Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Domy Pasywne w technologi m3system
Autor Wiadomość
m3system 

Dołączył: 03 Sty 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-01-03, 14:05   Domy Pasywne w technologi m3system

Witam, Jesteśmy firmą M3 , zajmujemy się budowa domow pasywnych w naszej technologi m3system
Cena naszych domow jest bezkonkurencyjna .
Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z naszą stroną www.m3system.pl
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości , będziemy także wdzięczni za wszelkie sugestie .
Dziękujemy za okazane zainteresowanie .
Pozdrawiamy.
 
     
REKLAMA

Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-10-11, 13:22   

 
     
weronnik

Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-10-11, 13:22   

Bardzo ciekawa i co najważniejsze stosunkowo tania ta technologia! Ile tak szacunkowo oszczędza się na ogrzewaniu na 100m2 - domy pasywne to z nazwy powinny być domami energooszczędnymi - chętnie bym poczytała coś więcej o domach w tej technologii...
 
     
Niewiadomski
Nowicjusz

Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 18
Wysłany: 2012-10-24, 09:48   

Mnie bardzo ciekawi co forumowicze sądzą na temat domów pasywnych,uważacie ze warto się interesować taką oferta? Jeżeli tak to dlaczego? Im więcej opinii,tym lepiej.


www.Niewiadomski.com.pl
 
     
jarole
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 12
Wysłany: 2013-12-28, 19:13   

Budowa domu, który będzie efektywnie wykorzystywał dostarczoną energię na jego ogrzanie jest bardzo dobrym pomysłem bo łączy to ekologię z ekonomią. Jednak nie przekonuje mnie zamieszkanie w domu ze styropianu, nie jestem pewny trwałości takiej konstrukcji a nie stać mnie na budowę domu na 5 lat... Raczej swój dom wybuduję z betonu komórkowego, przekonuje mnie niski wsp przenikania ciepła, szybki czas realizacji no i zdaje się znacznie solidniejszy niż styropian.
 
     
sabcia
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 19 Lis 2013
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-01-29, 21:57   

Niewiadomski napisał/a:
Mnie bardzo ciekawi co forumowicze sądzą na temat domów pasywnych,uważacie ze warto się interesować taką oferta? Jeżeli tak to dlaczego? Im więcej opinii,tym lepiej.

Według mnie to dobre rozwiązanie. Domy pasywne to przede wszystkim bardzo duża oszczędność na ogrzewaniu. Co prawda budowa domu pasywnego jest trochę droższa w budowie, ale koszty wybudowania takiego domu bardzo szybko się zwracają. Domy takiego typu wykonane są z najlepszej jakości materiałów, a co za tym idzie w przyszłości nie wymagają remontów czy wielu napraw.
 
     
katarzyna_z

Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-02-02, 19:04   

Sama zdecydowałam się na dom pasywny, więc jak najbardziej jestem zdania, iż takie domy to bardzo dobry wybór. Przemawia za tym między innymi duża oszczędność (do 4 tysięcy zł oszczędności w jednym sezonie grzewczym). Co prawda budowa takiego domu jest trochę droższa, ale ta nadpłata zwraca się w ciągu kilku-kilkunastu lat :).
 
     
mateusz84
Młodszy budowlaniec


Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 50
Wysłany: 2014-02-03, 09:11   

Według mnie jak najbardziej warto zastanowić się nad budową domu prefabrykowanego, ponieważ niesie to ze sobą bardzo niskie koszty eksploatacji domu w przyszłości oraz ogromne oszczędności. Zapotrzebowanie energetyczne w domach tego typu wynosi poniżej 15 kWh(m2/rok), dla porównania w tradycyjnych domach zapotrzebowanie wynosi aż 120 kWh(m2/rok).
 
     
ghostrider 
Młodszy budowlaniec
ghostrider

Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 74
Wysłany: 2014-11-17, 15:52   

A znacie jakieś przykłady domów pasywnych w Szczecinie ? CHciałbym zobaczyć na własne oczy takie cudo, a najlepiej wejść do środka, jakby była taka możliwość, bardzo mnie ten temat ciekawi :)
 
     
jelenaa
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 86
Wysłany: 2015-04-08, 08:11   

A do takich domów nie trzeba zamówić jakichś specjalnych okien? nie wiem czy te www.oknoplast.com.pl/platinium się nadają? macie jakieś doświadczenia z nimi?
 
     
Intersell.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 62
Wysłany: 2015-05-21, 13:35   

Co do okien i pozostałych elementów wyposażenia,to juz osobna kwestia,tylko czy domy pasywne faktycznie pozwalają zaoszczędzić aż w takim stopniu jak mowa o tym powyżej? Ktoś zna to z doświadczenia czy tylko teoretyzujemy?
_________________
www.Intersell.pl
 
     
teresaaa
Nowicjusz

Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 40
Wysłany: 2015-11-03, 08:11   

A myślicie, że opłaca się kupować takie projekty domów energooszczędnych? Kliknij...tu faktycznie mają całkiem ciekawe propozycje:)
 
     
playskin
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 99
Wysłany: 2017-12-07, 10:44   

domy pasywne są ocieplane wełną mineralną bądź styropianem a one są doskonałym izolatorem zimna
страница
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2018-05-03, 13:49   

Nie słyszałem jeszcze o tym rozwiązaniu i tez nie jestem za domem pasywnym w zupełności wystarczy mi rozwiązanie take jak dom energooszczedny :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14