Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
nietypowe wnetrza
Autor Wiadomość
yumka
Nowicjusz

Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 40
Wysłany: 2010-02-17, 15:14   nietypowe wnetrza

Skoro powstał wątek o nietypowych budynkach to co powiecie, żeby stworzyć miejsce, gdzie będziemy wklejać fotki nietypowych wnetrz, hm?

Mnie ostatnio urzekają projekty firmy N-Design. Siedze godzinami na ich stronie i przeglądam galerie.
Moim faworytem jest ten projekt i to siedzenie. Meta futurystyczna aranżacja :)
Co sądzicie?

 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 18
Wysłany: 2010-03-03, 14:18   

 
     
Pele 
Nowicjusz

Dołączyła: 14 Gru 2009
Posty: 18
Wysłany: 2010-03-03, 14:18   

Też mi się podoba. Lubie nowoczesne wnętrza i czerwone dodatki i meble. Firma świetna, na stronie n-design w galerii można znaleźć kopalnię inspiracji. Mi się spodobała ta kuchnia:

http://n-design.pl/galeria/pantadeusz7.jpg

Minimalistyczna i bardzo funkcjonalna. Wszytko zabudowane i czyste. Dla mnie bomba.
 
     
yumka
Nowicjusz

Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 40
Wysłany: 2010-03-09, 13:55   

Eee, fajne krzesła w tej kuchni. Podobaja mi się. Lubię taki modernistyczny styl :)
Podobnie zresztą nowoczesność widoczna jest w tej łazience.


Umywalka rewelacyjna. N-design-erzy potrafią :)
 
     
admin
Administrator


Wiek: 42
Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 318
Wysłany: 2010-03-09, 21:25   

szkoda że nie robią nic na styl wiejski :(
_________________
Pozdrawiam wszystkich

>> klik klik << :)
 
     
ekocegiełka
Młodszy budowlaniec

Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 62
Wysłany: 2010-03-16, 14:04   

Mnie bardzo podoba to, że ktoś założył taki watek o nietypowych wnętrzach. Bo często mamy problem z tym, jak urządzić mieszkanie. Powiem, że projekty firmy n-design. robią niesamowite wrażenie.
A co do tego, że szkoda, że nie robią niczego w stylu wiejskim to wydaje mi się, że gdyby ktoś ich o to poprosił na pewno taki projekt by wykonali;)
Wklejacie jeszcze więcej zdjęć nietypowych wnętrz bardzo chętnie pooglądam;)
 
     
yumka
Nowicjusz

Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 40
Wysłany: 2010-03-22, 11:38   

Styl wiejski? Ale po co komu styl wiejski skoro mozna mieć coś ultra odjechanego i na topie? :)
uwielbiam te aranżacje n-design. Są takie niebanalne, prawda? :)

 
     
Jolka
Gość
Wysłany: 2010-03-31, 08:43   

Mnie się podoba coś takiego: http://www.kamadesign.pl/17.html
Może nie jest to jakoś wybitnie nietypowe wnętrze, ale jest jednocześnie nowoczesne a przy tym bardzo przytulne.
 
     
Inka0022
The Bob

Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 2
  Wysłany: 2010-03-31, 11:07   Taaa

Wnętrza bardzo ładne ale czy one są wygodne? Nie mam nic przeciwko futurystycznym projektom, jednak nie zawsze są one praktyczne w użyciu, np. białe fotele i sofa na zdjęciu wyżej. Zapewne się brudzą... Dlatego trzeba też rozgraniczyć co dla kogo jest lepsze, gdyż dla rodziny z dziećmi taki zestaw nie będzie do końca zadowalający na dłuższą metę :-)
_________________
Projektowanie wnętrz moją pasją...
 
     
zuzanna
Gość
Wysłany: 2010-03-31, 21:16   

Ja tak uważam, że czasem warto jest zaryzykować. Ja tam w moim salonie mam jasne meble i wcale nie ma z nimi dużego kłopotu. Z ciemnymi meblami także trzeba uważać, żeby ich nie pobrudzić czy nie zalać. Poza tym świetnie łączą się one z drewnem.
 
     
zuzanna
Gość
Wysłany: 2010-03-31, 21:18   

zuzanna napisał/a:
Ja tak uważam, że czasem warto jest zaryzykować. Ja tam w moim salonie mam jasne meble i wcale nie ma z nimi dużego kłopotu. Z ciemnymi meblami także trzeba uważać, żeby ich nie pobrudzić czy nie zalać. Poza tym świetnie łączą się one z drewnem. Obrazek


Nie wiem czemu nie widać obrazka, który chciałam Wam pokazać.
Możecie znaleźć go tutaj: http://www.kamadesign.pl/9.html
 
     
kakadu
Nowicjusz

Dołączył: 20 Wrz 2011
Posty: 21
Wysłany: 2011-10-27, 13:17   

ja uważam, że przy aranżacji salonu czy wnetrza, które chcemy, żeby było oryginalne i nietypowe, najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów, a mianowicie z biura projektowego, które będzie wiedziało co z czym połączyć, zastosuje jakies kreatywne i ciekawe rozwiązania i w ogóle pomogą , dobrym i ciekawym biurem jest n-design, ja ich stronie internetowej jest obszerna galeria z ciekawymi projektami
 
     
Tanie-Grzanie
Nowicjusz

Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 47
Wysłany: 2011-12-07, 10:08   

A moim zdaniem liczy się własna kreatywność oraz indywidualny gust. Głównie pod tym kątem powinniśmy szukać ciekawych aranżacji do swoich wnętrz. Inspiracje można czerpać z wielu stron.
_________________
Tanie-Grzanie.net
 
     
Erder
Nowicjusz

Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 19
Wysłany: 2011-12-23, 22:47   

Bardzo mi sie podoba, choć momentami wydaję mi się całość ZA SUROWA, choć generalnie uwielbiam takie wnętrza, czegoś jest za dużo, albo za mało:)
_________________
ceramika budowlana
 
     
zozi
Nowicjusz

Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 7
  Wysłany: 2012-01-24, 12:59   re

faktycznie porada fachowców jest fajna sprawą, ale mozna tez spróbować zrobić to po swojemu - jesli oczywiście posiada sie chociaż minimum wyobraźni
 
     
Gość

Wysłany: 2012-07-03, 20:26   

www.studiovc.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13