Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie zamówić kuchnię na wymiar na Śląsku
Autor Wiadomość
marcelina
Prawie ekspert

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 318
Wysłany: 2015-10-06, 11:36   Gdzie zamówić kuchnię na wymiar na Śląsku

Cześc. Szukam obecnie dobrego wykonawcy mebli kuchennych ze Śląska. Czy ktoś może mi polecić tutaj sprawdzoną oraz doświadczoną firmę?
 
     
REKLAMA

Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 145
Wysłany: 2015-10-06, 14:20   Re: Gdzie zamówić kuchnię na wymiar na Śląsku

 
     
Tomekk
Budowlaniec

Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 145
Wysłany: 2015-10-06, 14:20   Re: Gdzie zamówić kuchnię na wymiar na Śląsku

marcelina napisał/a:
Cześc. Szukam obecnie dobrego wykonawcy mebli kuchennych ze Śląska. Czy ktoś może mi polecić tutaj sprawdzoną oraz doświadczoną firmę?


http://www.torusmeble.pl/ - mają swojej placówki w Tychach oraz w Gliwicach .Jakiś czas temu zamawialiśmy tam z żoną komplet mebli kuchennych ( konkretnie w tym pierwszym mieście). Obsługa jest bardzo ogarnięta. Zupełnie nie mieliśmy koncepcji na kuchnię bo pomieszczenie jest spore ale totalnie niepraktyczne . Zaproponowali nam wyspe kuchenną, do której nie byliśmy trochę przekonani ale obecnie widzimy,że było to najlepsze rozwiązanie jaki można było w tym przypadku zastosować. Kuchnia stała się o wiele bardziej praktyczna. Same meble są dobrze wykonane, widać,że z wysokiej jakości materiałów tak więc mogę polecić ich każdemu.
 
     
MarkoPolo
Starszy budowlaniec

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 258
Wysłany: 2015-10-26, 09:48   

Na Twoim miejscu rozpocząłbym poszukiwania od dobrych i sprawdzonych sklepów internetowych,gdzie w wielu przypadkach znajdziesz także meble kuchenne na wymiar w niższej cenie. My ze swojej strony doradzimy jeżeli chodzi o wybór akcesoriów,płytek do kuchni.
_________________
Zobacz Malarnia Proszkowa Bielsko Biała
 
     
sosna
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 04 Lut 2016
Posty: 69
Wysłany: 2016-04-06, 12:54   

I co udało Ci się coś znaleźć?
Bo jeśli nie, to zajrzyj jeszcze na stronę mebli Forte- http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/kuchnie.html . Może akurat coś Ci się spodoba i będzie pasowało do Twojego wnętrza :)
 
     
Romat.pl 
Budowlaniec

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 168
Wysłany: 2016-04-26, 10:46   

Ja także przychylam się do powyższej opinii,czyli aby oprócz sklepów stacjonarnych,poszukać w tych internetowych gdzie znajdziesz zdecydowanie największy wybór oraz niższe ceny. Szczególnie teraz wiosną:)
_________________
http://www.przewozyprzybyl.pl/
 
     
DanielaCypr 
Prawie ekspert

Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 374
Wysłany: 2016-06-02, 12:07   

Jasne, firm jest dużo :) Robiłam niedawno kuchnię i mi osobiście przypadło do gustu studio http://kuchniebb.pl/ Bardzo sympatyczne osoby. Później wrzucę zdj moich mebli na wymiar i ogólnie wystroju jaki zaaranżowałam :) Pozdrawiam
 
     
CzesciAGD.pl 
Nowicjusz

Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 35
Wysłany: 2016-06-08, 09:37   

A jaki budżet jesteś w stanie generalnie przeznaczyć na zakup mebli kuchennych oraz sprzętu? Bo to też istotna kwestia,prawda? Przychylam sie do zdania,ze warto zacząć od sklepów internetowych.
_________________
www.CzesciAGD.pl
 
     
jerryy 
Budowlaniec


Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 168
Wysłany: 2016-08-29, 06:45   

To prawda
Ostatnio zmieniony przez jerryy 2016-09-05, 13:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
HurtOkien.pl 
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 02 Gru 2015
Posty: 56
Wysłany: 2016-08-30, 11:20   

Także jestem za opcją zamówienia kuchni czy dodatków,jej wyposażenia w sklepach internetowych bo takie rozwiązanie ma same plusy,łącznie z niższą ceną oraz wygodą.
_________________
www.HurtOkien.pl
 
     
jerryy 
Budowlaniec


Dołączył: 13 Lis 2013
Posty: 168
Wysłany: 2016-09-09, 08:59   

Zgadza się, że na internecie często można zaleźć tańsze meble natomiast jeśli ktoś zdecyduje się zamówić meble na wymiar to polecałbym w salonach. Podsyłam ci link do salonów meblowych Max Kuchnie na Śląsku https://www.maxkuchnie.pl...li/slaskie.html znajdź najbliższy salon i sprawdź ich ofertę. Ja jestem zadowolony z tych mebli, idealny stosunek jakości do ceny.
 
     
Belle-Amelie_pl 
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 35
Wysłany: 2016-09-14, 10:31   

Dlaczego akurat konkretnie w salonach ? Moim zdaniem meble na indywidualne zamówienie też można kupić online, podstawą jest tylko znalezienie odpowiedniej firmy, sklepu. Mało tego- przez internet możesz liczyć na niższą cenę takich mebli.
_________________
www.Belle-Amelie.pl
 
     
playskin
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Cze 2017
Posty: 99
Wysłany: 2018-04-12, 12:19   

oczywiście że można, forma zakupu jest dowolna
rolety okienne nowoczesne
 
     
FotoNaRame_pl
Nowicjusz

Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 16
Wysłany: 2018-05-14, 11:21   

Tak jak mowa powyżej, firm w których możesz zamówić meble na wymiar jest co najmniej kilka, warto również szukać w śród ofert sklepów online gdzie masz większą konkurencję przez co w praktyce jest taniej.
_________________
www.Fotonarame.pl
 
     
balladyna
Wszechwiedzący

Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 1272
Wysłany: 2018-06-13, 10:52   

Też jestem ciekawa, ale sądzę, że najlepiej byłoby, gdyby poszukać w sieci.
 
     
Quadre.pl 
Prawie ekspert

Dołączyła: 05 Mar 2015
Posty: 300
Wysłany: 2018-08-29, 12:32   

Nie musisz szukać koniecznie na Śląsku, jest wiele firm ogólnopolskich, które z chęcią dowiozą i wykonają dla Ciebie meble, generalnie polecam szukać w dobrych sklepach internetowych, od tego trzeba zacząć.
_________________
https://www.alugrip.pl/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13