Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki uchwyt na telewizor z wysięgnikiem?
Autor Wiadomość
Tomekk
Budowlaniec

Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 145
Wysłany: 2015-03-16, 09:36   Jaki uchwyt na telewizor z wysięgnikiem?

Planuję w najbliższym czasie zainwestować w uchwyt z możliwością manipulacji kąta. Ważną kwestią jest to aby był wytrzymały, bo to chodzi o 42" Samsunga ważącego kilkanaście kg.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2015-03-16, 15:35   

 
     
mareczek
Budowlaniec

Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 193
Wysłany: 2015-03-16, 15:35   

Podstawa to odpowiednie tworzywo z jakiego wykonane zostały uchwyty. Najlepiej jeżeli jest to stal - lub pochodna.... Z tego co się orientowałem, to nie ma zbyt dużego wyboru w sklepach typu Avans, Neonet czy RTV Euro AGD. Sprawdź sobie jeszcze tutaj http://www.marka.com.pl/p...sung/index.html
Znajdziesz tam uchwyty dedykowane do konkretnego modelu tv. Polecam z doświadczenia, chińszczyzny tam Ci nie sprzedadzą.
 
     
martaxx
Prawie ekspert

Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 359
Wysłany: 2017-08-29, 14:18   

A pomyślałeś tez o uchwycie kablowym np. https://dlaelektrykow.pl/183-uchwyty-kablowe , które służą do mocowania kabli i przewodów? W ofercie tego sklepu elektrycznego znajdziesz m.in. uchwyty kablowe, uchwyty montażowe do przewodów płaskich, uchwyty kablowe z gwoździem, uchwyty kablowe paskowe z kołkiem i uchwyty mocujące samoprzylepne. Koniecznie sobie sprawdź!
 
     
DanielaCypr 
Prawie ekspert

Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 374
Wysłany: 2017-08-30, 11:31   uchwyt

Jeśli szukasz solidnego uchwytu do telewizora to ten będzie odpowiedni https://www.akcesoria-24.pl/ . Jest z materiałów wysokiej jakości, wytrzymuje ciężar aż do 80 kg. Kąt zmienia się pokrętłem z boku, także jest łatwy w obsłudze. Zobacz koniecznie.
 
     
bask
Budowlaniec

Dołączył: 17 Paź 2014
Posty: 100
Wysłany: 2017-11-19, 17:44   

Wymieniliśmy z żoną telewizor i też szukaliśmy dobrego uchwytu. Mój ojciec wysłał mi ten: https://www.wasserman.eu/...zor-do-50/6787, mówi, że mają w domu i faktycznie wytrzymuje wagę do 30kg. My zamówiliśmy, zobaczymy czy faktycznie taki dobry.
 
     
Alkampolska_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 13
Wysłany: 2017-12-04, 08:56   

Akurat w kwestii dobrego uchwytu do tv, to można spokojnie wybrać już ten gotowy ze sklepów internetowych, koszt nie powinien być wysoki, wszystko w granicach około 100 zł.
_________________
www.Alkampolska.pl
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2021-07-30, 14:23   

Szukając ciekawych propozycji o wysokiej trwałości w zakresie wyboru odpowiednich uchwytów do telewizorów to tutaj zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę Manta u których znajdziecie m.in wersję DF5 - Obrotowy uchwyt do telewizora od 40" do 70" sprawdza się super i nie ma naprawde najmniejszych problemów pod względem technicznym.
 
     
xXxGoruxXx

Dołączył: 21 Lut 2024
Posty: 2
Wysłany: 2024-02-21, 22:59   

Dużo ciekawych artykułów, wśród których możesz znaleźć odpowiedź na to pytanie, znajduje się na stronie everytech.pl . Polecam tam zajrzeć.
_________________
Zapraszam na moją stronkę, gdzie dzielę się wiedzą na temat dbania o dom htttps://zadbajodom.pl
 
     
zuza27
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 27 Wrz 2022
Posty: 61
Wysłany: 2024-02-26, 15:40   

bardzo pomocny wpis pomógł mi !
______________________________
hurtownia kwiatów i artykułów dekoracyjnych
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12