Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklepy Internetowe
Autor Wiadomość
yumka
Nowicjusz

Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 40
Wysłany: 2010-04-21, 13:51   

A to dziwne, be ja już nie raz robiłam zakupy w electro.pl i nie było żadnych kompliakcji a sprzet zawsze przychodzi sprawny i taki pozostaje na długie miesiące.
Musialeś miec niezłego pecha.
Współczuje.
 
     
REKLAMA

Wysłany: 2010-04-21, 14:58   

 
     
bjedjonecka
Gość
  Wysłany: 2010-04-21, 14:58   

mie się tam wydaje że dużo zależy od sposobu przewożenia. Ja kupuję dużo przez internet... nawet bardzo bardzo dużo... Najbliżsi nawet mówią ze jestem uzależniona od zakupów na allegro!!! no ale co tam ;) w każdym razie, wiele razy miałam styczność z różnymi dostawcami, kurieriami.... wszyscy dobrze wiemy jak niektórzy z nich potrafią traktować paczki!! rzucają, wciskają na siłę na samochód, nie szanują... ja tam nigdy nie kupowałam nic dużego gabarytowo, ale znajoma kupowała lodówkę, nie pamiętam w jakim sklepie... ALE - nie sprawdziła paczki a w sklepie wyraźnie ostrzegali PROSZĘ SPRAWDZIĆ TOWAR PRZY KURIERZE!!! Ona jakoś zapomniała, zakręciła się i nie zrobiła. przyjechał mąż, zaczęli rozpakowywać i co się okazało? mąż znalazł wysoko zagięcie w kartonie (od zewnątrz).. jak się domyślił - lodówka musiała podczas transportu przewrócić i uderzyć tym bokiem w coś twardego... rezultat? - rozwalony bok lodówki, MOCNO i BRAK OŚWIADCZENIA od kuriera że sprzęt jest uszkodzony... = problemy z reklamacją. W sklepie powiedzieli jej że gdyby miałą oświadczenie nie byłoby problemów, a teraz oni muszą dochodzić i udowadniać co kto jak i dlaczego i może to potrwać dość długo.... (całe szczęście w nieszczęściu, że nie wywaliła jeszcze starej lodówki ;))
WSZYSTKO WIĘC ZALEŻY OD NASZEJ WIEDZY!!! bo to często my nie sprawdzamy towarów, a później mamy pretensje do sprzedawców!! 8-)
 
     
Stacy 
Nowicjusz

Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 14
Wysłany: 2010-04-30, 08:37   

No dobra, my powinniśmy sprawdzić, ale sprzedawca nie powinien sprzedawać bubla. A sprzęt agd czy rtv też kupujesz na allegro? Ja bym się nie odważyła. Uzależniona od zakupów nie jestem, ale lubię pobuszować po sklepach internetowych, zwłaszcza po wypłatce;) Składam teraz na laptopa, już mam upatrzonego w zaufanym sklepie 1komp.pl. Już nie raz z stamtąd zamawiałam i nie było wpadki. Na aukcji bym komputera nie kupiła.
 
     
freeze
Nowicjusz

Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 20
Wysłany: 2010-04-30, 09:07   

Jakieś większe sprzęty też wolę kupować w sklepach internetowych, a nie na allegro.
Moja znajoma kupiła kiedyś lodówkę, ale to w sklepie stacjonarnym i zapłaciła za dowóz jej do domu, bo miała kawałek. Lodówka owszem, przyjechała na następny dzień ale miała wgniecenie na jednych drzwiach. Ze sklepem nie dało się nic załatwić bo powiedzieli, że trzeba było odpakowac i sprawdzić przy kurierze, a wiadomo też, że nieraz nam się spieszy albo człowiek po prostu o tym nie myśli. Nie wiem jak sprawa się cała skończyła ale na pewno poszło to przez rzecznika praw konsumenta
 
     
Eccelent
Budowlaniec

Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 134
Wysłany: 2010-06-16, 09:37   

Ja takze jestem, zwolennikiem sklepów internetowych niz allegro. Przynajmniej mam wieszą gwarancję uczciwosci i rzetelności. Mam kilka namiarów na dobre i sprawdzone firmy.
_________________
http://meega.net
http://meega.de
http://meega.us
http://meega-uk.com
 
     
maksimus
Nowicjusz

Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 14
Wysłany: 2011-04-21, 12:52   

ja w zeszlym roku kupowalem odkurzacz i zelazko w neonet.pl i wszystko odbylo sie bez problemów, cały czas bylem dokladnie informowany na jakim etapie realizacji jest moje zamowienie
_________________
Piece nadmuchowe
 
     
autostopowicz
Nowicjusz

Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-06-27, 20:57   

Czesto kupuje taki sprzet na allegro, pare razy kupilem tez w sklepie internetowym mixmedia.pl i bylem zadowolony. Szybka dostawa, brak jakichkolwiek problemow, towar sprawny i co wazne tani.
A na allegro trzeba po prostu na sprzedawce uwazac.
 
     
Bounty 
Budowlaniec
Koksu :)

Dołączyła: 06 Paź 2010
Posty: 158
Wysłany: 2011-09-06, 12:31   

Kilka razy kupiłam sprzęt przez internet, nie zdarzyło mi się żeby był wadliwy, ale i tak uważać trzeba.
 
     
kakadu
Nowicjusz

Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-09-20, 10:08   

pewnie, że uważać trzeba dlatego najlepiej kupować w sprawdzonych miejscach i w tych sklepach o których jest dużo dobrych opinii, ja zazwyczaj zaglądam na medialux.pl i nigdy nie miałam jakiegoś problemu z towarem czy z przesyłka , wszytsko na czas i towar jak w opisie, ale to jest duży sklep i mają dużo zamówień
 
     
autostopowicz
Nowicjusz

Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-09-22, 10:06   

Nie warto bać się zakupów przez internet ;) Tylko trzeba być rozsądnym po prostu
 
     
karol72
Nowicjusz

Dołączył: 19 Paź 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-10-19, 13:15   

Świetny sklep, ciekawe i innowacyjne rozwiązania dla domu http://smart-hdl.com.pl/
 
     
DobreGrzejniki 
Nowicjusz

Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-11-16, 17:25   

Polecam nasz sklep www.DobreGrzejniki.pl teraz mamy bardzo fajne promocje,więc naprawdę warto.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2011-12-06, 19:00   

Zapraszam www.GlazuraStrzelin.pl szybka i bezpieczna przesyłka.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
Bobek 
Młodszy budowlaniec
Na ratunek rybom!

Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 68
Wysłany: 2012-09-27, 11:18   

A to zawsze można towar przy kurierze sprawdzić? Chyba nie...
tam na świstku musi być napis "sprawdzenie zawartości przy odbiorze", a jak nie ma to kurier może sobie iść a nie musi czekać aż my otworzymy pake... tak mysle
_________________
http://mtwforum.forumup.net
 
     
24bud_pl
Nowicjusz

Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 46
Wysłany: 2013-02-06, 10:39   

Można jeżeli zastrzeżesz sobie sprawdzenie przed odbiorem i dopiero wówczas płacisz,nazywa się to "płatność przy odbiorze". Wtedy masz pewność co znajduje się w danej paczce. Zapraszam także na www.24bud.pl mamy szeroki wybór płytek łazienkowych i nie tylko.
_________________
www.24bud.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12