Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Baterie w stylu retro
Autor Wiadomość
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2016-03-21, 14:59   

Nawannowa może wyglądać tak:

Zwracam uwagę też na to, że takie baterie są dość drogie, ale mają super jakościowo metalizowanie. Nie ma szans by przy normalnym użytkowaniu pojawił się jakiś odprysk czy zaczęła niszczyć baterię rdza.



Fot. Roca
 
     
REKLAMA

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2016-04-05, 09:48   

 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2016-04-05, 09:48   

To tylko jedna z wielu ciekawych propozycji,wystarczy poszukać w dobrych sklepach internetowych z artykułami do wyposażenia łazienki i wybrać coś co nas zainteresuje,zobaczcie u nas,teraz mamy fajne,ciekawe promocje :)
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2016-05-30, 17:51   

Bateria retro zresztą zaczyna mieć sens jeśli cała łazienka jest retro. W nowocześnie urządzonej łazience taka bateria wyglądałaby dość oryginalnie. Mnie ta na zdjęciu powyżej się jednak bardzo podoba, od razu widać, że to współczesny produkt zainspirowany dawnym stylem.
 
     
peleq 
Ekspert

Wiek: 37
Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 462
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2016-05-31, 10:37   

Ja ładne baterie łazienkowe widziałem w sklepie Rea. Może również was taka oferta zainteresuje. Dostępne sa naprawdę fajne baterie zarówno w nowoczesnym stylu, jak i w stylu retro. Z pewnością również i wam spodoba się ich oferta.
_________________
Malarnia Proszkowa
 
     
sevelle dio 
Wszechwiedzący

Dołączyła: 18 Gru 2012
Posty: 1135
Wysłany: 2016-05-31, 12:10   

Bateria ze zdjęcia jest bardzo ładna. I wydaję mi się, że powinna dobrze wyglądać nawet jeśli nie mamy całej łazienki urządzonej w stylu retro.
 
     
Kameno.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 41
Wysłany: 2016-06-16, 10:59   

Jeżeli już mowa o stylu retro w łazience,to moim zdaniem warto zastanowić się nad kamieniem ozdobnym,dekoracyjnym jako wykończenie podłogi,co o tym powiecie? Przy doborze odpowiedniej kolorystyki,całość będzie prezentować się bardzo efektownie. Zresztą na naszej stronie Kameno.pl znajdziecie takie przykładowe aranżacje.
_________________
www.Kameno.pl
 
     
aronH 
Wszechwiedzący
aronH

Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 597
Wysłany: 2016-07-22, 19:59   

Zastanawiamy się nad tym jaką baterie łazienkowa wybrać. Ale nie chodzi mi tylko o to by ona dobrze wyglądała. Dla mnie ważne jest też to by ich jakość wykonania była dobra a KLUDI https://www.kludi.com/pl/produkty/lazienka/ podobno bardzo dużą uwagę przykładają do jakosci.
Ostatnio zmieniony przez aronH 2017-01-30, 12:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
koszykarzWWA 
Młodszy budowlaniec

Dołączyła: 10 Sie 2016
Posty: 89
Wysłany: 2016-08-10, 21:06   

Bateria śliczna. Tylko musi pasować do wnętrza.
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2016-12-30, 21:00   

Pewnie, że musi nawiązywać do wnętrza, całej łazienki. Są też wanny w stylu retro na ozdobnych nóżkach. Fani stylu zawsze się znajdą. Wystarczy popatrzeć na zawartość magazynów wnętrzarskich. Mnóstwo osób chce tak aranżować dom. A bateria jest przy okazji nowoczesna, świetna praca kurków, zawsze płynna. Miałem okazję skorzystać raz z takiej baterii. :)
 
     
e-be
Nowicjusz

Dołączył: 30 Mar 2017
Posty: 5
Wysłany: 2017-03-30, 15:04   

Zgadzam się, że to wszystko musi być dobrze rozplanowane w odpowiedni sposób.
_________________
filtry do wody http://www.prostozkranu.pl
 
     
libi
Starszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 259
Wysłany: 2017-04-27, 22:39   

Da się jednak rozplanować podążając za samymi inspiracjami, niekoniecznie trzeba wzywać projektanta wnętrz. :) Opcja dla przynajmniej osób z bujną wyobraźnią. :)
 
     
Missi
Nowicjusz

Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 42
Wysłany: 2017-05-14, 19:00   

Myślę, że tego typu rzeczy na pewno znajdziesz u nich http://megalazienki.pl/seria/lista/id/3806 . Maja tam ogromny wybór wyposażenia łazienek i na pewno bez problemu znajdziesz nie tylko baterie, ale również inne rzeczy w stylu retro. Uważam, że warto tam zajrzeć tym bardziej że mają bardzo dobre ceny :)
 
     
Victori_pl
Starszy budowlaniec

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 231
Wysłany: 2017-06-20, 09:01   

Jeżeli chodzi o styl retro w łazience, to trzeba go po prostu lubić bo przecież nie każdemu przypadnie do gustu, prawda? Kilka ciekawych modeli baterii łazienkowych i nie tylko w rozsądnej cenie znajdziecie na Victori.pl
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
ewelina546
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 310
Wysłany: 2017-06-30, 23:26   

Baterie mogą odmienić wnętrze łazienki i to bardzo. Zerknij sobie na propozycje Cersanitu http://www.cersanit.com.pl/ - oferują różne baterie, z nowoczesnymi, oszczędnymi rozwiązaniami dla naszej także wygody. Myślę, że znajdziesz armaturę jakiej szukasz i to w rozsądnej cenie
 
     
GlazuraStrzelin 
Nowicjusz

Dołączył: 09 Maj 2017
Posty: 21
Wysłany: 2017-07-20, 09:12   

To nie tylko kwestia samych baterii, to również przede wszystkim generalnie akcesoria do wyposażenia łazienki które nadają jej odpowiedniego stylu i blasku. Pamiętajmy iż ważne będą tutaj chociażby płytki na jakie się zdecydujemy, warto zerknąć na nasze propozycje :)
_________________
www.GlazuraStrzelin.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12