Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
W dobrej formie z "M jak mama"
Autor Wiadomość
karol
Młodszy budowlaniec


Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 83
Wysłany: 2009-05-16, 20:49   W dobrej formie z "M jak mama"

W dobrej formie z "M jak mama"
Do połowy nakładu majowego numeru "M jak mama", wydawnictwo MURATOR S.A. dołączyło płytę "Fit mama - trenuj z nami". Zawiera ona zestaw ćwiczeń przygotowany specjalnie dla Czytelniczek "M jak mama" przez instruktorkę fitness Katarzynę Sempolską, autorkę nowatorskiego programu dla kobiet w ciąży "Aktywne 9 miesięcy".



Na płycie znajdują się również opinie i porady ginekologa oraz położnej, ekspertów "M jak mama", na temat bezpiecznej gimnastyki przyszłych mam.
Wydanie magazynu z płytą jest droższe od wydania bez dodatku o złotówkę i kosztuje 4,99 zł.
Majowy numer "M jak mama" jest promowany w prasie, radiu i internecie.

Ćwiczenia ułatwiające poród i łagodzące dolegliwości ciążowe, opracowane specjalnie dla "M jak mama", obejmują rozgrzewkę, gimnastykę wzmacniającą, ćwiczenia na biodra oraz stretching. Na filmie ich wykonanie prezentuje instruktorka Katarzyna Sempolska. Film trwa 25 minut, oprócz ćwiczeń zawiera wywiady z ekspertami: ginekologiem, prof. Ewą Dmoch-Gajzlerską oraz położną Anną Durką.

Katarzyna Sempolska, pracownik Zakładu Fizjologii AWF Warszawa i Międzynarodowy Animator Sportu dla Wszystkich, jest autorką programu ćwiczeń dla przyszłych mam "Aktywne 9 miesięcy" oraz programu dla mam z małymi dziećmi - "Klub AKTYWNEJ mamy".
Opracowany przez nią trening dla kobiet w ciąży jest bezpieczny, ponieważ został dostosowany do każdego trymestru ciąży. Jest przeznaczony dla aktywnych przyszłych mam, a także tych, które dopiero chcą rozpocząć ćwiczenia.

Promocja majowego wydania "M jak mama" obejmuje tytuły: "Sens", "Zdrowie", "Zbuduj dom", "Murator" i "Super Express". Spoty wyemituje stacja RMF FM, a w internecie reklamy pojawią się w portalu interia.pl oraz w serwisach MURATORA S.A.: poradnikzdrowie.pl, dlarodzinki.pl i dzieckozakupy.pl.
Autor kampanii - Dział Marketingu Pism Kobiecych MURATORA S.A., zaplanował również mailing do subskrybentów wybranych portali wydawnictwa.

"M jak mama" - miesięcznik dla przyszłych mam.

* Nowoczesny poradnik dla kobiet w ciąży i planujących dziecko, który co miesiąc dostarcza kompletnych informacji o każdej dziedzinie ich życia.
* Podpowiada, jak wyglądać pięknie, dobrze się odżywiać, dbać o zdrowie i formę fizyczną podczas ciąży.
* Pomaga zrozumieć zmiany zachodzące w ciele i psychice kobiety oczekującej dziecka.
* Prezentuje produkty, które mają poprawić komfort życia ciężarnej: od zdrowotnych, kosmetycznych i odzieżowych, po wyposażenie wnętrz.
* Radzi, jak opiekować się noworodkiem i dbać o jego potrzeby.
* Nad zawartością merytoryczną czuwa doświadczony zespół redakcyjny oraz najlepsi specjaliści z dziedziny ginekologii, położnictwa, neonatologii, psychologii i dietetyki.

Redaktor naczelna: Iza Radecka
Częstotliwość: miesięczniki
Format: 210x280 mm
Objętość: 100 stron
Nakład: 80 tys. egzemplarzy
Cena: 3,99 zł
Cena z płytą: 4,99 zł
_________________
Cześć .
znajdź swoją drogę do zdrowia ALVEO

blog
 
     
REKLAMA

Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 5
Wysłany: 2017-03-21, 13:41   

 
     
dansam
Nowicjusz

Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 5
Wysłany: 2017-03-21, 13:41   

Bardzo ciekawe, czy to nadal jest obecne w tym piśmie, bo wtedy się przydało, a teraz może być nowe dziecko, więc byłoby jak znalazł.
_________________
badanie genetyczne płodu http://www.gabinetharmoni...usg-genetyczne/
 
     
Grucha94
Wszechwiedzący

Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 1006
Wysłany: 2021-11-22, 10:47   

Moim zdaniem warto poczytać więcej na temat tokofobii w https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ i samodzielnie przekonać się, co konkretnie mogłybyście poradzić w sytuacji, w której obawiacie się porodu. Na szczęście dzisiaj takie miejsca jak Klinika Psychomedic nie tylko pomagają mentalnie, ale też pomagają w uzyskaniu zaświadczeń do cesarskiego cięcia, więc warto zwrócić na to uwagę.
 
     
paska2
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 97
Wysłany: 2022-05-25, 10:00   

Ważne żeby przyszła mama była w dobrej formie fizycznej i psychicznej. Jeśli obawiacie się o zdrowie dziecka to pamiętajcie o wykonaniu badań prenatalnych. Wiele mam decyduje się teraz na badanie nifty pro które jest w pełni bezpieczne i nieiwazyjne. Pozwala na uniknięcie amniopunkcji. Do jego wykonania pobierana jest jedynie próbka krwi od matki.
 
     
majsterek
Wszechwiedzący

Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 985
Wysłany: 2022-06-18, 10:14   

Tak się składa, że ja właśnie całkiem niedawno miałem okazję szukać zacięcie bardzo fajnego prezentu na dzień mamy. Teraz już dokładnie nawet wiem, że w sklepie https://zamowprezent.pl/okazje/prezenty-na-dzien-matki na pewno bez najmniejszego problemu jesteśmy w stanie znaleźć właściwe upominki.
 
     
Kowal31
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 818
Wysłany: 2022-12-19, 10:12   

Osobiście polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę profesjonalnego ginekolog dla dzieci warszawa . Decydując się na usługi specjalistów nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12