Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Usuwanie tatuażu Wrocław
Autor Wiadomość
Lukis
Ekspert

Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 496
Skąd: Malbork
Wysłany: 2021-12-30, 00:32   Usuwanie tatuażu Wrocław

Tak jak w tytule... Chciałbym niedługo usunąć tatuaż, jednak nie wiem na jaki salon kosmetyczny we Wrocławiu powinienem się zdecydować. Rozmawiałem o tym ze swoim znajomym i ten polecił mi taką stronę https://coco-time.pl/usuwanie-tatuazu/. Rzeczywiście warto skorzystać z ich usług? Z tego co widzę to mają oni wieloletnie doświadczenie w tej branży. Dajcie znać proszę.
_________________
Nie ma sprzeczności, jeśli dotyczy to ciebie. (...) Jesteś chodzącym oksymoronem
 
     
REKLAMA

Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 1124
Wysłany: 2021-12-30, 10:15   

 
     
kroswil11
Wszechwiedzący

Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 1124
Wysłany: 2021-12-30, 10:15   

Wielkie dzięki za poradę, właśnie czegoś takiego szukałem.

agencje warszawa
 
     
malva
Prawie ekspert

Dołączył: 20 Cze 2017
Posty: 320
Wysłany: 2022-03-09, 11:59   

też kiedyś miałam dylemat czy usunąć tatuaż czy zrobić cover i zdecydowałam się na tą drugą opcję. Wyszło super, nie żałuję tej decyzji :) Cover stworzył Adolf w studiu Jah Love Love Tattoo w Warszawie. Efekt wow :)
 
     
budda 
Budowlaniec

Dołączyła: 27 Kwi 2021
Posty: 117
Wysłany: 2022-03-23, 12:42   

Usuwanie tatuażu ciężka sprawa.. wiadomo, że się da , ale jednak lepiej mieć taki tatuaż, żeby nie trzeba bylo go usuwać. Mnie osobiscie się marzy zrobienie kursu tatuażu i nawet ostatnio przeglądałam sobie różne oferty szkoleń w internecie. https://paredo.pl/ tutaj oferują naprawdę świetne kursy. Oferują także kurs piercingu, który może być refundowany przez urzędy pracy w całej Polsce.
 
     
jorgin 
Ekspert

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 426
Wysłany: 2022-08-01, 13:26   

malva napisał/a:
też kiedyś miałam dylemat czy usunąć tatuaż czy zrobić cover i zdecydowałam się na tą drugą opcję. Wyszło super, nie żałuję tej decyzji :) Cover stworzył Adolf w studiu Jah Love Love Tattoo w Warszawie. Efekt wow :)


Cover to rzeczywiście fajna opcja :) takim tatuażem można też bez trud zakryć różnego rodzaju blizny czy znamiona. jeśli chodzi o ekipę Jah Love Tattoo to na pewno warto wspomnieć też o Pomidorze https://www.facebook.com/...58883711601226. Jest specjalistą jeśli chodzi o kolorowe tatuaże, zwłaszcza takie w kreskówkowym stylu. Na mnie osobiście robią ogromne wrażenie :)
 
     
arabica
Ekspert

Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 462
Wysłany: 2023-07-16, 09:00   

A czy ktoś z was zastanawiał się kiedy, jaka jest w ogóle symbolika tatuaży ? Co oznaczają nietypowe znaki? Dlaczego się je robi itd? Ciekawe prawda, warto byłoby może poczytać sobie na ten temat...
Zwłaszcza jakby ktoś z was planował dziarkę.
 
     
Czebulak 
Ekspert

Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 446
Wysłany: 2024-03-27, 00:46   

Choć tatuaże mogą być inspirujące w chwili ich wykonania, nasze preferencje i życiowe sytuacje mogą się zmieniać. Jeśli Twój tatuaż przestał odpowiadać Twojej obecnej tożsamości lub stylowi życia, usuwanie go może być korzystnym krokiem - https://ecoclinic.pl/problemy/usuwanie-tatuazu/ . To nie tylko fizyczne usunięcie obrazu z ciała, ale także uwolnienie się od ciężaru niechcianego wspomnienia lub wyrażenie nowej drogi życiowej. Usuwanie tatuażu może być pierwszym krokiem ku świeżemu początkowi.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14