Forum Budowlane  Strona Główna Forum Budowlane
Praca - Oferty Pracy

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Usługi brukarskie Kraków
Autor Wiadomość
Miron 

Dołączył: 15 Sty 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-01-15, 11:40   Usługi brukarskie Kraków

Halo Małopolska! Potrzebne dość pilnie namiary na solidną firmę brukarską z Krakowa albo okolic (pod warunkiem, że nie zedrą jakieś horrendalnej sumy za dojazd do Krakowa), która solidnie i terminowo wykona podjazd i chodnik. Planowany termin - marzec/kwiecień, budżet - rozsądny :) Zastanawiam się wstępnie nad firmą SOLA - BRUK z Krakowa - może ktoś się wypowiedzieć na temat jakości wykonywanej przez nich pracy? Oferta i zakres działań wyglądają zachęcająco ( zobacz ), ale chciałbym, żeby wypowiedział się ktoś, kto miał z nimi do czynienia. Pozdro!
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 31 Mar 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-03-31, 16:18   

 
     
Rszmicio 
Nowicjusz

Dołączył: 31 Mar 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-03-31, 16:18   

Najlepiej będzie jeżeli wypowiedzą sie Użytkownicy z Krakowa,którzy mieli styczność z tą firmą,a co do samej kostki to masz już jeden wybrany wzór czy też w dalszym ciągu się nad tym zastanawiasz?
 
     
r_szmitek

Dołączył: 31 Mar 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-03-31, 17:31   

Witam panowie i panie.
Prowadzę firmę brukarską sprzedajemy kostkę oraz świadczymy usługi i powiem szczerze że właściwie wykonany projekt podwórka bez wielkich udziwnień też daje fajny efekt.
Za dużo kombinowania naciąga państwa tylko na koszty. Fakt jest ważne jaka kostka bo nie z każdej da się wszystko ułożyć jednak ważna jest jakość kostki a nie tylko wygląd. Współpracowałem z kilkoma producentami i raczej nie wielu produkuje dobrą kostkę. Nawet już mercedesy zeszły na psy i wszyscy brukarze którzy kupują od mnie kostkę wybierają tylko tą którą mam już sprawdzoną.Lecz na temat producentów nic nie powiem.
Ja sprzedaję tylko to za co się nie wstydzę.
Pozdrawiam
 
     
bask
Budowlaniec

Dołączył: 17 Paź 2014
Posty: 100
Wysłany: 2016-04-26, 11:12   

Kurczę, nie wiem kto w Małopolsce a z Opola chyba ciężko ściągać, a tam jest dobry bardzo euro-standard i sprawnie robią bardzo i brukarskie usługi i ziemne roboty wgl
 
     
Paweł21 
Wszechwiedzący

Dołączył: 01 Lip 2017
Posty: 884
Wysłany: 2018-06-07, 16:09   

Możesz również spróbować samodzielnie zająć się jej ułożeniem np. z pomocą poradników przygotowanych przez Pozbruk na ich kanale Youtube.
 
     
prellen
Budowlaniec

Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 141
Wysłany: 2020-05-04, 06:10   

Jak chodzi o Kraków to mi potrzebne informacje i porady mianowicie interesuje mnie kredyt dla firm Kraków https://krakowkredyty.pl/kredyty/kredyt-dla-firm-krakow/ tu znalazłem doradców kredytowych tylko nie mam pojęcia czy faktycznie warto korzystać z ich usług? Jest tu ktoś, kto próbował?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
Next-ImmoProjektowanie wnętrz bielsko białaStellenangebote - StellenanzeigeNext-Cars24.com
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12