Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Z kim robić dach?
Autor Wiadomość
sepolno
Nowicjusz

Dołączył: 08 Sty 2020
Posty: 35
Wysłany: 2020-01-09, 02:34   Z kim robić dach?

Hej, moje pytanie, drugie już na tym forum jest raczej proste. Z kim, Waszym zdaniem, warto zrobić dach? Mam na myśli firmę osobną od konstrukcji i osobną od wykończenia. Bo z tym drugim to może mi wujek zadziałać, ale z pierwszym.. No, nie mam nikogo. Pomożecie mi ?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 12 Sty 2020
Posty: 3
Wysłany: 2020-01-12, 07:54   

 
     
choinko

Dołączył: 12 Sty 2020
Posty: 3
Wysłany: 2020-01-12, 07:54   

fakowiec z doświadczenieniem polecam fiemre daw-bud :)
_________________
Strugarki dwustronne
 
     
franciu
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 60
Wysłany: 2020-01-20, 07:23   

Z moich własnych doświadczeń wynika, że wcale nie jest dobrze brać firmę z najbliższego otoczenia. Jedna w ogóle się nie podjęła, chociaż obiecali, że przyjadą na miejsce w ciągu 2 tygodni. Druga zaczęła pracę, ale finalnie wystawić chciała fakturę 2 razy wyższą, od zaplanowanej. To podziękowałem. Aż w końcu poprosiłem MG Dachy z darmową wyceną https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ i miałem porządnie zrobiony dach w ciągu 2 tygodni (mieli też inne zamówienia) . Ich Ci więc polecam.
 
     
anka15
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 56
Wysłany: 2020-01-29, 12:14   

Ja również mam dobre doświadczenia z MG Dachy. Nie dość, że tanio, bo za transport nie płacisz, to jeszcze terminowo i szybko. Prefabrykaty to ich specjalność, jeśli się na nich zdecydujesz, będziesz zadowolony.
 
     
szymekD 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Cze 2018
Posty: 372
Wysłany: 2020-02-06, 01:53   

Jeśli chodzi o pokrycia dachowe to skontaktujcie się z https://www.dachlux.pl/ Firma dobrze doradza, dokonuje wyceny (także za pośrednictwem formularza internetowego) a wybór pokryć dachowych jest u nich ogromny. Do tego nie przesadzają z cenami a realizacja zamówienia idzie migiem. Są z Warszawy.
 
     
reling 
Prawie ekspert

Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 333
Wysłany: 2020-02-26, 20:59   

Z tych firm co znam najlepszą robotę wykonuje http://dachserwis.com/ . Oni są z Lublina akurat ale oczywiście zakres działania jest o wiele szerszy. w Białymstoku robili dach nawet. Najpierw zaczynali jako firma ogólnobudowlana, teraz zakres usług zdecydowanie szerszy. Stawiają dachy z prawdziwą pasją. Profesjonalnie doradzają w doborze materiałów. Mogą wykonać dach z własnych dowiezionych bądź tych które posiada klient. Wszystko jest z nimi do dogadania. Rzetelna, terminowa firma. Nie trzeba na nich wyczekiwać, są w tym dniu w którym się umówią. A wiadomo różnie to z fachowcami bywa.
 
     
MolczekM
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 87
Wysłany: 2020-05-30, 21:26   

A czy w takim razie zastanawialiście się może nad wyborem pięknych blachodachówek panelową w swoim domu? Tym bardziej, że braas przygotował świetną ofertę m.in dachówki Quadro jako jedyna jest tego typu pokryciem o płaskim profilu i do tego dostępna w nowoczesnym wydaniu.
 
     
FilipOn
Budowlaniec

Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 107
Wysłany: 2020-06-14, 16:59   

W przypadku wyboru wysokiej jakości pokryć dachowych, ja zdecydowałem się na ceramikę ze względu na jej wyróżniającą się trwałość, piękny wygląd, dobre warunki gwarancyjne (w Braas) oraz pokrycie angobą która powstrzymuje jej porastanie i zabrudzenia jednocześnie wyróżniając się niską nasiąkliwością.
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2020-06-29, 22:13   

Myślę, że świetną opcją będzie wybór w twoim przypadku dobrej jakości dachówki ceramicznej która pozytywnie zaskoczy Cię estetyką, odpowiednimi zabezpieczeniami i do tego intensywnością koloru która nie spada pomimo mijających lat. Co do samego producenta jak najbardziej mogę się pozytywnie wypowiedzieć na temat Braas. Pozdrawiam!
 
     
FilipOn
Budowlaniec

Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 107
Wysłany: 2020-10-21, 13:19   

Jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości materiały do wykonania trwałego i pięknego dachu to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na propozycje od Braas, ponieważ oprócz pokrycia dachowego mają również świetnie rozbudowaną ofertę w zakresie akcesoriów dachowych pod dachówkę i blachodachówkę. Jednocześnie licząc na świetne warunki gwarancyjne.
 
     
walek12
Nowicjusz

Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 17
Wysłany: 2020-11-03, 08:38   

Radzę się wystrzegać osób, które zajmują się wszystkim... Mi panowie najpierw montowali Płyty poliwęglanowe, a później weszli na dach.... partacze i tyle,
_________________
Zapraszam sprawdzić Płyty faliste PCV Fajne materiały za fajną cenę.
 
     
FilipOn
Budowlaniec

Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 107
Wysłany: 2020-11-26, 14:30   

Osobiście radziłbym Wam wziąć pod uwagę dachówkę betonową ale wtedy postawiłbym tylko i wyłącznie na najlepszego producenta w mojej oceni, który w tym zakresie ma bardzo pozytywnie opinie i szeroki wybór. A jest nim właśnie Braas i przede wszystkim modele wykonywane w technologii trójwarstwowej Cisar które też możecie i uch dystrybutorów złapać na fajnej promocji.
 
     
KamilManek 
Wszechwiedzący

Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 736
Wysłany: 2021-04-19, 07:25   

Jeżeli jeszcze nie wybraliście odpowiednich rozwiązań dla swoich fundamentów domu w walce przed wilgocią to warto pamiętać o tym, aby skutecznie go zabezpieczyć przed wilgocią. Dlatego my zdecydowaliśmy się postawić na skuteczny system hydroizolacji od Icopal w wersji Standard cechujących sie jakością, trwałością i jednocześnie gotowymi rozwiązaniami projektowanymi dla zachowania najwyższej skuteczności.
 
     
TomaszEls
Prawie ekspert

Dołączył: 24 Kwi 2020
Posty: 399
Wysłany: 2021-04-22, 13:47   

Tutaj jak najbardziej mogę sie zgodzić, jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy i jednocześnie najwyższej jakości w zakresie materiałów hydroizolacyjnych to na pewno warto zwrócić uwagę na icopal u których będziecie mogli liczyć na dobrą jakość, pełne wsparcie i konkurencyjne ceny.
 
     
margie65 

Wiek: 32
Dołączyła: 22 Sty 2024
Posty: 1
Skąd: Chrząstowice
Wysłany: 2024-01-22, 12:55   

Ważną kwestią przy budowie dachu jest poprawny montaż kalenicy. Kalenica nie tylko pełni istotne funkcje techniczne, ale również wpływa na estetykę dachu. Odpowiednio zainstalowana może stworzyć estetyczne i harmonijne połączenie dwóch połaci dachowych. Warto zlecić tę pracę profesjonalistom.
_________________
Kalenica - kto powinien zająć się montażem takiej konstrukcji dachowej?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13