Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Wentylator transportowy
Autor Wiadomość
Krystian7
Nowicjusz

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 9
Wysłany: 2015-02-11, 08:36   Wentylator transportowy

Prowadzę mały zakład stolarski i potrzebuję informacji o sklepie z jakimś dobrym wentylatorem do odciągu trocin. Znalazłem taki sprzęt m.in na http://www.wentylatoryskl...ortowe,170.html , ale nie wiem, czy faktycznie spełni swoje funkcje tak jak należy. Może jest tu ktoś, kto ma doświadczenie w tym temacie i mógłby mi coś doradzić? Z góry dzięki za informacje w temacie
 
     
REKLAMA

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2015-03-27, 13:27   

 
     
gaja
Wszechwiedzący

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 1015
Wysłany: 2015-03-27, 13:27   

Ten będzie dobry.
 
     
Dawidoss4444 

Wiek: 34
Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-06-30, 14:08   

Wentylatory z linku jak najbardziej dadzą radę, w szczególności dobrze sprawdzą się modele serii WTK lub ZOT.

Jeżeli kolega zakupił już wentylator, polecam teraz zastanowić się na uzupełnieniem instalacji w falownik, dzięki któremu będzie można znacznie obniżyć koszty eksploatacji instalacji odciągowej. Wykorzystując falownik w prosty sposób będzie miał kolega możliwość zmniejszenia obrotów wentylatora, a tym samym jego wydajności wówczas gdy jego praca z pełną mocą nie jest wymagana. Biorąc po uwagę to, że zmniejszenie obrotów wentylatora już o 20% powoduje spadek zużycia energii o blisko 50% tak prosta operacja z perspektywy czasu pozwoli na spore oszczędności.

Nie mam informacji jakiego rodzaju wentylator kolega zastosował wówczas doradził bym wybór konkretnego falownika - dla przykładu odsyłam na stronę http://www.sanyu.info.pl/?post_type=product, na której można znaleźć ofertę falowników firmy SANYU.
:-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13