Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Chemia spawalnicza - szukam
Autor Wiadomość
grzesiek87
Nowicjusz


Dołączył: 02 Kwi 2014
Posty: 36
Wysłany: 2015-10-06, 11:10   Chemia spawalnicza - szukam

Czy są na forum osoby orientujące się w tematyce spawalniczej? Szukam dobrej jakości produktów chemii spawalniczej, jak chociażby preparatów antyodpryskowych, preparatów trawiących, preparatów antykorozyjnych, preparatów wywoławczych czy różnego rodzaju zmywaczy przeznaczonych do badania szczelności powierzchni. Ale do rzeczy, szukam miejsca gdzie mógłbym kupić dobre produkty w przystępnych cenach, w sieci znalazłem między innymi tę ofertę - http://www.sklep.tomsystem.pl/chemia-spawalnicza/, myślicie, ze warto? Nigdy nie robiłem tam zakupów, stąd ten post - chciałbym poznać opinię osób, które znają sklep i jakość ich produktów. Z góry dzięki za pomoc!
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 86
Wysłany: 2015-10-09, 08:21   

 
     
jelenaa
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 86
Wysłany: 2015-10-09, 08:21   

A w ogóle praca na stanowisko spawacza jest opłacalna? nie wiem czy decydować się na takie kursy spawalnicze?
 
     
mateusz84
Młodszy budowlaniec


Dołączył: 23 Sty 2014
Posty: 50
Wysłany: 2015-10-12, 10:42   

Jak dla mnie praca się opłaca, kursy są jak najbardziej dobrym pomysłem
 
     
Nemix11
Nowicjusz

Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 44
Wysłany: 2016-11-15, 17:00   

W kontekście pierwotnego pytania o chemię spawalniczą - zerknij sobie na http://www.eltrex.net.pl/...lnicza,c21.html . Duży wybór chemii, dobre ceny i jakościowo też chwalone. Jak jeszcze szukasz to porównaj sobie z tym co już przetestowałeś / znalazłeś :)
 
     
ML-Pol.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 28
Wysłany: 2017-03-22, 11:53   

Myślę, że przede wszystkim warto zacząć poszukiwania chemii spawalniczej od dobrych sklepów internetowych gdzie znajdziesz największy wybór oraz zdecydowanie niższe ceny. W kwestii wypalarek oraz stołów CNC chętnie doradzimy i pomożemy na Ml-pol.pl warto zerknąć.
_________________
www.Ml-pol.pl
 
     
Terssi
Budowlaniec

Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 194
Wysłany: 2017-05-24, 14:04   

W miejscu, gdzie przechowujemy takie chemiczne materiały każdy z nas powinien zadbać jeszcze o wentylator przeciwwybuchowy , ponieważ takie substancje są niebezpieczne i mogą szkodzić.
 
     
TomekNowakowski 
Nowicjusz

Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 4
Wysłany: 2019-09-30, 12:51   

W kwestii chemii nie pomogę ale za to mogę polecić producenta ekranów spawalniczych: ekrany spawalnicze Kiner
 
     
Grucha94
Wszechwiedzący

Dołączył: 18 Lut 2020
Posty: 1006
Wysłany: 2021-04-23, 12:36   

Na szczęście dzisiaj nie powinniście mieć większych problemów ze znalezieniem odpowiednich rozwiązań pod kątem Waszego biznesu. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście już teraz zajrzeli do https://www.blelektronik.com.pl/ i sprawdzili, jak bardzo mógłby Was wspomóc swoją ofertą ten dystrybutor chemii przemysłowej. JA uważam, że jeśli poruszacie się w tak delikatnych branżach, to koniecznie powinniście zawsze dobierać jak najlepsze produkty, na których pracujecie. To pozwoli Wam o wiele skuteczniej wykorzystać Wasz potencjał.
 
     
justys123
Wszechwiedzący

Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 636
Wysłany: 2021-12-12, 15:58   

Szukasz artykułów przemysłowych, mechanicznych oraz narzędzi w dobrej ofercie cenowej? Nie wiesz gdzie takie łatwo można znaleźć? Zajrzyj w takim razie pod ten adres https://sklep.fehchem.pl/ - chemia przemysłowa i sprawdź jak korzystnie może być! Serdecznie polecamy!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12