi umieścić ładne przęsła drewniane bądź stalowe.
 
     
karakez
Budowlaniec

Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 100
Wysłany: 2020-06-19, 09:36   Ogrodzenia gabionowe

Przez kilka ostatnich lat ogrodzenia gabionowe zostały rozwinięte o nowe rozwiązania w konstrukcji. Taka jest prawda, że największą robotę robi materiał wypełniający. Jeszcze niedawno był to całkiem świeży temat, teraz tego typu ogrodzenia są coraz bardziej popularne.
 
     
zamik1 
Budowlaniec

Dołączyła: 15 Paź 2018
Posty: 126
Wysłany: 2020-08-07, 15:44   

Nie powiem, na moim osiedlu moje ogrodzenie się wyróżnia. Też zdecydowałam się na przęsła gabionowe, a ogrodzenie łupane od Jońca konkretnie. Całość wygląda bardzo oryginalnie. Przestrzenie przęseł można wypełniać jak się chce, w całości lub w części. Zależy jaką chce się mieć przezierność. U mnie są otoczaki, ale można niemalże dowolnym materiałem skalnym, nawet szkłem. To już rzecz gustu.
 
     
Filenisss
Nowicjusz
Filenisss

Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 42
Wysłany: 2020-09-13, 16:18   

Co kto w sumie preferuje, jedni wolą takie, inni inne. Trzeba wybrać coś solidnego i po prostu takie ogrodzenie, które będzie wam się podobać. Zobaczcie sobie może tu ogrodzenia proponowane przez https://plotex.net.pl/ogrodzenia/ U tego producenta dostaniecie bramy, ogrodzenia metalowe, chyba najczęściej wybierane. Również zajmują się produkcją balustrad, oczywiście wszystko z montażem, a i także możecie liczyć tu na pomocne wizualizacje 2d oraz 3d.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12